• Audi A6
  • Hasarlı Araçlar: Gösterme



Fiyat

İlk kayıt
Kilometre
16916 teklifleri filtrenizle eşleşiyor




Onaylanan Kullanılmış Program

Klima

Özellik Setleri

Satıcı

Bayi değerlendirmesi

16916 teklifleri filtrenizle eşleşiyor

16.916 Audi A6

  • Audi A6
  • Hasarlı Araçlar: Gösterme
16.916 sonuçlar
Top
Sponsorlu

SponsorluAudi A6Avant TDI qu. S line Matrix B&O Pano HuD 360°

€64.990¹

₺3.618.091²

Piyasa fiyatı/makul fiyat
Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 03/2025 • 3.359 km • 150 kW (204 BG) • Dizel
  • Kazasızlık
  • 03/2025
  • 3.359 km
  • 150 kW (204 BG)
  • Dizel
Logo Audi Zentrum Kassel GmbH & Co. KG
Audi Zentrum Kassel GmbH & Co. KGDE-34125 Kassel
4.7 yıldız
4.7 yıldız
(153)

Audi A6LIMOUSINE 1.8 TFSI ULTRA S-LINE SPORT / LED

€24.221

₺1.348.419²

Yüksek fiyat
Yüksek fiyat
İlk tescil 01/2018 • 96.000 km • 140 kW (190 BG) • Benzinli
  • 01/2018
  • 96.000 km
  • 140 kW (190 BG)
  • Benzinli
Logo AUTOHAUS EXCELLENCE CARS GmbH & Co. KG
AUTOHAUS EXCELLENCE CARS GmbH & Co. KGDE-59077 Hamm
4.2 yıldız
4.2 yıldız
(1125)

Audi A6Avant 2.0 TFSI quattro S line LED*HuD*Massage

€25.880
€26.880

₺1.440.778²

Piyasa fiyatı/makul fiyat
Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 04/2018 • 92.073 km • 185 kW (252 BG) • Benzinli
  • Kazasızlık
  • 04/2018
  • 92.073 km
  • 185 kW (252 BG)
  • Benzinli
Logo Gelder & Sorg Schweinfurt GmbH & Co. KG
Gelder & Sorg Schweinfurt GmbH & Co. KGDE-97424 Schweinfurt
4.7 yıldız
4.7 yıldız
(165)

Audi A6Avant 1.8 TFSI Aut. S-Line LED Navi Alcantara

€22.990

₺1.279.888²

Yüksek fiyat
Yüksek fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 05/2018 • 119.274 km • 140 kW (190 BG) • Benzinli
  • Kazasızlık
  • 05/2018
  • 119.274 km
  • 140 kW (190 BG)
  • Benzinli
Logo Autoland NL Zwickau
Autoland NL ZwickauDE-08056 Zwickau
4.7 yıldız
4.7 yıldız
(83)

Sponsorlu

SponsorluAudi A63.0 TDI 230kW quattro tiptronic Avant -

€13.999

₺779.345²

İyi fiyat
İyi fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 04/2014 • 213.000 km • 230 kW (313 BG) • Dizel
  • Kazasızlık
  • 04/2014
  • 213.000 km
  • 230 kW (313 BG)
  • Dizel
Özel SatıcıIT-39032 Sand in Taufers

Sponsorlu

SponsorluAudi A6sport 45 TDI quattro ACC+Navi+Leder+SpoSI+AHK

€29.860¹

₺1.662.351²

İyi fiyat
İyi fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 10/2022 • 88.768 km • 180 kW (245 BG) • Dizel
  • Kazasızlık
  • 10/2022
  • 88.768 km
  • 180 kW (245 BG)
  • Dizel
Logo K-Automobile Autohandel
K-Automobile AutohandelDE-36456 Barchfeld OT Immelborn
4.7 yıldız
4.7 yıldız
(175)

Sponsorlu

SponsorluAudi A6Avant S line 55 TFSI quattro S tronic

€68.980¹

₺3.840.220²

Piyasa fiyatı/makul fiyat
Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 06/2025 • 14.100 km • 250 kW (340 BG) • Benzinli
  • Kazasızlık
  • 06/2025
  • 14.100 km
  • 250 kW (340 BG)
  • Benzinli
Logo Audi Zentrum Halle Nord
Audi Zentrum Halle NordDE-06122 Halle
4.8 yıldız
4.8 yıldız
(146)

Audi A62.0TFSI Avant quattro AHK Tempo LED PANO

€20.990

₺1.168.545²

Çok iyi fiyat
Çok iyi fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 08/2018 • 76.775 km • 185 kW (252 BG) • Benzinli
  • Kazasızlık
  • 08/2018
  • 76.775 km
  • 185 kW (252 BG)
  • Benzinli
Logo Autohaus Biesterfeldt & Schmidt GmbH & Co. KG
Autohaus Biesterfeldt & Schmidt GmbH & Co. KGDE-22880 Wedel
5 yıldız
5 yıldız
(33)

