- Skoda Enyaq
- Beschadigde voertuigen: Niet weergeven
1.932 Skoda Enyaq
- Skoda Enyaq
- Beschadigde voertuigen: Niet weergeven
1.932 Aanbiedingen
Top
GesponsordSkoda EnyaqSelection 85 (82 kWh) 210 kW 1-Gang-Automa
€ 54.990¹
19% BTW
Eerlijke prijs
Subsidie voor elektrische auto mogelijk
Nieuwe auto • 210 kW (286 PK) • Elektrisch
16,2 kWh/100km (kam.) • 0 g CO₂/km (kam.) • CO₂-klasse A (kam.)
MTS Automobile GmbHDE-61169 Friedberg
4.7 sterren
(273)Skoda EnyaqiV electric 132kW 1-Gang-Automatik 4 Türen
€ 28.459¹
19% BTWincl. € 249 Verzendkosten
Goede prijs
Levering
Schadevrij • 1e reg. 07/2022 • 60.839 km • 132 kW (179 PK) • Elektrisch
Vehicle Trading International (VTI) GmbHIn heel Duitsland verkrijgbaar
4.4 sterren
(24)Skoda EnyaqiV electric 150kW 1-Gang-Automatik 4 Türen
€ 30.679¹
19% BTWincl. € 249 Verzendkosten
Eerlijke prijs
Levering
Schadevrij • 1e reg. 05/2023 • 81.268 km • 150 kW (204 PK) • Elektrisch
Vehicle Trading International (VTI) GmbHIn heel Duitsland verkrijgbaar
4.4 sterren
(24)NIEUWSkoda Enyaq80 Sportline Matrix-LED Alcantara Dynamik
€ 32.990¹
19% BTW
Eerlijke prijs
Met accucertificaat
Schadevrij • 1e reg. 05/2023 • 96.809 km • 150 kW (204 PK) • Elektrisch
Autohaus H.Löschen GmbHDE-26607 Aurich
4.6 sterren
(69)GesponsordSkoda Enyaq85x Loft AHK WÄPU RFK ACC NAVI
€ 42.750¹
19% BTW
Goede prijs
1e reg. 03/2025 • 10.300 km • 210 kW (286 PK) • Elektrisch
Auto Bierschneider GmbHDE-92318 Neumarkt i.d. OPf.
4.6 sterren
(51)GesponsordSkoda Enyaq85 x Loft NAVI RFK ACC LED KEYLESS SITZH
€ 43.590¹
19% BTW
Eerlijke prijs
Met accucertificaat
Schadevrij • 1e reg. 04/2025 • 15.400 km • 210 kW (286 PK) • Elektrisch
Auto Bierschneider GmbHDE-94315 Straubing
4.6 sterren
(95)GesponsordSkoda EnyaqCoupe 82 kWh Selection 85 AHK HUD NAV PANO
€ 54.490¹
19% BTW
Eerlijke prijs
Subsidie voor elektrische auto mogelijk
Nieuwe auto • 210 kW (286 PK) • Elektrisch
15,7 kWh/100km (kam.) • 0 g CO₂/km (kam.) • CO₂-klasse A (kam.)
Auto Bierschneider GmbHDE-94315 Straubing
4.6 sterren
(95)Skoda EnyaqiV electric 150kW 1-Gang-Automatik 4 Türen
€ 32.669¹
19% BTWincl. € 249 Verzendkosten
Eerlijke prijs
Levering
Schadevrij • 1e reg. 03/2023 • 76.349 km • 150 kW (204 PK) • Elektrisch
Vehicle Trading International (VTI) GmbHIn heel Duitsland verkrijgbaar
4.4 sterren
(24)Skoda EnyaqiV electric 150kW 1-Gang-Automatik 4 Türen
€ 33.059¹
19% BTWincl. € 249 Verzendkosten
Eerlijke prijs
Levering
Schadevrij • 1e reg. 07/2022 • 58.534 km • 150 kW (204 PK) • Elektrisch
Vehicle Trading International (VTI) GmbHIn heel Duitsland verkrijgbaar
4.4 sterren
(24)Skoda Enyaq60 ecoSuite 62 kWh WPU/HeadUp/Matrix/AHK
€ 25.177¹
19% BTW
Goede prijs
Schadevrij • 1e reg. 08/2021 • 97.162 km • 132 kW (179 PK) • Elektrisch
auto mega store GmbHDE-84030 Ergolding
4.4 sterren
(670)Skoda Enyaq80 Loft CCS+WÄPU+NAV+SHZ+KAM+ACC+AMBI+CARP
€ 23.950¹
19% BTW
Goede prijs
1e reg. 07/2022 • 138.109 km • 150 kW (204 PK) • Elektrisch
Dick & Steingräber Automobile GmbHDE-99817 Eisenach
4.9 sterren
(75)NIEUWSkoda Enyaq50 Loft LED/NAVI/LEDER
€ 20.690¹
19% BTW
Zeer goede prijs
Met accucertificaat
Schadevrij • 1e reg. 03/2022 • 86.400 km • 109 kW (148 PK) • Elektrisch
