- Hyundai SONATA
- Beschadigde voertuigen: Niet weergeven
34 Hyundai SONATA
- Hyundai SONATA
- Beschadigde voertuigen: Niet weergeven
34 Aanbiedingen
NIEUWHyundai SONATA*TÜV 04/28 *Automatik
€ 4.490
Zonder beoordeling
1e reg. 10/2012 • 109.500 km • 148 kW (201 PK) • Benzine
Reifen & KFZ Handel Jörg MüllerDE-66571 Dirmingen
4.9 sterren
(7)NIEUWHyundai SONATASonata 2.7 V6 GLS, Automatik, Zahnriemen neu
€ 4.490
Zonder beoordeling
1e reg. 07/2004 • 112.500 km • 127 kW (173 PK) • Benzine
Ernst GmbHDE-79353 Bahlingen am Kaiserstuhl
4.8 sterren
(10)NIEUWHyundai SONATASonata
€ 10.500
Zonder beoordeling
1e reg. 09/2015 • 104.000 km • Benzine
PrivéverkoperDE-76275 Ettlingen
GesponsordHyundai SONATAV6 GLS Automatik S-Dach Klima Oldtimer
€ 5.000
Zonder beoordeling
Oldtimer • 1e reg. 10/1992 • 82.200 km • 107 kW (145 PK) • Benzine
Auto Zimmermann GmbHDE-01796 Pirna
4.9 sterren
(177)GesponsordNIEUWHyundai SONATASonata 2.0 CRDi | 2. Hand | CarPlay | AH
€ 3.870
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 06/2009 • 217.000 km • 110 kW (150 PK) • Diesel
PrivéverkoperDE-34121 Kassel
GesponsordHyundai SONATASonata 3,3 GLS*AUTOMATIK*LEDER*TÜV+AU 02.2027
€ 3.450
Zonder beoordeling
1e reg. 08/2005 • 196.300 km • 173 kW (235 PK) • Benzine
Autohaus Samdanli GmbHDE-73529 Schwäbisch Gmünd
4.3 sterren
(2)Hyundai SONATASEL Plus
€ 19.900
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 04/2022 • 86.700 km • 132 kW (179 PK) • Benzine
PrivéverkoperBG-1616 Sofia
Hyundai SONATASonata 3.3 GLS AUTOMATIK
€ 3.499
Zonder beoordeling
1e reg. 07/2005 • 168.000 km • 173 kW (235 PK) • Benzine
Deal CarsDE-63128 Dietzenbach
4.9 sterren
(6)Hyundai SONATASonata 2012 Unfallfrei Motor mu...
€ 2.800
Zonder beoordeling
1e reg. 09/2012 • 120.000 km • Benzine
PrivéverkoperDE-59823 Arnsberg
Hyundai SONATASonata 3,3 GLS*AUTOMATIK*LEDER*TÜV+AU 02.2027
€ 3.450
Zonder beoordeling
1e reg. 08/2005 • 196.300 km • 173 kW (235 PK) • Benzine
Autohaus Samdanli GmbHDE-73529 Schwäbisch Gmünd
4.3 sterren
(2)NIEUWHyundai SONATASonata 2.0 CRDi | 2. Hand | CarPlay | AH
€ 3.870
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 06/2009 • 217.000 km • 110 kW (150 PK) • Diesel
PrivéverkoperDE-34121 Kassel
NIEUWHyundai SONATASonata NF 2.4 Autom./ CarPlay/95%/...
€ 6.300
Zonder beoordeling
1e reg. 09/2006 • 120.000 km • 119 kW (162 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-17094 Burg Stargard
Hyundai SONATA3.0 V6 GLS Automatik aus 2.Hand! +Klima+
€ 1.990
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 09/1998 • 115.300 km • 107 kW (145 PK) • Benzine
Autohaus XS GebrauchtwagenDE-31303 Burgdorf
4.6 sterren
(234)Hyundai SONATASonata NF V6
€ 5.250
Zonder beoordeling
1e reg. 12/2006 • 134.213 km • 172 kW (234 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-77793 Gutach (Schwarzwaldbahn)
Hyundai SONATAV6 GLS Automatik S-Dach Klima Oldtimer
€ 5.000
Zonder beoordeling
Oldtimer • 1e reg. 10/1992 • 82.200 km • 107 kW (145 PK) • Benzine
Auto Zimmermann GmbHDE-01796 Pirna
4.9 sterren
(177)NIEUWHyundai SONATASonata Facelift 2011| Automatik | ...
€ 4.450
Zonder beoordeling
1e reg. 01/2011 • 174.359 km • 121 kW (165 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-68309 Mannheim
Hyundai SONATASonata 2.7 Gls Automatik
€ 1.200
Zonder beoordeling
1e reg. 03/2005 • 110.300 km • 127 kW (173 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-49808 Lingen (Ems)
Hyundai SONATANF 2.0 CRDi
€ 4.000
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 12/2008 • 155.064 km • 117 kW (159 PK) • Diesel
PrivéverkoperDE-76889 Niederotterbach
Hyundai SONATASonata
€ 4.500
Zonder beoordeling
1e reg. 06/2009 • 180.000 km • 121 kW (165 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-92224 Amberg
Hyundai SONATAsonata GLS
€ 2.900
Zonder beoordeling
1e reg. 02/2003 • 120.000 km • 96 kW (131 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-57627 Hachenburg
Hyundai SONATASonata sehr guten Zustand
€ 4.300
Zonder beoordeling
1e reg. 05/2005 • 158.000 km • 122 kW (166 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-23863 Bargfeld-Stegen
NIEUWHyundai SONATASonata 2,4L
€ 5.000
Zonder beoordeling
1e reg. 09/2005 • 163.900 km • 120 kW (163 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-89269 Vöhringen
Hyundai SONATA2.0 GLS GLS
€ 2.900
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 05/2003 • 133.814 km • 96 kW (131 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-53639 Königswinter
Zoekopdracht opslaan
Sla deze zoekopdracht op en ontvang een melding wanneer er nieuwe aanbiedingen worden geplaatst.
Veelgestelde vragen over Hyundai SONATA
¹Btw aftrekbaar