• Skoda Peaq
  • Beschadigde voertuigen: Niet weergeven



Prijs

Eerste registratie
Kilometrage
133 aanbiedingen komen overeen met je filter




Goedgekeurd gebruikt-programma

Airconditioning

Uitrusting

Aanbieder

Dealerbeoordeling

133 aanbiedingen komen overeen met je filter

133 Skoda Peaq

  • Skoda Peaq
  • Beschadigde voertuigen: Niet weergeven
133 Aanbiedingen
Top

GesponsordNIEUWSkoda Peaq"Selection" *Behindertenrabatt & KOSTENLOSE L...

Subsidie voor elektrische auto mogelijk
€ 39.595¹
Zeer goede prijs
Beschikbaar in 5 maanden na bestelling
Nieuwe auto • 150 kW (204 PK) • Elektrisch
17,5 kWh/100km (kam.) • 0 g CO₂/km (kam.) • CO₂-klasse A (kam.)
Logo Automobilhandel von der Forst GmbH
Automobilhandel von der Forst GmbHDE-52538 Selfkant-Tüddern
4.2 sterren
(99)

NIEUWSkoda Peaq90 Selection | MATRIX-LED | SITZH |

€ 57.990¹
Goede prijs
Schadevrij • Demonstratievoertuig • 1e reg. 09/2026 • 2.500 km • 245 kW (333 PK) • Elektrisch
15,7 kWh/100km (kam.) • 0 g CO₂/km (kam.) • CO₂-klasse A (kam.)
Logo AVP AUTOLAND GmbH & Co. KG
AVP AUTOLAND GmbH & Co. KGDE-84489 Burghausen
4.7 sterren
(97)

Skoda PeaqSelection 90 210 kW 1-Gang Sound|Massage

Levering mogelijk
€ 59.950¹
Plus delivery costs if applicable
Goede prijs
Schadevrij • Demonstratievoertuig • 1e reg. 09/2026 • 6.500 km • 210 kW (286 PK) • Elektrisch
17,6 kWh/100km (kam.) • 0 g CO₂/km (kam.) • CO₂-klasse A (kam.)
Logo Auto & Service PIA GmbH    München Nord
Auto & Service PIA GmbH München NordDE-80935 München
4.7 sterren
(161)

Skoda PeaqSelection 90 (91 kWh) 210 kW 1-Gang Selecti

€ 57.900¹
Zeer goede prijs
Van 1 mrt 2027
Schadevrij • Demonstratievoertuig • 1e reg. 09/2026 • 14.999 km • 210 kW (286 PK) • Elektrisch
15,7 kWh/100km (kam.) • 0 g CO₂/km (kam.) • CO₂-klasse A (kam.)
Logo Automarkt Göttingen GmbH
Automarkt Göttingen GmbHDE-37079 Göttingen
5 sterren
(20)

GesponsordNIEUWSkoda Peaq90 Selection SHZ KAMERA NAVI AHK ACC LED

€ 66.652¹
Eerlijke prijs
Demonstratievoertuig • 1e reg. 09/2026 • 1.500 km • 210 kW (286 PK) • Elektrisch
17,6 kWh/100km (kam.) • 0 g CO₂/km (kam.) • CO₂-klasse A (kam.)
Wiegand Gelnhausen GmbHDE-63571 Gelnhausen
4.5 sterren
(56)

GesponsordSkoda PeaqSelection 90 (91 kWh) 210 kW 1-Gang Selecti

€ 57.900¹
Zeer goede prijs
Van 1 mrt 2027
Schadevrij • Demonstratievoertuig • 1e reg. 09/2026 • 14.999 km • 210 kW (286 PK) • Elektrisch
15,7 kWh/100km (kam.) • 0 g CO₂/km (kam.) • CO₂-klasse A (kam.)
Logo Automarkt Göttingen GmbH
Automarkt Göttingen GmbHDE-37079 Göttingen
5 sterren
(20)

GesponsordSkoda Peaq90 SPORTLINE

Subsidie voor elektrische auto mogelijk
€ 53.490¹
Zeer goede prijs
Beschikbaar in 6 maanden na bestelling
Nieuwe auto • 210 kW (286 PK) • Elektrisch
15,3 kWh/100km (kam.) • 0 g CO₂/km (kam.) • CO₂-klasse A (kam.)
Logo AutoCenter Benz GmbH
AutoCenter Benz GmbHDE-88400 Biberach
5 sterren
(61)

Skoda PeaqSelection 90 Suit||Maxx|20|DCC|pACC|AHK|

€ 61.990¹
Goede prijs
Van 12 mrt 2027
Schadevrij • Demonstratievoertuig • 1e reg. 09/2026 • 9.900 km • 210 kW (286 PK) • Elektrisch
15,3 kWh/100km (kam.) • 0 g CO₂/km (kam.) • CO₂-klasse A (kam.)
Logo Gelder & Sorg Schweinfurt GmbH & Co. KG
Gelder & Sorg Schweinfurt GmbH & Co. KGDE-97688 Bad Kissingen

