• Kia EV5
  • Automatyczna skrzynia biegów
  • Pojazdy uszkodzone: Nie pokazuj



Cena

Data pierwszej rejestracji
Przebieg
oferty 278 są zgodne z filtrem




Znak jakości

Klimatyzacja

Wyposażenie

Sprzedawca

Ocena dealera

oferty 278 są zgodne z filtrem

278 Kia EV5 Automatyczna skrzynia biegów

  • Kia EV5
  • Automatyczna skrzynia biegów
  • Pojazdy uszkodzone: Nie pokazuj
278 wyników
Top

SponsorowaneKia EV52WD GTL DRIVE GD

47 180 €¹

206 497 zł²

Uczciwa cena
Bezwypadkowy • Pojazd demonstracyjny • PR 03/2026 • 10 000 km • Elektryczny
17,8 kWh/100km (comb.) • 0 g CO₂/km (comb.) • Klasa CO₂ A (comb.)
Logo Horst Wahl GmbH & Co. KG
Horst Wahl GmbH & Co. KGDE-65555 Limburg
Gwiazdki: 4.8
(67)

Kia EV5GT-Line Launch Edition Panoramadach Headup D

43 888 €¹

192 089 zł²

Dobra cena
Bezwypadkowy • Pojazd demonstracyjny • PR 01/2026 • 15 000 km • 160 kW (218 KM) • Elektryczny
Logo ahg Autohandelsgesellschaft mbH Freiburg
ahg Autohandelsgesellschaft mbH FreiburgDE-79108 Freiburg
Gwiazdki: 4.6
(152)

Kia EV5Earth 81.4 kWh LED+360°Kamera+Navi+SHZ

Możliwa dostawa
43 370 €¹
Plus delivery costs if applicable

189 822 zł²

Dobra cena
Bezwypadkowy • Pojazd demonstracyjny • PR 01/2026 • 9 000 km • 160 kW (218 KM) • Elektryczny
Logo Dinnebier Automobile GmbH
Dinnebier Automobile GmbHDE-04158 Leipzig
Gwiazdki: 4.7
(58)

Kia EV5Elektro 81,4 kWh GT-Line Fahrerairbag ESP ZV

44 780 €¹

195 993 zł²

Dobra cena
Bezwypadkowy • Pojazd demonstracyjny • PR 02/2026 • 10 000 km • 160 kW (218 KM) • Elektryczny
17,8 kWh/100km (comb.) • 0 g CO₂/km (comb.) • Klasa CO₂ A (comb.)
Logo WAHL-GROUP Horst Wahl GmbH & Co. KG | Filiale Koblenz
WAHL-GROUP Horst Wahl GmbH & Co. KG | Filiale KoblenzDE-56070 Koblenz
Gwiazdki: 5
(48)

SponsorowaneKia EV581,4kwh 2WD Earth DRIVE-WISE-PAKET

44 700 €¹

195 643 zł²

Dobra cena
Bezwypadkowy • Pojazd demonstracyjny • PR 08/2026 • 1 500 km • 160 kW (218 KM) • Elektryczny
17,1 kWh/100km (comb.) • 0 g CO₂/km (comb.) • Klasa CO₂ A (comb.)
Ten pojazd zapewnia:
Do Kia 7 lat gwarancji • Pomoc drogowa • Zadowolony lub zastąpiony
Logo DS Automobile Inh. Antonio Mazzone e.K.
DS Automobile Inh. Antonio Mazzone e.K.DE-68623 Lampertheim-Hofheim
Gwiazdki: 5
(232)

SponsorowaneKia EV581,4-kWh GT-Line DRIVEWISE-PAKET GLASDACH

48 745 €¹

213 347 zł²

Uczciwa cena
Bezwypadkowy • Rejestracja wstępna • PR 07/2026 • 2 999 km • 160 kW (218 KM) • Elektryczny
17,8 kWh/100km (comb.) • 0 g CO₂/km (comb.) • Klasa CO₂ A (comb.)
Logo Autohaus Heinz Hinte GmbH
Autohaus Heinz Hinte GmbHDE-28779 Bremen
Gwiazdki: 4.9
(276)

