- Skoda Favorit
- Beschadigde voertuigen: Niet weergeven
12 Skoda Favorit
- Skoda Favorit
- Beschadigde voertuigen: Niet weergeven
12 Aanbiedingen
Skoda FavoritSKODA FAVORIT FASHIION 135 L OLDTIMER SCH...
€ 5.990
Zonder beoordeling
1e reg. 03/1992 • 112.159 km • 44 kW (60 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-59387 Ascheberg
Skoda Favorit135 LSE mit Euro 2
€ 7.500
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 06/1991 • 67.120 km • 40 kW (54 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-85716 Unterschleißheim
NIEUWSkoda FavoritSKODA FAVORIT VW FASHION OLDTIMER 2Hd Sche...
€ 4.950
Zonder beoordeling
1e reg. 04/1992 • 112.159 km • 44 kW (60 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-59387 Ascheberg
Skoda Favorit136L nach der Renovierung
€ 5.500
Zonder beoordeling
Schadevrij • Oldtimer • 1e reg. 06/1990 • 78.000 km • 46 kW (63 PK) • Benzine
PrivéverkoperSK-82106 BRATISLAVA
Skoda Favorit
€ 1.200
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 12/1994 • 100.000 km • 40 kW (54 PK) • Benzine
PrivéverkoperSI-1241 Kamnik
Skoda Favorit
€ 2.700
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 01/1989 • 100.000 km • 46 kW (63 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-01819 Bad Schandau
Skoda Favoritsilverline
€ 3.500
Zonder beoordeling
1e reg. 12/1993 • 142.000 km • 40 kW (54 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-01689 Weinböhla
Skoda Favoritals Klassiker grau 1,3 54 PS Bj. 1991
€ 2.500
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
1e reg. 07/1991 • 142.209 km • 40 kW (54 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-09573 Augustusburg
Skoda Favorit136 LS SOLD NEW IN ITALY ! ONLY 1
€ 8.500
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 02/1991 • 25.000 km • 46 kW (63 PK) • Benzine
GARAGE DAYTONA IIIT-33033 Camino Al Tagliamento
Skoda Favorit
€ 11.000
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
1e reg. 09/1990 • 11.950 km • 46 kW (63 PK) • Benzine
PrivéverkoperCZ-261 01 Příbram
Skoda Favorit
€ 5.400
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
Schadevrij • Oldtimer • 1e reg. 12/1990 • 18.627 km • 44 kW (60 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-04895 Kölsa
Skoda Favorit1.3 LXi Bj. 1994 seltener Yo...
€ 1.500
Zonder beoordeling
1e reg. 05/1994 • 170.500 km • 49 kW (67 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-14550 Groß Kreutz
Zoekopdracht opslaan
Sla deze zoekopdracht op en ontvang een melding wanneer er nieuwe aanbiedingen worden geplaatst.
Veelgestelde vragen over Skoda Favorit
¹Btw aftrekbaar