- Audi RS3
- Otomatik vites
- Hasarlı Araçlar: Gösterme
1.730 Audi RS3 Otomatik vites
- Audi RS3
- Otomatik vites
- Hasarlı Araçlar: Gösterme
1.730 sonuçlar
Top
SponsorluYENİAudi RS32.5TFSI S Tronic quattro*PANO*B&O*RS-DYNAMIC
€53.980¹
₺3.001.337²
İyi fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 06/2024 • 56.888 km • 294 kW (400 BG) • Benzinli
Autohaus p.automobile Inh. Sascha PopovicDE-38229 Salzgitter
4.8 yıldız
(263)YENİAudi RS3Sportback 2.5 TFSI quattro DSG-Leder-Bose
€23.490
₺1.306.065²
Çok iyi fiyat
İlk tescil 11/2011 • 104.000 km • 250 kW (340 BG) • Benzinli
Truck Zone GmbHDE-42279 Wuppertal
5 yıldız
(3)Audi RS3Sportback quattro*Pano*RFK*Bang & Olufsen
€30.995
₺1.723.350²
İyi fiyat
İlk tescil 01/2016 • 93.461 km • 270 kW (367 BG) • Benzinli
AutoGalerie Herford GmbHDE-32052 Herford
4.5 yıldız
(132)Audi RS32.5TFSI quattro*MATRIX*B&O*KAMERA*PDC*NOOPF
Teslimat mümkün
€32.000
Plus delivery costs if applicable
₺1.779.229²
Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 11/2015 • 92.999 km • 270 kW (367 BG) • Benzinli
Autowelt KorshowDE-48369 Saerbeck
4.9 yıldız
(202)SponsorluAudi RS3| Kemoragrau | 1. Hand | Matrix-LED | B
€50.500
Pazarlık payı
₺2.807.845²
İyi fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 09/2023 • 59.500 km • 294 kW (400 BG) • Benzinli
Özel SatıcıDE-79669 Zell im Wiesental
SponsorluYENİAudi RS3Limousine 2.5 TFSI QUATTRO+RS-AGA+MATRI
€49.500
Pazarlık payı
₺2.752.245²
Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 10/2022 • 51.800 km • 294 kW (400 BG) • Benzinli
Özel SatıcıDE-78564 Wehingen
SponsorluAudi RS3RS 3 Sportback Pano Matrix Leder Keramik 290kmh
€48.980
₺2.723.332²
Piyasa fiyatı/makul fiyat
İlk tescil 06/2022 • 45.181 km • 294 kW (400 BG) • Benzinli
Autocenter HeiligenhausDE-42579 Heiligenhaus
4.3 yıldız
(422)YENİAudi RS3Sportback 2.5 TFSI*KW V3*EGO-X AGA*OZ 20Zoll
€33.800
₺1.879.310²
Yüksek fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 02/2012 • 99.000 km • 250 kW (340 BG) • Benzinli
Autowelt SchlüterDE-31275 Lehrte
4.9 yıldız
(96)Audi RS3SPB 2.5 TFSI S-Tronic/SpAGA/Kam/Keyl/280kmh
€33.999
₺1.890.375²
Piyasa fiyatı/makul fiyat
İlk tescil 06/2016 • 93.596 km • 270 kW (367 BG) • Benzinli
VALENTINO CAR´SDE-42477 Radevormwald
4.9 yıldız
(655)Audi RS32.5TFSI S tronic quattro Sportback NAVI BOSE
€28.990
₺1.611.870²
Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 05/2012 • 99.950 km • 250 kW (340 BG) • Benzinli
Autoteile KochDE-49124 Georgsmarienhütte
4.9 yıldız
(758)Audi RS32.5 TFSI
€28.500
₺1.584.626²
İyi fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 09/2015 • 82.000 km • 270 kW (367 BG) • Benzinli
ScandexDK-7100 Vejle
4 yıldız
(164)Audi RS32.5TFSI S tronic quattro Sportback NAVI
€27.990
₺1.556.269²
Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 08/2012 • 116.780 km • 250 kW (340 BG) • Benzinli
Autoteile KochDE-49124 Georgsmarienhütte
4.9 yıldız
(758)Audi RS32.5TFSI S tronic quattro Sportback OZ BOSE
€28.990
