• Hyundai Galloper
  • Beschadigde voertuigen: Niet weergeven



Prijs

Eerste registratie
Kilometrage
29 aanbiedingen komen overeen met je filter




Goedgekeurd gebruikt-programma

Airconditioning

Uitrusting

Aanbieder

Dealerbeoordeling

29 aanbiedingen komen overeen met je filter

29 Hyundai Galloper

  • Hyundai Galloper
  • Beschadigde voertuigen: Niet weergeven
29 Aanbiedingen

Hyundai Galloper2,5 TD INTERCOOLER TURBO*ALLRAD*

€ 7.990
Zonder beoordeling
1e reg. 04/2001 • 106.091 km • 73 kW (99 PK) • Diesel
Schilling-AutomobileDE-84036 Kumhausen
5 sterren
(19)

Hyundai Galloper2,5 TD Exceed (5-Gang)

€ 7.988
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 01/2001 • 142.947 km • 73 kW (99 PK) • Diesel
4X4 GALAXYDE-63322 Rödermark
4.9 sterren
(132)

NIEUWHyundai Galloper2,5 TD Exceed (5-Gang)*TÜV+INS NEU*

€ 7.900
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 07/2001 • 174.833 km • 73 kW (99 PK) • Diesel
Kandemir AutomobileDE-21614 Buxtehude
5 sterren
(7)

Hyundai Galloper2.5 TDI Wagon Max

€ 9.900
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 01/2001 • 92.281 km • 73 kW (99 PK) • Diesel
FORMULA RENT MOBILE SOCIETA' A RESPONSABILITA' LIMITATA CON SOCIO UNICOIT-00071 POMEZIA

Hyundai Galloper2,5 TD (5-gang)

€ 11.900
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 09/2001 • 138.000 km • 73 kW (99 PK) • Diesel
MK-RheinMain AutomobileDE-65239 Hochheim am Main

Hyundai GalloperBj.2001 Diesel 134TKM

€ 4.000
Zonder beoordeling
1e reg. 08/2001 • 134.000 km • 73 kW (99 PK) • Diesel
PrivéverkoperDE-14943 Luckenwalde

Hyundai Galloper2.5 TDI - 145000 km

€ 10.900
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 02/1998 • 145.000 km • 73 kW (99 PK) • Diesel
SANTAUTO DI APRUZZI SANTEIT-72018 SAN MICHELE SALENTINO

NIEUWHyundai Galloper2.5 TD 4x4 | 155.885 km |...

€ 7.200
Zonder beoordeling
1e reg. 05/1999 • 155.885 km • 65 kW (88 PK) • Diesel
PrivéverkoperDE-37586 Dassel

Hyundai GalloperReisefertiger Hyundai Galloper 4x4 Fernr...

€ 10.800
Zonder beoordeling
1e reg. 07/2001 • 189.000 km • 73 kW (99 PK) • Diesel
PrivéverkoperDE-97990 Weikersheim

Hyundai Galloper2,5 TD Exceed (5-Gang) Exceed

€ 11.000
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 12/1998 • 180.000 km • 73 kW (99 PK) • Diesel
PrivéverkoperDE-65604 Elz

NIEUWHyundai Galloper2.5 Diesel td

€ 2.599
Zonder beoordeling
1e reg. 10/2001 • 174.500 km • 73 kW (99 PK) • Diesel
PrivéverkoperDE-25709 Marne

Hyundai Galloper2.5 TDI Corto Classic

€ 7.500
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 07/2001 • 200.000 km • 73 kW (99 PK) • Diesel
AUTO 1000 DE ANGELISIT-84036 Sala Consilina

Hyundai Galloper2,5 TD Exceed (5-Gang) 4X4 klima

€ 3.799
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 06/2001 • 188.000 km • 73 kW (99 PK) • Diesel
OSSYMOTORS BerilnDE-13089 berlin

Hyundai Galloperricambi

€ 150
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 03/1999 • 170.000 km • 73 kW (99 PK) • Diesel
RIZZO SCACCIA LUCIANO SEBASTIANOIT-95030 Maniace

NIEUWHyundai GalloperGallopper Baujahr 2001 200.000km E...

€ 2.500
Zonder beoordeling
1e reg. 01/2001 • 200.000 km • 73 kW (99 PK) • Diesel
PrivéverkoperDE-35116 Hatzfeld (Eder)

Hyundai GalloperHYUNDAI Galloper 2.5 Tdi

€ 3.800
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 09/2001 • 218.000 km • 74 kW (101 PK) • Diesel
AUTOCOSSERIA SOCIETA' A RESPONSABILITA' LIMITATAIT-17017 Cosseria

Hyundai GalloperGalloper 3p 2.5 tdi

€ 8.700
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 01/2001 • 245.000 km • 74 kW (101 PK) • Diesel
TRIMARCHI FRANCESCOIT-89017 San Giorgio Morgeto

Hyundai Galloper2.5 TDI Wagon Comfort

€ 4.990
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 03/1998 • 210.000 km • 73 kW (99 PK) • Diesel
LORYCARSIT-25121 Brescia

Hyundai GalloperEvolution

€ 8.000
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 12/2003 • 284.304 km • 99 kW (135 PK) • Diesel
ARAL S.R.L.IT-95024 Acireale

NIEUWHyundai Galloper2.5 TDI corto iscritto ASI.

€ 7.200
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 12/1997 • 240.000 km • 74 kW (101 PK) • Diesel
AUTO PRATICO'IT-89035 BOVA MARINA

Zoekopdracht opslaan

Sla deze zoekopdracht op en ontvang een melding wanneer er nieuwe aanbiedingen worden geplaatst.

Veelgestelde vragen over Hyundai Galloper

¹Btw aftrekbaar