- Audi A6
- Otomatik vites
- Hasarlı Araçlar: Gösterme
16.000 Audi A6 Otomatik vites
- Audi A6
- Otomatik vites
- Hasarlı Araçlar: Gösterme
16.000 sonuçlar
Top
SponsorluYENİAudi A6Av 50 TFSI e qu advanced AHK MATRIX PANO HuD
€47.950¹
19% KDV
₺2.675.490²
İyi fiyat
Kazasızlık • Çalışan Arabası • İlk tescil 08/2025 • 10.629 km • 220 kW (299 BG) • Hibrid (benzinli/elektrikli)
Auto Bierschneider Aalen GmbHDE-73431 Aalen
4.5 yıldız
(212)Audi A6LIMOSINE 1.8 TFSI ULTRA S-LINE SPORT / LED
€24.996
₺1.394.714²
Yüksek fiyat
İlk tescil 01/2018 • 96.000 km • 140 kW (190 BG) • Benzinli
AUTOHAUS EXCELLENCE CARS GmbH & Co. KGDE-59077 Hamm
4.2 yıldız
(1124)Audi A6Avant 2.0TDI 190PS S tronic S Line Ultra Navi
€21.999
₺1.227.489²
Piyasa fiyatı/makul fiyat
İlk tescil 10/2017 • 85.663 km • 140 kW (190 BG) • Dizel
Autohaus Klann GmbHDE-14513 Teltow
4.1 yıldız
(172)Audi A63.0 V6 TDI clean diesel quattro Aut.*NAV*ACC*
€22.440
ücretsiz teslimat dahil
₺1.252.096²
Piyasa fiyatı/makul fiyat
Teslimat mümkün
Kazasızlık • İlk tescil 10/2017 • 66.789 km • 160 kW (218 BG) • Dizel
Autohero GmbH - Standort HamburgDE-22529 Hamburg
4.6 yıldız
(194)SponsorluAudi A6Avant TFSI Q 2x S LINE ST.HEIZ LM21 LUFT AHK
€60.950¹
19% KDV
₺3.400.858²
Çok iyi fiyat
Çalışan Arabası • İlk tescil 02/2026 • 18.281 km • 270 kW (367 BG) • Benzinli
7,6 l/100km (tarak.) • 173 g CO₂/km (tarak.) • CO₂ sınıfı F (tarak.)
Tiemeyer automobile GmbH & Co. KGDE-46047 Oberhausen
4.4 yıldız
(233)SponsorluAudi A6Lim. 40 TDI QUATTRO S-TRONIC | SERVICE NEU |
€27.400
₺1.528.852²
İyi fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 12/2019 • 104.500 km • 150 kW (204 BG) • Dizel
AUTOPARK-S - seit über 25 Jahren…DE-48599 Gronau
4.9 yıldız
(176)SponsorluYENİAudi A6Avant TFSI 150 kW S tronic
€40.530¹
19% KDV
₺2.261.473²
İyi fiyat
Çalışan Arabası • İlk tescil 01/2026 • 23.190 km • 150 kW (204 BG) • Benzinli
7,3 l/100km (tarak.) • 166 g CO₂/km (tarak.) • CO₂ sınıfı F (tarak.)
Audi Zentrum DuisburgDE-47249 Duisburg
4.7 yıldız
(272)Audi A6Avant 45 TFSI S-Line NAV+LED+VCOCKPIT+PANO
€30.749
₺1.715.717²
Artırılmış fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 02/2019 • 118.750 km • 180 kW (245 BG) • Benzinli
Automobile Rabe -AuRa- GmbHDE-26203 Wardenburg
4.9 yıldız
(1444)Audi A640 TDI Mild-Hybrid Sport Aut.*NAV*LED*TEMPO*
€25.840
₺1.441.807²
İyi fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 04/2019 • 81.324 km • 150 kW (204 BG) • Dizel
Autohero Gmbh - Abholfiliale EssenDE-45141 Essen
4.7 yıldız
(33)Audi A640 TDI Mild-Hybrid Sport Aut.*NAV*LED*TEMPO*
€25.840
ücretsiz teslimat dahil
₺1.441.807²
İyi fiyat
Teslimat mümkün
Kazasızlık • İlk tescil 04/2019 • 81.324 km • 150 kW (204 BG) • Dizel
Autohero GmbH - Abholstation StuttgartDE-70825 Korntal-Münchingen
4.5 yıldız
(305)Audi A640 TDI Mild-Hybrid quattro Aut.*NAVI*LED*ACC*
€23.670
₺1.320.727²
İyi fiyat
İlk tescil 10/2019 • 100.985 km • 150 kW (204 BG) • Dizel
Autohero GmbH - Standort HamburgDE-22529 Hamburg
4.6 yıldız
(194)Audi A645 TDI Mild-Hybrid quattro Sport Aut.*NAVI*
€26.060
ücretsiz teslimat dahil
₺1.454.083²
Çok iyi fiyat
Teslimat mümkün
Kazasızlık • İlk tescil 08/2019 • 96.402 km • 170 kW (231 BG) • Dizel