SponsorowaneKia EV52WD GT-Line LAUNCH EDITION KIA OSTFILDERN

48 870 €¹

213 894 zł²

Uczciwa cena
Bezwypadkowy • Pojazd demonstracyjny • PR 02/2026 • 7 498 km • 160 kW (218 KM) • Elektryczny
17,8 kWh/100km (comb.) • 0 g CO₂/km (comb.) • Klasa CO₂ A (comb.)
Logo ahg Autohandelsgesellschaft mbH Ostfildern
ahg Autohandelsgesellschaft mbH OstfildernDE-73760 Ostfildern
Gwiazdki: 5
(5)

NOWOŚĆKia EV581,4 kWh 2WD Earth

43 790 €¹

191 660 zł²

Dobra cena
od 30 paź 2026
Bezwypadkowy • Pojazd demonstracyjny • PR 03/2026 • 6 500 km • 160 kW (218 KM) • Elektryczny
17,1 kWh/100km (comb.) • 0 g CO₂/km (comb.) • Klasa CO₂ A (comb.)
Autohaus Hermann Jansen GmbH & Co. KGDE-49809 Lingen-Ems
Gwiazdki: 5
(113)

Kia EV581,4 kWh Earth DriveWise LED-Paket Sound-Pak

Możliwa dostawa
42 789 €¹
Plus delivery costs if applicable

187 279 zł²

Dobra cena
Bezwypadkowy • Pojazd demonstracyjny • PR 04/2026 • 2 690 km • 160 kW (218 KM) • Elektryczny
17,1 kWh/100km (comb.) • 0 g CO₂/km (comb.) • Klasa CO₂ A (comb.)
Logo Auto Möller Gotha GmbH & Co. KG
Auto Möller Gotha GmbH & Co. KGDE-99867 Gotha
Gwiazdki: 4.7
(26)

Kia EV5ELEKTRO EARTH ACC+LED+Navi+4xSHZ+SOUND

43 880 €¹

192 054 zł²

Dobra cena
od 12 lut 2027
Bezwypadkowy • Pojazd demonstracyjny • PR 08/2026 • 6 000 km • 160 kW (218 KM) • Elektryczny
17,1 kWh/100km (comb.) • 0 g CO₂/km (comb.) • Klasa CO₂ A (comb.)
Ten pojazd zapewnia:
Do Kia 7 lat gwarancji • Pomoc drogowa • Zadowolony lub zastąpiony
Motor Center Heinen GmbHDE-45141 Essen
Gwiazdki: 4.9
(84)

Kia EV5| GT-Line | 81 kWh | ACC | LED | LEDER | PAN

47 490 €¹

207 854 zł²

Uczciwa cena
Bezwypadkowy • Pojazd demonstracyjny • PR 01/2026 • 16 000 km • 160 kW (218 KM) • Elektryczny
Logo Hugo Pfohe GmbH - Ford und Kia in Schwerin
Hugo Pfohe GmbH - Ford und Kia in SchwerinDE-19061 Schwerin
Gwiazdki: 4.6
(108)

Kia EV5Elektro 81,4 kWh Earth

41 980 €¹

183 738 zł²

Dobra cena
od 14 gru 2026
Bezwypadkowy • Pojazd demonstracyjny • PR 03/2026 • 10 000 km • 160 kW (218 KM) • Elektryczny
17,1 kWh/100km (comb.) • 0 g CO₂/km (comb.) • Klasa CO₂ A (comb.)
Logo Autohaus Range GmbH
Autohaus Range GmbHDE-34560 Fritzlar
Gwiazdki: 4.9
(1113)

