- Kia cee'd / Ceed
- Pojazdy uszkodzone: Nie pokazuj
2017 Kia cee'd / Ceed
- Kia cee'd / Ceed
- Pojazdy uszkodzone: Nie pokazuj
2017 wyników
Top
Sponsorowane
SponsorowaneKia cee'd / CeedPano/S-Heft/SpurAss/Totwinkel/Leder
10 400 €
45 703 zł²
Bardzo dobra cena
Bardzo dobra cena
Bezwypadkowy • PR 10/2018 • 159 987 km • 100 kW (136 KM) • Diesel
CARAT MOTORSDE-68199 Mannheim
Gwiazdki: 5
Gwiazdki: 5
(1)Kia cee'd / CeedCeed Sportswagon Spirit NAVI RFK SOUND JBL LED A
14 910 €
65 522 zł²
Dobra cena
Dobra cena
Naprawione uszkodzenia powypadkowe • PR 10/2018 • 74 748 km • 103 kW (140 KM) • Benzyna
Auto GEMO GmbHDE-55767 Buhlenberg
Gwiazdki: 4.9
Gwiazdki: 4.9
(57)Kia cee'd / CeedCeed Spirit *ACC*CarPlay*Leder*PDC*AHK*
17 490 €
76 860 zł²
Uczciwa cena
Uczciwa cena
Bezwypadkowy • PR 07/2018 • 51 710 km • 103 kW (140 KM) • Benzyna
WELLER Performance GmbH & Co. KGDE-33609 Bielefeld
Gwiazdki: 4.4
Gwiazdki: 4.4
(193)Kia cee'd / CeedCeed GT-Track Kamera Navi Xenon 2.Hd
13 489 €
59 277 zł²
Uczciwa cena
Uczciwa cena
PR 08/2017 • 95 202 km • 150 kW (204 KM) • Benzyna
Autohaus Lars Christian Fritzsching GmbH & Co. KGDE-30880 Laatzen
Gwiazdki: 4.3
Gwiazdki: 4.3
(190)Sponsorowane
SponsorowaneKia cee'd / CeedPano/S-Heft/SpurAss/Totwinkel/Leder
10 400 €
45 703 zł²
Bardzo dobra cena
Bardzo dobra cena
Bezwypadkowy • PR 10/2018 • 159 987 km • 100 kW (136 KM) • Diesel
CARAT MOTORSDE-68199 Mannheim
Gwiazdki: 5
Gwiazdki: 5
(1)Sponsorowane
SponsorowaneKia cee'd / CeedCeed GDI 1.5 160 PS *LED*Kamera*PDC
21 970 €¹
96 547 zł²
Dobra cena
Dobra cena
PR 05/2024 • 18 118 km • 118 kW (160 KM) • Benzyna
Autohaus RußigDE-01844 Neustadt
Gwiazdki: 4.3
Gwiazdki: 4.3
(50)Sponsorowane
SponsorowaneKia cee'd / Ceed1.6 GDI Spirit Spirit
8 900 €
Do negocjacji
39 111 zł²
Dobra cena
Dobra cena
Bezwypadkowy • PR 09/2016 • 116 500 km • 99 kW (135 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-01983 Freienhufen
Kia cee'd / Ceedcee'd Vision 1.0 T-GDI Tempomat Klima Touchscree
17 340 €
76 201 zł²
Wysoka cena
Wysoka cena
Bezwypadkowy • PR 05/2021 • 59 987 km • 74 kW (101 KM) • Benzyna
Autocenter Mothor GmbHDE-39576 Stendal
Gwiazdki: 4.7
Gwiazdki: 4.7
(187)Kia cee'd / CeedCeed 1.4 T-GDI Platinum Edition DCT7 *Glasdac...
17 490 €
76 860 zł²
Uczciwa cena
Uczciwa cena
Bezwypadkowy • PR 09/2020 • 82 770 km • 103 kW (140 KM) • Benzyna
Querengässer-Edis e.K.DE-07980 Berga-Wünschendorf
Gwiazdki: 4.8
Gwiazdki: 4.8
(305)Kia cee'd / CeedCeed 1.6 T-GDI GT-Track Navi Kamera Tempomat PDC
14 950 €
65 698 zł²
Wysoka cena
Wysoka cena
Bezwypadkowy • PR 04/2017 • 113 163 km • 150 kW (204 KM) • Benzyna
Autoland NL HannoverDE-30179 Hannover
Gwiazdki: 4.8
Gwiazdki: 4.8
(11)Kia cee'd / CeedGT - NAVI - RFK - 1 HAND -
17 990 €
79 057 zł²
Dobra cena
Dobra cena
PR 01/2019 • 86 422 km • 150 kW (204 KM) • Benzyna
Autohaus Wagner GmbHDE-45968 Gladbeck
Gwiazdki: 5
Gwiazdki: 5
(187)Kia cee'd / CeedCeed SW 1.4 T-GDI Platinum Edition, GD, GJR
18 990 €
83 452 zł²
Brak oceny
Brak oceny
PR 04/2019 • 81 580 km • 103 kW (140 KM) • Benzyna
Autohaus Burian e.K.DE-29221 Celle
Gwiazdki: 5
Gwiazdki: 5
(32)Kia cee'd / Ceedcee'd 1.4 TGDI Platinum Aut.*TEMPO*PDC*SHZ*KLIMA
16 190 €
71 147 zł²
Wyższa cena
Wyższa cena
Bezwypadkowy • PR 09/2018 • 82 379 km • 103 kW (140 KM) • Benzyna
Autohero GmbH - Abholstation MünchenDE-85375 Neufahrn b. Freising