Audi A6Avant 45 TFSI S-Line NAV+LED+VCOCKPIT+PANO

€28.749

₺1.600.500²

Piyasa fiyatı/makul fiyat
Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 02/2019 • 118.750 km • 180 kW (245 BG) • Benzinli
  • Kazasızlık
  • 02/2019
  • 118.750 km
  • 180 kW (245 BG)
  • Benzinli
Logo Automobile Rabe -AuRa- GmbH
Automobile Rabe -AuRa- GmbHDE-26203 Wardenburg
4.9 yıldız
4.9 yıldız
(1450)

YENİ

YENİAudi A6Avant 45 TDI quattro design/Leder/Virtual/Kam

€23.999

₺1.336.060²

İyi fiyat
İyi fiyat
İlk tescil 02/2019 • 107.000 km • 170 kW (231 BG) • Dizel
  • 02/2019
  • 107.000 km
  • 170 kW (231 BG)
  • Dizel
AY Camper GmbHDE-64569 Nauheim
4.9 yıldız
4.9 yıldız
(115)

Audi A6Avant S line 40 TDI *Pano*Virtual*Kamera*Navi

€26.990

₺1.502.574²

Piyasa fiyatı/makul fiyat
Piyasa fiyatı/makul fiyat
İlk tescil 08/2019 • 109.000 km • 150 kW (204 BG) • Dizel
  • 08/2019
  • 109.000 km
  • 150 kW (204 BG)
  • Dizel
Logo Audi Zentrum Hofheim Göthling & Kaufmann Automobile GmbH
Audi Zentrum Hofheim Göthling & Kaufmann Automobile GmbHDE-65719 Hofheim
4.6 yıldız
4.6 yıldız
(383)

Audi A645 TFSI quattro S Line NaviPlus Matrix-LED

€27.885

₺1.552.400²

Değerlendirme yok
Değerlendirme yok
İlk tescil 03/2019 • 110.000 km • 180 kW (245 BG) • Benzinli
  • 03/2019
  • 110.000 km
  • 180 kW (245 BG)
  • Benzinli
Logo PAUL  MOBILE - Ludwigsburg
PAUL MOBILE - LudwigsburgDE-71636 Ludwigsburg
4.9 yıldız
4.9 yıldız
(197)

Audi A62.0TFSI multitronic ab 77 EUR o.Anzahlung AHK

€12.970

₺722.059²

İyi fiyat
İyi fiyat
İlk tescil 06/2014 • 149.968 km • 132 kW (179 BG) • Benzinli
  • 06/2014
  • 149.968 km
  • 132 kW (179 BG)
  • Benzinli
Logo Auto Zentrum Niedersachsen GmbH
Auto Zentrum Niedersachsen GmbHDE-38350 Helmstedt
4.5 yıldız
4.5 yıldız
(487)

Audi A6Avant 1.8 TFSI ultra/ s line/ Navi/ Sitzh. 4x

€19.400

₺1.080.027²

Piyasa fiyatı/makul fiyat
Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 02/2015 • 101.310 km • 140 kW (190 BG) • Benzinli
  • Kazasızlık
  • 02/2015
  • 101.310 km
  • 140 kW (190 BG)
  • Benzinli
Logo Kfz-Meisterbetrieb Falk Stege
Kfz-Meisterbetrieb Falk StegeDE-01279 Dresden
4.9 yıldız
4.9 yıldız
(108)

Audi A6Avant 55 TFSI qu/s line/ Standh./ACC/Kamera

€35.890

₺1.998.050²

Artırılmış fiyat
Artırılmış fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 05/2019 • 95.800 km • 250 kW (340 BG) • Benzinli
  • Kazasızlık
  • 05/2019
  • 95.800 km
  • 250 kW (340 BG)
  • Benzinli
Logo Kfz-Meisterbetrieb Falk Stege
Kfz-Meisterbetrieb Falk StegeDE-01279 Dresden
4.9 yıldız
4.9 yıldız
(108)

YENİ

YENİAudi A6Avant 3.0 TDI quattro S-Line+MATRIX+PANO+ACC

€20.990

₺1.168.545²

Piyasa fiyatı/makul fiyat
Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 05/2017 • 147.000 km • 160 kW (218 BG) • Dizel
  • Kazasızlık
  • 05/2017
  • 147.000 km
  • 160 kW (218 BG)
  • Dizel
Logo A&N Automobile
A&N AutomobileDE-99091 Erfurt
4.9 yıldız
4.9 yıldız
(272)