Skoda PeaqSelection 90 210 kW Suite Matrix 360 HUD AH

€ 59.960¹
Goede prijs
Van 1 jan 2027
Schadevrij • Demonstratievoertuig • 1e reg. 09/2026 • 4.000 km • 210 kW (286 PK) • Elektrisch
15,6 kWh/100km (kam.) • 0 g CO₂/km (kam.) • CO₂-klasse A (kam.)
Logo Autohaus Minrath GmbH & Co. KG
Autohaus Minrath GmbH & Co. KGDE-47441 Moers-Hülsdonk
4.4 sterren
(131)

Skoda PeaqSelection 90 (91 kWh) 210 kW 1-Gang

€ 59.990¹
Goede prijs
Demonstratievoertuig • 1e reg. 09/2026 • 1 km • 245 kW (333 PK) • Elektrisch
15,6 kWh/100km (kam.) • 0 g CO₂/km (kam.) • CO₂-klasse A (kam.)
Logo Graf Hardenberg GmbH & Co. KG
Graf Hardenberg GmbH & Co. KGDE-77652 Offenburg
4.7 sterren
(200)

Skoda PeaqSelection SONOS LaunchPaket HeadUp BehWSS A

€ 61.990¹
Goede prijs
Van 1 jan 2027
Demonstratievoertuig • 1e reg. 09/2026 • 2.900 km • 210 kW (286 PK) • Elektrisch
15,6 kWh/100km (kam.) • 0 g CO₂/km (kam.) • CO₂-klasse A (kam.)
Logo Maschek Automobile GmbH & Co. KG
Maschek Automobile GmbH & Co. KGDE-92442 Wackersdorf
4.4 sterren
(82)

Skoda PeaqSelection 90 | 210 kW 1-Gang-Automatik I Ve

€ 61.710¹
Goede prijs
Van 21 dec 2026
Schadevrij • Auto van werknemer • 1e reg. 09/2026 • 500 km • 210 kW (286 PK) • Elektrisch
15,7 kWh/100km (kam.) • 0 g CO₂/km (kam.) • CO₂-klasse A (kam.)
Logo Autohaus Glinicke GmbH & Co. Vertriebs KG
Autohaus Glinicke GmbH & Co. Vertriebs KGDE-99099 Erfurt
4.5 sterren
(63)

NIEUWSkoda PeaqSelection 90 h) 1-Gang-Automatik

€ 61.970¹
Goede prijs
Schadevrij • 1e reg. 09/2026 • 1.150 km • 210 kW (286 PK) • Elektrisch
17,6 kWh/100km (kam.) • 0 g CO₂/km (kam.) • CO₂-klasse A (kam.)
Logo bhg Autohandelsgesellschaft mbH Albstadt
bhg Autohandelsgesellschaft mbH AlbstadtDE-72458 Albstadt
4.2 sterren
(73)

Skoda PeaqSelection 90

€ 65.990¹
Eerlijke prijs
Van 30 mrt 2027
Schadevrij • Auto van werknemer • 1e reg. 09/2026 • 9.999 km • 286 kW (389 PK) • Elektrisch
15,1 kWh/100km (kam.) • 0 g CO₂/km (kam.) • CO₂-klasse A (kam.)
Logo Autohaus Glinicke GmbH & Co. Vertriebs KG
Autohaus Glinicke GmbH & Co. Vertriebs KGDE-99423 Weimar
4.4 sterren
(55)

Skoda Peaq90 Selection210KW (286PS) *AHK*NAVI*MATRIX*

€ 57.990¹
Goede prijs
Schadevrij • Demonstratievoertuig • 1e reg. 09/2026 • 3.999 km • 210 kW (286 PK) • Elektrisch
15,1 kWh/100km (kam.) • 0 g CO₂/km (kam.) • CO₂-klasse A (kam.)
Logo Autohaus Timmer GmbH - VW | Nutzfahrzeuge | Audi | Skoda | Seat
Autohaus Timmer GmbH - VW | Nutzfahrzeuge | Audi | Skoda | SeatDE-48529 Nordhorn
4.7 sterren
(157)

Skoda Peaq90 Selection Matrix AHK Launch Paket HuD

€ 57.890¹
Zeer goede prijs
Van 23 apr 2027
Schadevrij • Demonstratievoertuig • 1e reg. 09/2026 • 1.500 km • 210 kW (286 PK) • Elektrisch
15,6 kWh/100km (kam.) • 0 g CO₂/km (kam.) • CO₂-klasse A (kam.)
Logo Senger Münster GmbH (Skoda|Seat|Cupra)
Senger Münster GmbH (Skoda|Seat|Cupra)DE-48157 Münster
5 sterren
(19)