Gwiazdki: 4.4
Gwiazdki: 4.4
(235)Kia cee'd / Ceedcee'd 1.6 TGDI GT Aut*NAVI*LED*ACC*CAM*PDC*SHZ*
16 500 €
72 509 zł²
Dobra cena
Dobra cena
Bezwypadkowy • PR 05/2019 • 98 790 km • 150 kW (204 KM) • Benzyna
Autohero GmbH - Standort HamburgDE-22529 Hamburg
Gwiazdki: 4.6
Gwiazdki: 4.6
(194)Kia cee'd / CeedCeed 1.4 T-GDI Spirit LED Navi Totwinkel Keyless
15 950 €
70 092 zł²
Uczciwa cena
Uczciwa cena
Bezwypadkowy • PR 06/2018 • 73 988 km • 103 kW (140 KM) • Benzyna
Autoland NL HannoverDE-30179 Hannover
Gwiazdki: 4.8
Gwiazdki: 4.8
(11)NOWOŚĆ
NOWOŚĆKia cee'd / CeedCeed Lim. 1.6 TGDI GT Line
18 990 €
83 452 zł²
Dobra cena
Dobra cena
Bezwypadkowy • PR 04/2019 • 72 000 km • 150 kW (204 KM) • Benzyna
Autohaus Dingden El Outa GmbHDE-46499 Hamminkeln
Gwiazdki: 5
Gwiazdki: 5
(203)Kia cee'd / CeedCeed 1.4 T-GDI Spirit LED Navi ACC Kamera DAB
13 990 €
61 479 zł²
Uczciwa cena
Uczciwa cena
Bezwypadkowy • PR 07/2018 • 107 894 km • 103 kW (140 KM) • Benzyna
Autoland NL GothaDE-99867 Gotha
Gwiazdki: 4.6
Gwiazdki: 4.6
(16)Kia cee'd / CeedCeed 1.4 Freisprechanlage Klima Lenkradheizung
11 990 €
52 690 zł²
Wyższa cena
Wyższa cena
Bezwypadkowy • PR 08/2017 • 104 768 km • 73 kW (99 KM) • Benzyna
Autoland NL MagdeburgDE-39118 Magdeburg
Gwiazdki: 4.7
Gwiazdki: 4.7
(151)Możliwa dostawa
Kia cee'd / Ceedcee'd 1.6 T-GDi DCT GT NAVI/LED
Możliwa dostawa
16 690 €
Plus delivery costs if applicable
73 344 zł²
Bardzo dobra cena
Bardzo dobra cena
Bezwypadkowy • PR 03/2019 • 76 353 km • 150 kW (204 KM) • Benzyna
Schröder Team Bielefeld GmbH & Co. KGDE-33609 Bielefeld
Gwiazdki: 4.8
Gwiazdki: 4.8
(160)Możliwa dostawa
Kia cee'd / Ceedcee'd 1.4 TGDI Spirit Aut*NAVI*LED*ACC*CAM*PDC*
Możliwa dostawa
16 180 €
zaw. bezpłatną dostawę
71 103 zł²
Uczciwa cena
Uczciwa cena
Bezwypadkowy • PR 01/2019 • 74 102 km • 103 kW (140 KM) • Benzyna
Autohero GmbH - Abholfiliale HannoverDE-30880 Laatzen
Gwiazdki: 4.7
Gwiazdki: 4.7
(152)Kia cee'd / CeedCeed 1.6 T-GDI GT LED PDC Winterpaket Tempomat
20 950 €
21 950 €
92 065 zł²
Wyższa cena
Wyższa cena
Bezwypadkowy • PR 03/2019 • 63 751 km • 150 kW (204 KM) • Benzyna
Autoland NL FreibergDE-09599 Freiberg
Gwiazdki: 4.9
Gwiazdki: 4.9
(107)Kia cee'd / CeedCeed GT 1.6 T-GDI SOUND, PANO
17 880 €
78 574 zł²
Dobra cena
Dobra cena
PR 03/2020 • 104 000 km • 150 kW (204 KM) • Benzyna
Autohaus Burian e.K.DE-29221 Celle
Gwiazdki: 5
Gwiazdki: 5
(32)Kia cee'd / Ceedcee'd PDC,Kamera,Navigation,Alufelgen
8 900 €
39 111 zł²
Uczciwa cena
Uczciwa cena
Bezwypadkowy • PR 06/2015 • 89 500 km • 99 kW (135 KM) • Benzyna
Hoffmann Automobile GmbH & Co.KGDE-38444 Wolfsburg
Gwiazdki: 4.4
Gwiazdki: 4.4
(820)Kia cee'd / CeedCeed GT 204PS Kamera KeyLess SHZ Lenkradheizung
18 900 €
83 056 zł²
Wyższa cena
Wyższa cena
Bezwypadkowy • PR 06/2020 • 89 900 km • 150 kW (204 KM) • Benzyna
OA Osnabrücker Autowelt GmbHDE-49124 Georgsmarienhütte
Gwiazdki: 4.9
Gwiazdki: 4.9
(294)Zapisz wyszukiwanie
Zapisz to wyszukiwanie i otrzymaj powiadomienie, gdy pojawią się nowe oferty.
Najczęstsze pytania dotyczące Kia cee'd / Ceed
¹VAT podlega zwrotowi
²Uwaga: Przeliczenie walut opiera się na dziennych referencyjnych kursach wymiany publikowanych przez Europejski Bank Centralny (EBC). Przeliczone ceny służą wyłącznie celom informacyjnym i mogą różnić się od rzeczywistych kwot transakcji.