Kia EV581,4 kWh Earth Panorama DriveWise Comfort So

44 590 €¹

195 162 zł²

Dobra cena
Bezwypadkowy • Pojazd demonstracyjny • PR 06/2026 • 6 000 km • 160 kW (218 KM) • Elektryczny
17,1 kWh/100km (comb.) • 0 g CO₂/km (comb.) • Klasa CO₂ A (comb.)
Logo Procar Automobile Movement GmbH
Procar Automobile Movement GmbHDE-48231 Warendorf
Gwiazdki: 4.1
(4)

Kia EV52WD 81.4 GTL|360°KAMERA|HARMAN|FULL-LED|HEAD

44 969 €¹

196 820 zł²

Dobra cena
Bezwypadkowy • Pojazd demonstracyjny • PR 05/2026 • 6 000 km • 150 kW (204 KM) • Elektryczny
17,8 kWh/100km (comb.) • 0 g CO₂/km (comb.) • Klasa CO₂ A (comb.)
Ten pojazd zapewnia:
Do Kia 7 lat gwarancji • Pomoc drogowa • Zadowolony lub zastąpiony
Logo Auto Center Weiterstadt GmbH
Auto Center Weiterstadt GmbHDE-64331 Weiterstadt-Darmstadt
Gwiazdki: 4.5
(60)

Kia EV5Elektro 81,4 kWh GT-Line ABS Fahrerairbag ES

47 180 €¹

206 497 zł²

Uczciwa cena
Bezwypadkowy • Pojazd demonstracyjny • PR 02/2026 • 9 999 km • 160 kW (218 KM) • Elektryczny
17,8 kWh/100km (comb.) • 0 g CO₂/km (comb.) • Klasa CO₂ A (comb.)
Logo Horst Wahl GmbH & Co. KG | Filiale Düren
Horst Wahl GmbH & Co. KG | Filiale DürenDE-52353 Düren
Gwiazdki: 5
(56)

Kia EV581,4kwh 2WD Earth DRIVE-WISE-PAKET

44 700 €¹

195 643 zł²

Dobra cena
Bezwypadkowy • Pojazd demonstracyjny • PR 08/2026 • 1 500 km • 160 kW (218 KM) • Elektryczny
17,1 kWh/100km (comb.) • 0 g CO₂/km (comb.) • Klasa CO₂ A (comb.)
Ten pojazd zapewnia:
Do Kia 7 lat gwarancji • Pomoc drogowa • Zadowolony lub zastąpiony
Logo DS Automobile Inh. Antonio Mazzone e.K.
DS Automobile Inh. Antonio Mazzone e.K.DE-68623 Lampertheim-Hofheim
Gwiazdki: 5
(232)

Kia EV581,4 kWh 2WD GT-Line Launch E. Pano|360°|HuD

46 999 €¹

205 705 zł²

Uczciwa cena
Bezwypadkowy • PR 01/2026 • 5 499 km • 160 kW (218 KM) • Elektryczny
Logo Autohaus M. Fugel
Autohaus M. FugelDE-09224 Chemnitz - Mittelbach
Gwiazdki: 4.7
(1227)

Kia EV5Elektro 81,4 kWh GT-Line

47 180 €¹

206 497 zł²

Uczciwa cena
Bezwypadkowy • Pojazd demonstracyjny • PR 04/2026 • 6 148 km • 160 kW (218 KM) • Elektryczny
17,8 kWh/100km (comb.) • 0 g CO₂/km (comb.) • Klasa CO₂ A (comb.)
Logo Horst Wahl GmbH & Co. KG
Horst Wahl GmbH & Co. KGDE-50321 Brühl
Gwiazdki: 5
(26)

Kia EV5Elektro 81,4 kWh GT-Line Fahrerairbag ESP ZV

47 180 €¹

206 497 zł²

Uczciwa cena
Bezwypadkowy • Pojazd demonstracyjny • PR 03/2026 • 5 000 km • 160 kW (218 KM) • Elektryczny
17,8 kWh/100km (comb.) • 0 g CO₂/km (comb.) • Klasa CO₂ A (comb.)
Logo WAHL-GROUP Horst Wahl GmbH & Co. KG | Filiale Koblenz
WAHL-GROUP Horst Wahl GmbH & Co. KG | Filiale KoblenzDE-56070 Koblenz
Gwiazdki: 5
(48)