NIEUWSkoda PeaqSelection 90 (91 kWh) 210 kW MATRIX/AHK/ACC

€ 59.870¹
Zeer goede prijs
Van 24 dec 2026
Schadevrij • Demonstratievoertuig • 1e reg. 09/2026 • 4.999 km • 210 kW (286 PK) • Elektrisch
15,6 kWh/100km (kam.) • 0 g CO₂/km (kam.) • CO₂-klasse A (kam.)
Logo Autohaus Ebert GmbH & Co. KG Mercedes-Benz Verkauf
Autohaus Ebert GmbH & Co. KG Mercedes-Benz VerkaufDE-69469 Weinheim
4.6 sterren
(153)

NIEUWSkoda PeaqSelection 90 286 PS AHK Launch Paket 20 "

€ 59.990¹
Goede prijs
Schadevrij • Demonstratievoertuig • 1e reg. 09/2026 • 3.000 km • 210 kW (286 PK) • Elektrisch
15,6 kWh/100km (kam.) • 0 g CO₂/km (kam.) • CO₂-klasse A (kam.)
Scherer GmbH & Co KG, HomburgDE-66459 Kirkel
4.8 sterren
(70)

Skoda PeaqSelection 90 UPE 70.630 Design Sel. 20" AHK

€ 67.990¹
Eerlijke prijs
Schadevrij • Demonstratievoertuig • 1e reg. 09/2026 • 5.500 km • 245 kW (333 PK) • Elektrisch
15,6 kWh/100km (kam.) • 0 g CO₂/km (kam.) • CO₂-klasse A (kam.)
Logo Autohaus Kempen Löhr Automobile Vertriebs GmbH
Autohaus Kempen Löhr Automobile Vertriebs GmbHDE-53340 Meckenheim / Bonn
4.8 sterren
(574)

NIEUWSkoda PeaqSelection 90 h) 1-Gang-Automatik

€ 66.490¹
Verhoogde prijs
Schadevrij • 1e reg. 09/2026 • 293 km • 91 kW (124 PK) • Elektrisch
15,6 kWh/100km (kam.) • 0 g CO₂/km (kam.) • CO₂-klasse A (kam.)
Logo bhg Autohandelsgesellschaft mbH Freudenstadt
bhg Autohandelsgesellschaft mbH FreudenstadtDE-72250 Freudenstadt
4.4 sterren
(37)

NIEUWSkoda Peaq"Selection" *Behindertenrabatt & KOSTENLOSE L...

Subsidie voor elektrische auto mogelijk
€ 39.595¹
Zeer goede prijs
Beschikbaar in 5 maanden na bestelling
Nieuwe auto • 150 kW (204 PK) • Elektrisch
17,5 kWh/100km (kam.) • 0 g CO₂/km (kam.) • CO₂-klasse A (kam.)
Logo Automobilhandel von der Forst GmbH
Automobilhandel von der Forst GmbHDE-52538 Selfkant-Tüddern
4.2 sterren
(99)

Skoda Peaq90 Selection +AHK+MASSAGE+MATRIX+360°+HEAD-

€ 69.630¹
Verhoogde prijs
Schadevrij • Demonstratievoertuig • 1e reg. 09/2026 • 3.800 km • 210 kW (286 PK) • Elektrisch
15,6 kWh/100km (kam.) • 0 g CO₂/km (kam.) • CO₂-klasse A (kam.)
Logo Sven Erkner GmbH
Sven Erkner GmbHDE-15562 Rüdersdorf
4.8 sterren
(44)

Skoda PeaqSportline 90x 4x4 360° DCC RFK NAVI STDHZ S

Levering mogelijk
€ 68.470¹
Plus delivery costs if applicable
Eerlijke prijs
Van 29 mrt 2027
Schadevrij • Auto van werknemer • 1e reg. 10/2026 • 1.000 km • 220 kW (299 PK) • Elektrisch
16,7 kWh/100km (kam.) • 0 g CO₂/km (kam.) • CO₂-klasse A (kam.)
Logo Motor-Nützel Vertriebs-GmbH
Motor-Nützel Vertriebs-GmbHDE-95030 Hof
4.9 sterren
(18)

Skoda PeaqSportline 90x 4x4 360° DCC RFK NAVI STDHZ S

Levering mogelijk
€ 68.470¹
Plus delivery costs if applicable
Eerlijke prijs
Van 29 mrt 2027
Schadevrij • Auto van werknemer • 1e reg. 10/2026 • 1.000 km • 220 kW (299 PK) • Elektrisch
16,7 kWh/100km (kam.) • 0 g CO₂/km (kam.) • CO₂-klasse A (kam.)
Logo Motor-Nützel Vertriebs-GmbH
Motor-Nützel Vertriebs-GmbHDE-96052 Bamberg
4.9 sterren
(38)

Zoekopdracht opslaan

Sla deze zoekopdracht op en ontvang een melding wanneer er nieuwe aanbiedingen worden geplaatst.

Veelgestelde vragen over Skoda Peaq

¹Btw aftrekbaar