- Chevrolet Camaro
- Transmisie automată
- Vehicule avariate: Nu afișați
395 Chevrolet Camaro Transmisie automată
- Chevrolet Camaro
- Transmisie automată
- Vehicule avariate: Nu afișați
395 Oferte
Top
SponsorizatChevrolet CamaroCoupé 6.2 V8 KEYLESS/BOSE/LED/HEAD-UP
29.950 EUR
158.031 RON²
Preț foarte bun
Avarie cauzată de un accident, reparată • Prima înmatriculare 07/2018 • 49.000 km • 339 kW (461 CP) • Benzină
Automobilzentrum TeltowDE-14513 Teltow
5 stele
(28)Chevrolet Camaro3,6 l Head up-Display 21 Zoll
17.900 EUR
94.449 RON²
Preț foarte bun
Prima înmatriculare 07/2013 • 104.092 km • 241 kW (328 CP) • Benzină
PS Cars GmbHDE-DE-64380 Roßdorf
1.7 stele
(1)NOUChevrolet CamaroSS Coupé Facelift 6.2L V8 Aut.Performance
24.500 EUR
129.274 RON²
Preț foarte bun
Prima înmatriculare 07/2014 • 70.000 km • 298 kW (405 CP) • Benzină
Autowelt SchlüterDE-31275 Lehrte
4.9 stele
(96)Chevrolet Camaro3.6 V6 Coupe ZL1 Performance *20 Zoll*LED
24.990 EUR
131.860 RON²
Preț bun
Prima înmatriculare 07/2017 • 97.985 km • 250 kW (340 CP) • Benzină
RockTrade GmbHDE-04178 Leipzig
4.7 stele
(37)SponsorizatChevrolet Camaro6.2 V8 SS 4Rohr Magnetic Ride 10 Gang
49.900 EUR
Negociabil
263.297 RON²
Preț crescut
Fără accidente • Prima înmatriculare 09/2020 • 19.900 km • 339 kW (461 CP) • Benzină
Vânzător privatDE-35410 Hungen
SponsorizatChevrolet CamaroCoupé 6.2 V8 KEYLESS/BOSE/LED/HEAD-UP
29.950 EUR
158.031 RON²
Preț foarte bun
Avarie cauzată de un accident, reparată • Prima înmatriculare 07/2018 • 49.000 km • 339 kW (461 CP) • Benzină
Automobilzentrum TeltowDE-14513 Teltow
5 stele
(28)SponsorizatNOUChevrolet Camaross 6.2 V8 Sport AT Sport5
37.500 EUR
Negociabil
197.869 RON²
Fără evaluare
Fără accidente • Prima înmatriculare 11/2018 • 25.500 km • 333 kW (453 CP) • Benzină
Vânzător privatDE-45279 Essen
Chevrolet CamaroCoupé Turbo Automatik*Kamera*Klima
17.990 EUR
94.924 RON²
Preț foarte bun
Prima înmatriculare 07/2014 • 121.176 km • 298 kW (405 CP) • Benzină
V&M Automobil GmbHDE-14979 Großbeeren
4.5 stele
(36)Chevrolet Camaro2LT 3.6L Cabrio HU.9.2027
27.995 EUR
147.716 RON²
Preț crescut
Fără accidente • Prima înmatriculare 08/2015 • 59.995 km • 234 kW (318 CP) • Benzină
Autogalerie Lorenzen Husum GmbH & Co. KGDE-25813 Husum
4.3 stele
(125)Chevrolet Camaro3.6 V6*Boston-Soundsystem*Klima*el.Sitze*
18.800 EUR
99.198 RON²
Preț foarte bun
Prima înmatriculare 07/2015 • 88.750 km • 241 kW (328 CP) • Benzină
Autohaus DadCarDE-30827 Garbsen bei Hannover
4.6 stele
(128)Chevrolet Camaro3,6L V6 Cabrio Spezialedition - ZL1 Optik
24.900 EUR
131.385 RON²
Preț corect
Avarie cauzată de un accident, reparată • Prima înmatriculare 04/2017 • 95.000 km • 250 kW (340 CP) • Benzină
Vânzător privatDE-29538 Eicklingen
Chevrolet Camaro3.6 V6 FIFTY*LED*CARPLAY*20 ZOLL
22.499 EUR
118.716 RON²
Preț foarte bun
Prima înmatriculare 07/2017 • 84.500 km • 250 kW (340 CP) • Benzină
GS MotorsDE-72555 Metzingen
5 stele