Kia EV5GT-Line 81 kWh Frontantrieb

46 990 €¹

205 666 zł²

Dobra cena
Bezwypadkowy • Pojazd demonstracyjny • PR 06/2026 • 5 500 km • 160 kW (218 KM) • Elektryczny
16,9 kWh/100km (comb.) • 0 g CO₂/km (comb.) • Klasa CO₂ A (comb.)
Logo Hugo Pfohe GmbH - Ford und Kia in Norderstedt
Hugo Pfohe GmbH - Ford und Kia in NorderstedtDE-22848 Norderstedt
Gwiazdki: 4.7
(67)

Kia EV52WD GTL GD DRIVE 160 kW 2WD GT-Line

46 699 €¹

204 392 zł²

Dobra cena
Bezwypadkowy • Pojazd demonstracyjny • PR 08/2026 • 4 621 km • 160 kW (218 KM) • Elektryczny
17,8 kWh/100km (comb.) • 0 g CO₂/km (comb.) • Klasa CO₂ A (comb.)
Logo AHAG Automobil-Handels-Ges. Egon Gladen GmbH & Co. KG
AHAG Automobil-Handels-Ges. Egon Gladen GmbH & Co. KGDE-44795 Bochum
Gwiazdki: 4.9
(13)

Kia EV5Earth 360° LED ACC NAVI KAMERA SHZ PDC KLIMA

42 990 €¹

188 159 zł²

Dobra cena
Bezwypadkowy • Pojazd demonstracyjny • PR 05/2026 • 3 000 km • 160 kW (218 KM) • Elektryczny
17,8 kWh/100km (comb.) • 0 g CO₂/km (comb.) • Klasa CO₂ A (comb.)
Logo Autohaus Kaltenbach GmbH  Co KG BMW und MINI Vertragshändler
Autohaus Kaltenbach GmbH Co KG BMW und MINI VertragshändlerDE-51674 Wiehl
Gwiazdki: 4.5
(171)

Kia EV581.4 KWH AIR MJ26 WINTER

41 490 €¹

181 593 zł²

Uczciwa cena
Bezwypadkowy • Rejestracja wstępna • PR 10/2026 • 15 km • 160 kW (218 KM) • Elektryczny
16,9 kWh/100km (comb.) • 0 g CO₂/km (comb.) • Klasa CO₂ A (comb.)
Logo Autohaus Brüggemann GmbH & Co. KG
Autohaus Brüggemann GmbH & Co. KGDE-14772 Brandenburg
Gwiazdki: 4.8
(137)

Kia EV5160 kW 2WD Earth Drive Sound LED

43 980 €¹

192 492 zł²

Dobra cena
Pojazd demonstracyjny • PR 04/2026 • 5 500 km • 160 kW (218 KM) • Elektryczny
17,1 kWh/100km (comb.) • 0 g CO₂/km (comb.) • Klasa CO₂ A (comb.)
Ten pojazd zapewnia:
Do Kia 7 lat gwarancji • Pomoc drogowa • Zadowolony lub zastąpiony
Logo Enders Automobile + Service GmbH & Co.KG
Enders Automobile + Service GmbH & Co.KGDE-36043 Fulda
Gwiazdki: 4.9
(390)

Zapisz wyszukiwanie

Zapisz to wyszukiwanie i otrzymaj powiadomienie, gdy pojawią się nowe oferty.
¹VAT podlega zwrotowi
²Uwaga: Przeliczenie walut opiera się na dziennych referencyjnych kursach wymiany publikowanych przez Europejski Bank Centralny (EBC). Przeliczone ceny służą wyłącznie celom informacyjnym i mogą różnić się od rzeczywistych kwot transakcji.