Autohero GmbH - Abholstation MünchenDE-85375 Neufahrn b. Freising
4.4 yıldız
(233)Audi A645 TFSI quattro S Line NaviPlus Matrix-LED
€27.885
₺1.555.913²
Değerlendirme yok
İlk tescil 03/2019 • 110.000 km • 180 kW (245 BG) • Benzinli
PAUL MOBILE - LudwigsburgDE-71636 Ludwigsburg
4.9 yıldız
(204)YENİAudi A6Avant 1.8 TFSI ultra/ s line/ Navi/ Sitzh. 4x
€19.790
₺1.104.233²
Artırılmış fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 02/2015 • 101.310 km • 140 kW (190 BG) • Benzinli
Kfz-Meisterbetrieb Falk StegeDE-01279 Dresden
4.9 yıldız
(108)Audi A650 TDI Ava*QU*AUTO*VIRT*PANO*LED*NAVI*AHK*VOL
€27.990¹
19% KDV
₺1.561.772²
Çok iyi fiyat
İlk tescil 10/2019 • 120.000 km • 210 kW (286 BG) • Dizel
Auto LiveDE-70499 Stuttgart
4.8 yıldız
(833)YENİAudi A6Avant 55 TFSI qu/s line/ Standh./ACC/Kamera
€35.890
₺2.002.572²
Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 05/2019 • 95.800 km • 250 kW (340 BG) • Benzinli
Kfz-Meisterbetrieb Falk StegeDE-01279 Dresden
4.9 yıldız
(108)Audi A63.0 quattro S Line ACC MemoryHUD DAB Kamera
€20.999
₺1.171.692²
İyi fiyat
İlk tescil 09/2017 • 147.724 km • 200 kW (272 BG) • Dizel
Autohaus Isernhagen GmbH & Co. KGDE-30916 Isernhagen
4.5 yıldız
(1032)Audi A6Lim. 2.0 TFSI quattro
€21.990
₺1.226.987²
Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 03/2017 • 100.500 km • 185 kW (252 BG) • Benzinli
dabag - deutsche automobilberatung GmbHDE-16515 Oranienburg OT Germendorf
4.8 yıldız
(26)Audi A645 quattro sport S Line*ACC*AHK*MATRIX*STDHZG
€26.999¹
€28.250
19% KDV
₺1.506.477²
İyi fiyat
İlk tescil 12/2020 • 134.100 km • 195 kW (265 BG) • Benzinli
Autohaus Reisert Vertriebs GmbHDE-63538 Großkrotzenburg
4.9 yıldız
(536)YENİAudi A6Lim. 1.8 TFSI ultra/ 2.Hand/ ACC
€16.990
₺948.000²
Piyasa fiyatı/makul fiyat
İlk tescil 11/2015 • 78.100 km • 140 kW (190 BG) • Benzinli
Kfz-Meisterbetrieb Falk StegeDE-01279 Dresden
4.9 yıldız
(108)Audi A6Avant Ultra KAMERA|NAVI|SHZ|TEMP.|MFL|
€19.990
₺1.115.392²
Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 11/2017 • 86.060 km • 140 kW (190 BG) • Benzinli
CHG Autohaus Balingen GmbHDE-72336 Balingen
4.5 yıldız
(482)Audi A6Avant 190PS ultra S line S-Tronic ACC Matrix
€22.800
₺1.272.183²
Artırılmış fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 04/2018 • 88.700 km • 140 kW (190 BG) • Benzinli
OA Osnabrücker Autowelt GmbHDE-49124 Georgsmarienhütte
4.9 yıldız
(294)YENİAudi A6Avant 50 TDI Quattro*Unfallfrei*2.Hand*
€24.950
₺1.392.148²
İyi fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 02/2020 • 137.138 km • 210 kW (286 BG) • Dizel
A.G.Automobile eGbRDE-64319 Pfungstadt
4.9 yıldız
(650)Audi A6Avant 2.0 TFSI quattro Standheizung LED AHK
€24.990
₺1.394.380²
Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 02/2017 • 71.336 km • 185 kW (252 BG) • Benzinli
Autoland NL FreibergDE-09599 Freiberg
4.9 yıldız
(107)Aramayı kaydet
Bu aramayı kaydedin ve yeni teklifler yayınlandığında bildirim alın
¹KDV iadesi alınabilir
²Not: Para birimi dönüşümü, Avrupa Merkez Bankası (ECB) tarafından yayınlanan günlük referans döviz kurlarına dayanmaktadır. Dönüştürülmüş fiyatlar yalnızca bilgi amaçlıdır ve gerçek işlem tutarlarından farklı olabilir.