(254)Chevrolet CamaroSCHMIDT FELGEN*LEDER*ALCANTARA*SERVICE NEU*GARAN
25.900 EUR
136.661 RON²
Preț foarte bun
Prima înmatriculare 11/2016 • 50.900 km • 250 kW (340 CP) • Benzină
US-Motors Hannover GmbHDE-30916 Isernhagen
4.8 stele
(638)Chevrolet Camaro2.0 Turbo Cabrio ZL1 Package *CarPlay*LED
25.990 EUR¹
19% TVA
137.136 RON²
Preț corect
Prima înmatriculare 03/2020 • 104.900 km • 202 kW (275 CP) • Benzină
RockTrade GmbHDE-04178 Leipzig
4.7 stele
(37)NOUChevrolet CamaroCoupé Turbo 50th Anniversary Edition
23.999 EUR
126.631 RON²
Preț foarte bun
Fără accidente • Prima înmatriculare 07/2017 • 50.217 km • 205 kW (279 CP) • Benzină
Automobile A7DE-30916 Isernhagen OT Altwarmbüchen bei Hannover A2/A7
4.7 stele
(288)Chevrolet Camaro6.2 V8 AT Cabrio - deutsche EZ
28.500 EUR
Negociabil
150.380 RON²
Preț corect
Fără accidente • Prima înmatriculare 06/2012 • 66.600 km • 298 kW (405 CP) • Benzină
Vânzător privatDE-71691 Freiberg
Chevrolet Camaro3.6 V6 AT
23.500 EUR
Negociabil
123.998 RON²
Preț corect
Prima înmatriculare 01/2018 • 78.000 km • 246 kW (334 CP) • Benzină
Vânzător privatPL-84-230 Rumia
NOUChevrolet CamaroCoupé V8 50th Anniversary Edition
31.450 EUR
165.946 RON²
Preț corect
Avarie cauzată de un accident, reparată • Prima înmatriculare 10/2016 • 97.000 km • 333 kW (453 CP) • Benzină
Auto FashionDE-52428 Jülich
4.9 stele
(110)Chevrolet CamaroCoupé Sport/6.2SS/Leder /Navi/Kamera
24.990 EUR
131.860 RON²
Preț foarte bun
Prima înmatriculare 11/2018 • 84.000 km • 339 kW (461 CP) • Benzină
Auto Center CelleDE-29227 Celle
4.8 stele
(54)Chevrolet Camaro2.0 Turbo Coupe ZL1 Package *CarPlay*19%
25.990 EUR¹
19% TVA
137.136 RON²
Preț bun
Prima înmatriculare 07/2021 • 88.965 km • 202 kW (275 CP) • Benzină
RockTrade GmbHDE-04178 Leipzig
4.7 stele
(37)Chevrolet Camaro2.0 Turbo RS
24.999 EUR
Negociabil
131.907 RON²
Preț corect
Fără accidente • Prima înmatriculare 11/2018 • 120.578 km • 202 kW (275 CP) • Benzină
Vânzător privatDE-22111 Hamburg
Chevrolet Camaro3,6I KLIMA*XENON*AUTOM*ALU*KAMERA
31.500 EUR
166.210 RON²
Preț corect
Prima înmatriculare 03/2019 • 62.239 km • 246 kW (334 CP) • Benzină
Auto Zentrum MagdeburgDE-39112 Magdeburg
4 stele
(50)Chevrolet CamaroCoupé Turbo*Kamera*CarPlay*BOSE*
22.995 EUR
121.333 RON²
Preț bun
Avarie cauzată de un accident, reparată • Prima înmatriculare 03/2022 • 100.205 km • 202 kW (275 CP) • Benzină
AutoGalerie Herford GmbHDE-32052 Herford
4.5 stele
(132)Chevrolet CamaroLT 3,6L V6 KAM CARPLAY LEDER SHZ TEMPOMAT
26.500 EUR
139.827 RON²
Preț foarte bun
Fără accidente • Prima înmatriculare 07/2019 • 76.770 km • 250 kW (340 CP) • Benzină
RVM Exclusive Cars GmbHDE-39393 Völpke
4.7 stele
(383)Salvare căutare
Salvează această căutare și primește notificări când apar oferte noi.
¹TVA deductibil
²Notă: Conversia valutară se bazează pe ratele de schimb de referință zilnice publicate de Banca Centrală Europeană (BCE). Prețurile convertite sunt doar în scop informativ și pot diferi de sumele reale ale tranzacțiilor.