• BMW 435
  • Pojazdy uszkodzone: Nie pokazuj



Cena

Data pierwszej rejestracji
Przebieg
oferty 240 są zgodne z filtrem




Znak jakości

Klimatyzacja

Wyposażenie

Sprzedawca

Ocena dealera

oferty 240 są zgodne z filtrem

240 BMW 435

  • BMW 435
  • Pojazdy uszkodzone: Nie pokazuj
240 wyników
Top

SponsorowaneBMW 435i Coupe SpurAss XEN HUD Navi ParkAss RFK Spor

26 855 €

118 014 zł²

Dobra cena
PR 06/2014 • 48 160 km • 225 kW (306 KM) • Benzyna
Logo Autohaus Kühnert GmbH & Co. KG
Autohaus Kühnert GmbH & Co. KGDE-08525 Plauen
Gwiazdki: 4.6
(71)

BMW 435i Cabrio NAVIPROF,AMBIENTE,NACKENWÄRMER,SH

Możliwa dostawa
25 680 €
zaw. bezpłatną dostawę

112 851 zł²

Uczciwa cena
PR 02/2016 • 100 000 km • 225 kW (306 KM) • Benzyna
Autohaus Royal GmbHDE-14974 Ludwigsfelde
Gwiazdki: 5
(2)

BMW 435Coupe 435 i M-Perf P Kit 240 KW Individual

26 500 €

116 454 zł²

Uczciwa cena
PR 07/2016 • 107 999 km • 240 kW (326 KM) • Benzyna
Logo B&S Cars GmbH
B&S Cars GmbHDE-14641 Nauen
Gwiazdki: 4.6
(61)

BMW 435i Coupé | dt. Fahrzeug | M Perf. |

27 500 €

120 849 zł²

Wyższa cena
Bezwypadkowy • PR 10/2013 • 109 000 km • 250 kW (340 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-73066 Uhingen

SponsorowaneBMW 435i Cabrio -

24 990 €
Do negocjacji

109 819 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 04/2015 • 130 775 km • 225 kW (306 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-38259 Niedersachsen - Salzgitter

SponsorowaneBMW 435d xDrive Cabrio M Sport A M Sport

19 950 €

87 670 zł²

Bardzo dobra cena
PR 02/2016 • 137 500 km • 230 kW (313 KM) • Diesel
Sprzedawca prywatnyDE-96142 Hollfeld

SponsorowaneBMW 435i xDrive M-Sport| M-Performance Harman Kardon

25 990 €
Do negocjacji

114 213 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 12/2013 • 159 500 km • 225 kW (306 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-45772 Marl

BMW 435i Coupe Sportline / Remus / M-Paket / Head-U

23 290 €

102 348 zł²

Uczciwa cena
Bezwypadkowy • PR 11/2012 • 119 768 km • 225 kW (306 KM) • Benzyna
Logo Hauck Automobile GmbH
Hauck Automobile GmbHDE-67098 Bad Dürkheim
Gwiazdki: 4.4
(449)

BMW 435i xDrive Coupé Luxury Line Luxury Line

29 500 €
Do negocjacji

129 638 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 01/2014 • 102 000 km • 225 kW (306 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-41472 Neuss

BMW 435i xDriveCabrio M Sport M Sport

27 300 €
Do negocjacji

119 970 zł²

Uczciwa cena
PR 02/2016 • 83 000 km • 225 kW (306 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-22083 Hamburg

BMW 435i Cabrio Sport Aut. M-Sportpaket Led DE-Fzg

29 990 €

131 791 zł²

Wysoka cena
PR 05/2014 • 109 264 km • 225 kW (306 KM) • Benzyna
Logo SHOWROOM - DAS AUTOHAUS -
SHOWROOM - DAS AUTOHAUS -DE-68753 Waghäusel
Gwiazdki: 4.4
(291)

BMW 435i Cabrio -

24 990 €
Do negocjacji

109 819 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 04/2015 • 130 775 km • 225 kW (306 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-38259 Niedersachsen - Salzgitter

BMW 435i Cabrio *DE-Auto*REMUS AGA*HUD*M-Paket

22 490 €

98 832 zł²

Uczciwa cena
Bezwypadkowy • PR 04/2014 • 139 000 km • 225 kW (306 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-78476 Allensbach