₺1.611.870²
Değerlendirme yok
Kazasızlık • İlk tescil 06/2011 • 97.840 km • 250 kW (340 BG) • Benzinli
Autoteile KochDE-49124 Georgsmarienhütte
4.9 yıldız
(758)Audi RS3RS 3 Sportback 2.5 TFSI quattro
€28.300¹
₺1.573.505²
Çok iyi fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 06/2016 • 109.715 km • 270 kW (367 BG) • Benzinli
Automobile SchneiderDE-29633 Munster
4.4 yıldız
(39)Audi RS32.5 TFSI q. *Schale*Carbon*B&O*S-AGA*Navi*
€31.990
₺1.778.673²
Piyasa fiyatı/makul fiyat
İlk tescil 04/2015 • 106.000 km • 270 kW (367 BG) • Benzinli
Auto Nord RemscheidDE-42897 Remscheid
4.6 yıldız
(386)Audi RS32.5 TFSI S tronic quattro Sportback -
€29.000
Pazarlık payı
₺1.612.426²
Yüksek fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 12/2011 • 123.249 km • 250 kW (340 BG) • Benzinli
Özel SatıcıDE-91575 Windsbach
Audi RS3q. Sportback *Eventuri *KW *NO OPF *Schale*
€33.800
₺1.879.310²
Yüksek fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 10/2015 • 131.000 km • 270 kW (367 BG) • Benzinli
ASG Remscheid Autohaus- seit über 35 Jahren...DE-42855 Remscheid/NRW
4.8 yıldız
(1233)Audi RS3Sportback 2.5 TFSI Quattro *Unfallfrei*
€31.950
₺1.776.449²
Çok iyi fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 06/2018 • 120.150 km • 294 kW (400 BG) • Benzinli
A.G.Automobile eGbRDE-64319 Pfungstadt
4.9 yıldız
(650)Audi RS38V VFL *Gepfeffert Fahrwerk*
€32.500
₺1.807.029²
Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 03/2016 • 103.000 km • 270 kW (367 BG) • Benzinli
Özel SatıcıDE-79618 Rheinfelden
YENİAudi RS3Lim. 2.5 TFSI Quattro *RS-SITZE*NO-OPF*
€44.990
₺2.501.484²
Yüksek fiyat
İlk tescil 05/2018 • 93.000 km • 294 kW (400 BG) • Benzinli
Autowelt SchlüterDE-31275 Lehrte
4.9 yıldız
(96)Audi RS3Sportback 2.5 TFSI quattro*LED*SHZ*RFK*
€28.700
₺1.595.746²
Piyasa fiyatı/makul fiyat
İlk tescil 02/2016 • 150.000 km • 270 kW (367 BG) • Benzinli
Jäger AutomobileDE-78549 Spaichingen
4.9 yıldız
(65)Audi RS3quattro Limo Matrix B&O Scheckheft Kam
€41.990
₺2.334.682²
Piyasa fiyatı/makul fiyat
İlk tescil 08/2019 • 70.300 km • 294 kW (400 BG) • Benzinli
MUC Motors e.k.DE-84030 Landshut
4.8 yıldız
(87)Audi RS3RS 3 Sportback 2.5 TFSI quattro Aut.*MATRIX*ACC*
€33.360
₺1.854.846²
Değerlendirme yok
Kazasızlık • İlk tescil 05/2019 • 113.321 km • 294 kW (400 BG) • Benzinli
Autohero GmbH - Abholfiliale FrankfurtDE-65936 Frankfurt am Main
4.6 yıldız
(297)Audi RS32.5TFSI S tronic quattro Sportback NAVI BOSE
€25.990
₺1.445.067²
Artırılmış fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 11/2011 • 139.980 km • 250 kW (340 BG) • Benzinli
Autoteile KochDE-49124 Georgsmarienhütte
4.9 yıldız
(758)Aramayı kaydet
Bu aramayı kaydedin ve yeni teklifler yayınlandığında bildirim alın
¹KDV iadesi alınabilir
²Not: Para birimi dönüşümü, Avrupa Merkez Bankası (ECB) tarafından yayınlanan günlük referans döviz kurlarına dayanmaktadır. Dönüştürülmüş fiyatlar yalnızca bilgi amaçlıdır ve gerçek işlem tutarlarından farklı olabilir.