Cars4You GmbHDE-31226 Peine
4.9 sterren
(89)Skoda Enyaq80 Suite *Batteriezertifikat* Wärmepumpe R
€ 26.980
Eerlijke prijs
Met accucertificaat
1e reg. 07/2021 • 118.450 km • 150 kW (204 PK) • Elektrisch
Autopark Hackerott GmbH & Co. Handels und Service KGDE-30938 Burgwedel
4.5 sterren
(57)Skoda EnyaqiV electric 150kW 1-Gang-Automatik 4 Türen
€ 32.649¹
19% BTWincl. € 249 Verzendkosten
Eerlijke prijs
Levering
Schadevrij • 1e reg. 06/2023 • 53.932 km • 150 kW (204 PK) • Elektrisch
Vehicle Trading International (VTI) GmbHIn heel Duitsland verkrijgbaar
4.4 sterren
(24)Skoda EnyaqIV elektric 109kw 55 kWh*NAVI*LED*GRA*DAB*
€ 19.980¹
19% BTW
Zeer goede prijs
1e reg. 08/2022 • 77.175 km • 109 kW (148 PK) • Elektrisch
Autohaus p.automobile Inh. Sascha PopovicDE-38229 Salzgitter
4.9 sterren
(263)NIEUWSkoda EnyaqiV 80x Sportline 500km/WLTP*Pano*HuD*RFK
€ 36.990¹
€ 38.990
19% BTW
Eerlijke prijs
Met accucertificaat
Schadevrij • 1e reg. 04/2023 • 62.790 km • 195 kW (265 PK) • Elektrisch
Gelder & Sorg GmbH & Co. KGDE-97437 Haßfurt
4.9 sterren
(267)Skoda EnyaqENYAQ 60 LOFT MATRIX-LED+NAVIGATION+KLIMAAUTO
€ 26.889¹
19% BTW
Eerlijke prijs
Met accucertificaat
1e reg. 07/2022 • 76.858 km • 132 kW (179 PK) • Elektrisch
Autohaus Liebe GmbH LeipzigDE-04103 Leipzig
4.1 sterren
(117)Skoda Enyaq80 x Suite 82 kWh/DCC+/pACC/360°/AHK/LED+
€ 29.750¹
19% BTW
Eerlijke prijs
Schadevrij • 1e reg. 06/2022 • 99.200 km • 195 kW (265 PK) • Elektrisch
J. W. Handelsgesellschaft mbHDE-98587 Steinbach-Hallenberg OT Herges-Hallenberg
4.3 sterren
(1482)Skoda Enyaq82 kWH 80 Suite WP|AHK|Vollleder|Navi|ACC
€ 29.899¹
19% BTW
Eerlijke prijs
Met accucertificaat
1e reg. 09/2021 • 71.100 km • 150 kW (204 PK) • Elektrisch
Autohaus Fugel Dresden GmbHDE-01157 Dresden
4.5 sterren
(611)Skoda Enyaq80 IV LOFT SPORTLINE BLACK / LEDER / ACC
€ 31.777¹
19% BTW
Verhoogde prijs
1e reg. 01/2022 • 98.000 km • 150 kW (204 PK) • Elektrisch
AUTOHAUS EXCELLENCE CARS GmbH & Co. KGDE-59077 Hamm
4.2 sterren
(1124)NIEUWSkoda EnyaqiV 80
€ 29.490¹
19% BTW
Goede prijs
Met accucertificaat
Schadevrij • 1e reg. 11/2021 • 69.500 km • 150 kW (204 PK) • Elektrisch
Dit voertuig biedt:
12 Monate Garantie • Zertifizierte Qualität • Mobilitätsgarantie • Finanzierung • UmtauschrechtGelder & Sorg Coburg GmbHDE-96450 Coburg
4.5 sterren
(58)Skoda Enyaq80 Loft WäPu+ACC+eHeckkl+Kamera+Keyless
€ 29.980¹
19% BTW
Eerlijke prijs
Met accucertificaat
Schadevrij • 1e reg. 12/2021 • 72.331 km • 150 kW (204 PK) • Elektrisch
Autohaus Rastetter GmbHDE-76287 Rheinstetten
4.6 sterren
(367)Skoda Enyaq60 PANO,WÄRMEPUMPE,MATRIX,KESSY,AHK,1.HD
€ 26.780¹
19% BTW
Goede prijs
1e reg. 03/2022 • 65.163 km • 132 kW (179 PK) • Elektrisch
Autohaus Royal GmbHDE-12103 Berlin
4.7 sterren
(2727)Skoda EnyaqiV 60 First Edition SOH 93,7% | Warmtepomp
€ 22.950¹
21% BTW
Verhoogde prijs
1e reg. 05/2021 • 111.545 km • 132 kW (179 PK) • Elektrisch
Van der Linden auto'sNL-7905SE Hoogeveen
Zoekopdracht opslaan
Sla deze zoekopdracht op en ontvang een melding wanneer er nieuwe aanbiedingen worden geplaatst.
Veelgestelde vragen over Skoda Enyaq
¹Btw aftrekbaar