Audi A6Lim. 2.0 TFSI quattro

€21.990

₺1.224.216²

Piyasa fiyatı/makul fiyat
Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 03/2017 • 100.500 km • 185 kW (252 BG) • Benzinli
  • Kazasızlık
  • 03/2017
  • 100.500 km
  • 185 kW (252 BG)
  • Benzinli
Logo dabag - deutsche automobilberatung GmbH
dabag - deutsche automobilberatung GmbHDE-16515 Oranienburg OT Germendorf
4.8 yıldız
4.8 yıldız
(26)

YENİ

YENİAudi A63.0 quattro S Line ACC MemoryHUD DAB Kamera

€20.499

₺1.141.210²

İyi fiyat
İyi fiyat
İlk tescil 09/2017 • 147.724 km • 200 kW (272 BG) • Dizel
  • 09/2017
  • 147.724 km
  • 200 kW (272 BG)
  • Dizel
Logo Autohaus Isernhagen GmbH & Co. KG
Autohaus Isernhagen GmbH & Co. KGDE-30916 Isernhagen
4.6 yıldız
4.6 yıldız
(1030)

Audi A6Avant 1.8 TFSI S LINE BLACK EDITION LED,20Z.

€21.880
€22.780

₺1.218.092²

Artırılmış fiyat
Artırılmış fiyat
İlk tescil 11/2017 • 93.700 km • 140 kW (190 BG) • Benzinli
  • 11/2017
  • 93.700 km
  • 140 kW (190 BG)
  • Benzinli
Autohaus Royal GmbHDE-14974 Ludwigsfelde
5 yıldız
5 yıldız
(2)

YENİ

YENİAudi A6Avant 3.0TDI quattro Competition*Schalensitze

€36.900

₺2.054.278²

Değerlendirme yok
Değerlendirme yok
Kazasızlık • İlk tescil 12/2017 • 99.000 km • 240 kW (326 BG) • Dizel
  • Kazasızlık
  • 12/2017
  • 99.000 km
  • 240 kW (326 BG)
  • Dizel
Logo Autowelt Schlüter
Autowelt SchlüterDE-31275 Lehrte
4.9 yıldız
4.9 yıldız
(96)

Audi A61.8 TFSI ultra Aut.*NAVI*PDC*SHZ*

€17.530

₺975.921²

Piyasa fiyatı/makul fiyat
Piyasa fiyatı/makul fiyat
İlk tescil 04/2016 • 116.810 km • 140 kW (190 BG) • Benzinli
  • 04/2016
  • 116.810 km
  • 140 kW (190 BG)
  • Benzinli
Logo Autohero GmbH - Abholfiliale Köln
Autohero GmbH - Abholfiliale KölnDE-50739 Köln
4.6 yıldız
4.6 yıldız
(375)

Audi A6Avant Ultra KAMERA|NAVI|SHZ|TEMP.|MFL|

€19.990

₺1.112.873²

Piyasa fiyatı/makul fiyat
Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 11/2017 • 86.060 km • 140 kW (190 BG) • Benzinli
  • Kazasızlık
  • 11/2017
  • 86.060 km
  • 140 kW (190 BG)
  • Benzinli
Logo CHG Autohaus Balingen GmbH
CHG Autohaus Balingen GmbHDE-72336 Balingen
4.3 yıldız
4.3 yıldız
(482)

Audi A6TFSI quattr S tron design AZN-Haus-Förderung*

€28.970¹

₺1.612.803²

Piyasa fiyatı/makul fiyat
Piyasa fiyatı/makul fiyat
İlk tescil 11/2022 • 104.527 km • 195 kW (265 BG) • Benzinli
  • 11/2022
  • 104.527 km
  • 195 kW (265 BG)
  • Benzinli
Logo Auto Zentrum Niedersachsen GmbH
Auto Zentrum Niedersachsen GmbHDE-38350 Helmstedt
4.5 yıldız
4.5 yıldız
(487)

Audi A6Avant 190PS ultra S line S-Tronic ACC Matrix

€21.900

₺1.219.206²

Piyasa fiyatı/makul fiyat
Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 04/2018 • 88.700 km • 140 kW (190 BG) • Benzinli
  • Kazasızlık
  • 04/2018
  • 88.700 km
  • 140 kW (190 BG)
  • Benzinli
Logo OA Osnabrücker Autowelt GmbH
OA Osnabrücker Autowelt GmbHDE-49124 Georgsmarienhütte
4.9 yıldız
4.9 yıldız
(294)

Aramayı kaydet

Bu aramayı kaydedin ve yeni teklifler yayınlandığında bildirim alın

Audi A6hakkında sık sorulan sorular

¹KDV iadesi alınabilir
²Not: Para birimi dönüşümü, Avrupa Merkez Bankası (ECB) tarafından yayınlanan günlük referans döviz kurlarına dayanmaktadır. Dönüştürülmüş fiyatlar yalnızca bilgi amaçlıdır ve gerçek işlem tutarlarından farklı olabilir.