- Hyundai Grand Santa Fe
- Automatische transmissie
- Beschadigde voertuigen: Niet weergeven
76 Hyundai Grand Santa Fe Automatische transmissie
- Hyundai Grand Santa Fe
- Automatische transmissie
- Beschadigde voertuigen: Niet weergeven
76 Aanbiedingen
Top
GesponsordHyundai Grand Santa Feblue Premium 4WD
€ 19.999
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 02/2017 • 107.799 km • 147 kW (200 PK) • Diesel
Luca AutomobileDE-32130 Enger
4.7 sterren
(24)Hyundai Grand Santa Fe2.2 CRDi 4WD Premium 7-Sitzer
€ 16.990
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 11/2015 • 117.000 km • 147 kW (200 PK) • Diesel
First CarDE-22043 Hamburg
5 sterren
(157)NIEUWHyundai Grand Santa FeGRAND SANTA FE 4WD PREMIUM / GARANTIE / 6-SITZER
€ 21.500
Zonder beoordeling
1e reg. 07/2018 • 110.753 km • 172 kW (234 PK) • Diesel
Whitestone Autohaus GmbHDE-14612 Falkensee
3.8 sterren
(98)Hyundai Grand Santa Feblue Premium 4WD
€ 19.999
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 02/2017 • 107.799 km • 147 kW (200 PK) • Diesel
Luca AutomobileDE-32130 Enger
4.7 sterren
(24)GesponsordHyundai Grand Santa Fe2.2 CRDi Premium 4WD Automati...
€ 12.000
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 04/2013 • 191.000 km • 145 kW (197 PK) • Diesel
PrivéverkoperDE-63697 Hirzenhain
GesponsordNIEUWHyundai Grand Santa Fe
€ 45.500
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 08/2024 • 29.000 km • 158 kW (215 PK) • Hybride (benzine/elektrisch)
PrivéverkoperDE-53913 Swisttal Odendorf
GesponsordHyundai Grand Santa Feblue Premium 4WD
€ 16.490
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 06/2016 • 181.000 km • 147 kW (200 PK) • Diesel
Autohaus MB GmbHDE-67059 Ludwigshafen am Rhein
4.7 sterren
(79)Hyundai Grand Santa Fe2.2 CRDi Premium 4WD Automatik
€ 15.790
€ 16.790
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 03/2015 • 138.700 km • 145 kW (197 PK) • Diesel
Autohaus Gänsicke GmbHDE-06886 Lutherstadt Wittenberg
5 sterren
(32)Hyundai Grand Santa FeSanta Fe Premium 4WD*7-SITZER*360°*AHK*INFINITY*
€ 18.750
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 06/2016 • 114.210 km • 147 kW (200 PK) • Diesel
Autohaus RheinlandDE-51107 Köln
4.9 sterren
(157)Hyundai Grand Santa FePremium 4WD "7- SITZE "PANO"AHK"
€ 17.880
Zonder beoordeling
1e reg. 01/2015 • 137.690 km • 145 kW (197 PK) • Diesel
Besson AutomobileDE-06184 Kabelsketal OT Gröbers
4.3 sterren
(24)Hyundai Grand Santa Fe4WD *7-Sitzer*Pano*Kamera*AHK
€ 13.999¹
19% BTW
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 11/2014 • 153.000 km • 145 kW (197 PK) • Diesel
AutoForum BiebesheimDE-64584 Biebesheim
4.4 sterren
(126)NIEUWHyundai Grand Santa Fe2.2CRDi 200 AWD PANO CUIR NAVI 7
€ 19.900
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 09/2016 • 116.900 km • 147 kW (200 PK) • Diesel
Garage Pereira Guillaume SALU-4410 Soleuvre
4 sterren
(68)Hyundai Grand Santa FePremium 4WD "VOLLAUSSTATTUNG"7.Si
€ 15.990
Zonder beoordeling
1e reg. 02/2015 • 122.421 km • 145 kW (197 PK) • Diesel
Automobile SiersburgDE-66740 Saarlouis
4.4 sterren
(23)Hyundai Grand Santa FePremium 4WD-Autom-AHK-Tempo-Leder
€ 16.970
Zonder beoordeling
1e reg. 08/2016 • 125.980 km • 147 kW (200 PK) • Diesel
PS promobile Verwaltungs GmbHDE-19322 Wittenberge
4.7 sterren
(34)Hyundai Grand Santa Feblue Premium 4WD*VOLLAUSSTATUNG*
€ 20.980
Zonder beoordeling
1e reg. 04/2018 • 124.000 km • 147 kW (200 PK) • Diesel
Weissburg AutomobileDE-68535 Edingen-Neckarhausen
4.8 sterren
(34)NIEUWHyundai Grand Santa Feblue Premium 4WD 7-SITZER
€ 20.800
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 09/2016 • 139.850 km • 147 kW (200 PK) • Diesel
Autohaus ImperialDE-71546 Aspach
4.9 sterren
(153)Hyundai Grand Santa FePremium 4WD
€ 14.990
Zonder beoordeling
1e reg. 04/2016 • 144.000 km • 147 kW (200 PK) • Diesel
Autozentrum Bad BramstedtDE-24576 Bad Bramstedt
4.7 sterren
(81)Hyundai Grand Santa Feblue Premium 4WD *6-Sitzer,Sitzb.
€ 14.980
Zonder beoordeling
1e reg. 12/2017 • 177.511 km • 147 kW (200 PK) • Diesel
Blumenberg Automobilhandelsgesellschaft mbHDE-63110 Rodgau-Weiskirchen/nähe Frankfurt am Main
4.2 sterren
(374)Hyundai Grand Santa FePremium 4WD 6Sitz*Kamera*TÜV
€ 15.300
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 11/2014 • 185.673 km • 145 kW (197 PK) • Diesel
Kfzhelden24DE-68723 Oftersheim
Hyundai Grand Santa FePremium 4WD
€ 12.999
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 02/2014 • 160.000 km • 145 kW (197 PK) • Diesel
KVD Automobile Wilfried DöbelinDE-76297 Stutensee
4.7 sterren
(18)Hyundai Grand Santa FeGrand SantaFe Premium 4WD/7S/Pano/SitzLü/CAM/LED
€ 13.500
Zonder beoordeling
1e reg. 07/2015 • 159.900 km • 145 kW (197 PK) • Diesel
NEUE WELT | AUTOMOBILEDE-66740 Saarlouis-Lisdorf
4.2 sterren
(401)NIEUWHyundai Grand Santa Fe2.2 CRDI 4WD / GARANTIE / 7 SITZE
€ 17.500
Zonder beoordeling
1e reg. 12/2014 • 169.537 km • 145 kW (197 PK) • Diesel
Whitestone Autohaus GmbHDE-14612 Falkensee
3.8 sterren
(98)Hyundai Grand Santa Fe2.2 CRDi Premium 4WD Automati...
€ 12.000
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 04/2013 • 191.000 km • 145 kW (197 PK) • Diesel
PrivéverkoperDE-63697 Hirzenhain
Hyundai Grand Santa FePremium /4WD/KAMERA/6-SITZER/
€ 12.490
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 10/2013 • 174.000 km • 145 kW (197 PK) • Diesel
Autohaus Geleo GmbHDE-33397 Rietberg
5 sterren
(36)Zoekopdracht opslaan
Sla deze zoekopdracht op en ontvang een melding wanneer er nieuwe aanbiedingen worden geplaatst.
¹Btw aftrekbaar