- Data pierwszej rejestracji: 2003 - 2010
- BMW M5
- Pojazdy uszkodzone: Nie pokazuj
59 BMW M5 E60
- Data pierwszej rejestracji: 2003 - 2010
- BMW M5
- Pojazdy uszkodzone: Nie pokazuj
59 wyników
Top
Sponsorowane
SponsorowaneBMW M5Touring V10 Individual Headup Deutsch WGA 65t
59 500 €
261 473 zł²
Brak oceny
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 10/2007 • 183 461 km • 373 kW (507 KM) • Benzyna
Autosalon Reinhold - Patrick ReinholdDE-95030 Hof
Gwiazdki: 5
Gwiazdki: 5
(123)BMW M5M5
31 990 €
140 580 zł²
Brak oceny
Brak oceny
PR 07/2008 • 130 000 km • 373 kW (507 KM) • Benzyna
Speed Line MotorsDE-46569 Hünxe
Gwiazdki: 3.9
Gwiazdki: 3.9
(3)BMW M5E60 M5
39 000 €
171 386 zł²
Brak oceny
Brak oceny
Niesprawny • PR 09/2005 • 79 000 km • 373 kW (507 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyPL-34-500 Zakopane
BMW M5E60 M5
41 500 €
Do negocjacji
182 372 zł²
Brak oceny
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 05/2006 • 101 700 km • 373 kW (507 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyFI-92100 Raahe
Sponsorowane
SponsorowaneBMW M5Touring V10 Individual Headup Deutsch WGA 65t
59 500 €
261 473 zł²
Brak oceny
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 10/2007 • 183 461 km • 373 kW (507 KM) • Benzyna
Autosalon Reinhold - Patrick ReinholdDE-95030 Hof
Gwiazdki: 5
Gwiazdki: 5
(123)Sponsorowane
SponsorowaneBMW M5V10 507ps Silverstone Leder schwarz 1.Hand
44 999 €
197 748 zł²
Brak oceny
Brak oceny
PR 04/2005 • 146 507 km • 373 kW (507 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-60437 Frankfurt am Main
Sponsorowane
SponsorowaneBMW M5S85 V10 TOP ZUSTAND
59 990 €
263 626 zł²
Brak oceny
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 09/2005 • 58 200 km • 373 kW (507 KM) • Benzyna
Autohaus am IpfDE-73441 Bopfingen
Gwiazdki: 4.9
Gwiazdki: 4.9
(173)BMW M5E60 V10 5,0/373kW 500hp
31 999 €
Do negocjacji
140 620 zł²
Brak oceny
Brak oceny
PR 01/2008 • 166 676 km • 373 kW (507 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyCZ-162000 Prague
BMW M5V10 Lim. Navi Lci/Xen/Leder/Sehr Gepflegt/
40 700 €
178 856 zł²
Brak oceny
Brak oceny
PR 09/2006 • 69 746 km • 373 kW (507 KM) • Benzyna
DK-AUTOWELTDE-74865 Neckarzimmern
Gwiazdki: 4.3
Gwiazdki: 4.3
(71)BMW M5E60 M5 V10
37 990 €
166 947 zł²
Brak oceny
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 07/2005 • 155 000 km • 373 kW (507 KM) • Benzyna
Ferati Baltics OÜEE-75312 Tallinn
Gwiazdki: 3.6
Gwiazdki: 3.6
(28)BMW M55-serie |Duits geleverd|1e lak|HUD|lederen st
44 995 €
197 731 zł²
Brak oceny
Brak oceny
PR 05/2006 • 129 279 km • 373 kW (507 KM) • Benzyna
House of Cars B.V.NL-5626DK Eindhoven
BMW M5Limousine Basis
42 000 €
184 569 zł²
Brak oceny
Brak oceny
PR 07/2006 • 119 900 km • 373 kW (507 KM) • Benzyna
DUE P srlIT-47922 RIMINI
BMW M5M5
26 500 €
Do negocjacji
116 454 zł²
Brak oceny
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 04/2005 • 178 000 km • 373 kW (507 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyPL-16-326 Płaska
BMW M5E60 LCI 2008 | Documented Maintenance |
44 999 €
Do negocjacji
197 748 zł²
Brak oceny
Brak oceny
PR 08/2008 • 149 000 km • 373 kW (507 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyPL-02-699 Warsaw
BMW M5V10 507ps Silverstone Leder schwarz 1.Hand
44 999 €
197 748 zł²
Brak oceny
Brak oceny
PR 04/2005 • 146 507 km • 373 kW (507 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-60437 Frankfurt am Main
BMW M5M5
49 500 €
Do negocjacji
217 528 zł²
Brak oceny
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 07/2007 • 84 500 km • 373 kW (507 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-41236 Mönchengladbach
BMW M5V10
29 899 €
131 391 zł²
Brak oceny
Brak oceny
PR 12/2005 • 191 547 km • 373 kW (507 KM) • Benzyna
Kfz-Technik Holhut e.K.DE-96231 Bad staffelstein
Gwiazdki: 5
Gwiazdki: 5
(13)BMW M5E60 LCI (Facelift) | V10 S85, EISENMANN
53 890 €
236 820 zł²
Brak oceny
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 02/2008 • 88 338 km • 373 kW (507 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-10178 Berlin
NOWOŚĆ
NOWOŚĆBMW M5| ORIGINAL HANDSCHALTER | LCI | HEAD-UP
45 000 €
Do negocjacji
197 752 zł²
Brak oceny
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 01/2009 • 169 452 km • 373 kW (507 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-01728 Bannewitz
BMW M5Limousine+Leder+Navi+HuD+original Zustand+
27 990 €
123 002 zł²
Brak oceny
Brak oceny
PR 04/2005 • 196 211 km • 373 kW (507 KM) • Benzyna
MK KFZ Handel+VermittlungDE-33775 Versmold
Gwiazdki: 4.8
Gwiazdki: 4.8
(387)BMW M5Limousine 1.Hand Top Zustand Memo
49 990 €
219 681 zł²
Brak oceny
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 07/2005 • 115 822 km • 373 kW (507 KM) • Benzyna
Autocentrum24 GmbH - Autocentrum24-GruppeDE-41334 Nettetal
Gwiazdki: 5
Gwiazdki: 5
(345)BMW M5Individual|Motor revidiert|Softclose|Facelift
42 507 €
186 797 zł²
Brak oceny
Brak oceny
PR 04/2007 • 194 900 km • 373 kW (507 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-99885 Crawinkel
BMW M5E60 M5 V 10 Limousine
55 400 €
243 455 zł²
Brak oceny
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 08/2005 • 51 000 km • 373 kW (507 KM) • Benzyna
Dirk Rüschoff Exklusive AutomobileDE-33428 Harsewinkel
Gwiazdki: 5
Gwiazdki: 5
(434)BMW M5E60 43.000km
49 000 €
215 330 zł²
Brak oceny
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 12/2005 • 43 000 km • 373 kW (507 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyPL-80-208 Gdańsk
Zapisz wyszukiwanie
Zapisz to wyszukiwanie i otrzymaj powiadomienie, gdy pojawią się nowe oferty.
Najczęstsze pytania dotyczące BMW M5 E60
¹VAT podlega zwrotowi
²Uwaga: Przeliczenie walut opiera się na dziennych referencyjnych kursach wymiany publikowanych przez Europejski Bank Centralny (EBC). Przeliczone ceny służą wyłącznie celom informacyjnym i mogą różnić się od rzeczywistych kwot transakcji.