BMW 435d xDrive Luxury Line+NAVI+KAMERA+TOT WINKEL

29 980 €

131 747 zł²

Uczciwa cena
Bezwypadkowy • PR 05/2016 • 60 825 km • 230 kW (313 KM) • Diesel
Logo Auto-Center-Neufahrn GmbH
Auto-Center-Neufahrn GmbHDE-85375 Neufahrn
Gwiazdki: 4.8
(152)

BMW 435d xDrive Coupé Limited 1 of 100 Sport Line

23 000 €

101 074 zł²

Bardzo dobra cena
Bezwypadkowy • PR 07/2017 • 83 000 km • 230 kW (313 KM) • Diesel
Sprzedawca prywatnyDE-61389 Schmitten

BMW 435i Coupé Sport Line Sport Line

24 000 €
Do negocjacji

105 468 zł²

Uczciwa cena
Naprawione uszkodzenia powypadkowe • PR 07/2014 • 96 000 km • 225 kW (306 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-68199 Mannheim

BMW 435i Cabrio Luxury Line Luxury Line

24 900 €
Do negocjacji

109 423 zł²

Uczciwa cena
Bezwypadkowy • PR 08/2014 • 95 615 km • 225 kW (306 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-01307 Dresd

BMW 435i xDrive Cabrio Luxury Line Individual AHK

23 900 €

105 029 zł²

Uczciwa cena
Naprawione uszkodzenia powypadkowe • PR 01/2015 • 98 000 km • 225 kW (306 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-54320 Waldrach

BMW 435i Coupé Luxury Line + Winterreifen

24 999 €
Do negocjacji

109 858 zł²

Uczciwa cena
Bezwypadkowy • PR 03/2014 • 89 880 km • 225 kW (306 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-58313 Herdecke

BMW 435i Coupe SpurAss XEN HUD Navi ParkAss RFK Spor

26 855 €

118 014 zł²

Dobra cena
PR 06/2014 • 48 160 km • 225 kW (306 KM) • Benzyna
Logo Autohaus Kühnert GmbH & Co. KG
Autohaus Kühnert GmbH & Co. KGDE-08525 Plauen
Gwiazdki: 4.6
(71)

BMW 435d xDrive Cabrio Luxury Line Individual

22 900 €

100 634 zł²

Dobra cena
Bezwypadkowy • PR 06/2016 • 125 200 km • 230 kW (313 KM) • Diesel
A1-Truck GmbHDE-49456 Bakum
Gwiazdki: 4.7
(195)

BMW 435i Cabrio/KAMERA/SHZ/HK/NAVI/TEMP/BTH/MFL/R19

24 900 €

109 423 zł²

Uczciwa cena
PR 08/2015 • 98 168 km • 225 kW (306 KM) • Benzyna
Justus Automobile GmbHDE-65549 Limburg an der Lahn
Gwiazdki: 4.8
(58)

BMW 435i Coupe Head-Up Xenon Memory LM20" TÜV NEU

19 950 €

87 670 zł²

Uczciwa cena
PR 11/2013 • 108 393 km • 225 kW (306 KM) • Benzyna
AMS Das AutohausDE-30890 Barsinghausen ( bei Hannover )
Gwiazdki: 4.7
(450)

BMW 435i Coupé/HUD/SHZ/HK/SBD/KAMERA/PDC/BTH/R20

25 900 €

113 818 zł²

Uczciwa cena
PR 07/2015 • 96 054 km • 225 kW (306 KM) • Benzyna
Justus Automobile GmbHDE-65549 Limburg an der Lahn
Gwiazdki: 4.8
(58)

Zapisz wyszukiwanie

Zapisz to wyszukiwanie i otrzymaj powiadomienie, gdy pojawią się nowe oferty.

Najczęstsze pytania dotyczące BMW 435

¹VAT podlega zwrotowi
²Uwaga: Przeliczenie walut opiera się na dziennych referencyjnych kursach wymiany publikowanych przez Europejski Bank Centralny (EBC). Przeliczone ceny służą wyłącznie celom informacyjnym i mogą różnić się od rzeczywistych kwot transakcji.