- Renault Scenic
- Automatyczna skrzynia biegów
- Pojazdy uszkodzone: Nie pokazuj
612 Renault Scenic Automatyczna skrzynia biegów
- Renault Scenic
- Automatyczna skrzynia biegów
- Pojazdy uszkodzone: Nie pokazuj
612 wyników
Top
SponsorowaneRenault ScenicIV Limited*2.HD*Aut*kamra*SHZ*TÜV NEU
12 490 €
54 604 zł²
Uczciwa cena
Bezwypadkowy • PR 03/2019 • 136 524 km • 103 kW (140 KM) • Benzyna
Rolland AutomobileDE-13089 Berlin
Gwiazdki: 4.5
(38)Renault ScenicIV TECHNO TCe 140 EDC AHK-abn. Lounge-Pak
18 420 €¹
19% VAT
80 529 zł²
Uczciwa cena
Bezwypadkowy • PR 06/2022 • 88 766 km • 103 kW (140 KM) • Benzyna
TRI AG Automobile BirkenfeldDE-75217 Birkenfeld
Gwiazdki: 4.9
(27)Renault ScenicIV 1.3 Initiale Paris HUD AKTIVSITZE LED
14 999 €
65 573 zł²
Uczciwa cena
Bezwypadkowy • PR 03/2018 • 106 743 km • 120 kW (163 KM) • Benzyna
Autohaus Sabine Hempel GmbHDE-38114 Braunschweig
Gwiazdki: 4.9
(224)Renault Scenic1.3 TCe Energy BOSE-Edition Aut.*TEMPO*
13 030 €
56 965 zł²
Dobra cena
Bezwypadkowy • PR 02/2018 • 88 069 km • 103 kW (140 KM) • Benzyna
Autohero GmbH - Abholstation MünchenDE-85375 Neufahrn b. Freising
Gwiazdki: 4.4
(233)SponsorowaneRenault ScenicBOSE Edition 1.7 dCi *AUTOMATIK*NAVI*
11 990 €
52 418 zł²
Dobra cena
Bezwypadkowy • PR 05/2019 • 110 000 km • 88 kW (120 KM) • Diesel
CAR POINTDE-67547 Worms
Gwiazdki: 4.8
(111)SponsorowaneRenault ScenicLong Range 220 Iconic 360° PDC LHZ SHZ
49 990 €¹
19% VAT
218 546 zł²
Uczciwa cena
Dostępne w 2 tygodnie po zamówieniu
Bezwypadkowy • Rejestracja wstępna • PR 06/2026 • 10 km • 160 kW (218 KM) • Elektryczny
17,5 kWh/100km (comb.) • 0 g CO₂/km (comb.) • Klasa CO₂ A (comb.)
Autohaus Ehrlich GmbHDE-63741 Aschaffenburg
Gwiazdki: 4.9
(47)SponsorowaneRenault ScenicGrand Scenic IV Grand Business Edition 7Sitze
8 450 €
Do negocjacji
36 942 zł²
Uczciwa cena
Bezwypadkowy • PR 06/2020 • 232 000 km • 88 kW (120 KM) • Diesel
Sprzedawca prywatnyDE-77933 Lahr/Schwarzwald
Renault ScenicIV 1.3 TCe 140 Energy #PANO #KOMFORT-PAKE
11 360 €
49 664 zł²
Uczciwa cena
Bezwypadkowy • PR 04/2017 • 102 658 km • 103 kW (140 KM) • Benzyna
bhg Autohandelsgesellschaft mbH BühlDE-77815 Bühl
Gwiazdki: 4.8
(130)Renault Scenic1.3 TCe Energy Intens Aut*NAVI*TEMPO*CAM*
13 740 €
60 069 zł²
Uczciwa cena
PR 06/2018 • 78 900 km • 103 kW (140 KM) • Benzyna
Autohero GmbH - Abholstation MünchenDE-85375 Neufahrn b. Freising
Gwiazdki: 4.4
(233)NOWOŚĆRenault Scenic1.3 TCe Energy Intens Aut*NAVI*TEMPO*CAM*
13 740 €
60 069 zł²
Uczciwa cena
PR 06/2018 • 78 900 km • 103 kW (140 KM) • Benzyna
Autohero GmbH - Abholfiliale KölnDE-50739 Köln
Gwiazdki: 4.6
(372)Renault Scenic1.3 TCe Energy Intens Aut*NAVI*TEMPO*CAM*
13 740 €
60 069 zł²
Uczciwa cena
PR 06/2018 • 78 900 km • 103 kW (140 KM) • Benzyna
Autohero GmbH - Abholstation StuttgartDE-70825 Korntal-Münchingen
Gwiazdki: 4.5
(305)Renault ScenicBOSE Edition TCe 140 EDC GPF
14 980 €
65 490 zł²
Uczciwa cena
Bezwypadkowy • PR 11/2019 • 92 115 km • 103 kW (140 KM) • Benzyna
Autohof Altfranken GmbHDE-01156 Dresden-Altfranken
Gwiazdki: 4.9
(74)Renault ScenicSCENIC *Anhänger.K+Allwet.r+P.Sensor+Automatik*
13 972 €
61 083 zł²
Dobra cena
Bezwypadkowy • PR 12/2017 • 63 998 km • 120 kW (163 KM) • Benzyna
Autohaus Dinnebier GmbH NordringDE-12681 Berlin
Gwiazdki: 3.8
(10)Renault ScenicIV 1.3 TCe 160 Limited GPF NAVI+RFK+SHZ+
13 660 €
59 719 zł²
Dobra cena
Bezwypadkowy • PR 02/2019 • 79 770 km • 117 kW (159 KM) • Benzyna
HUK-COBURG Autowelt GmbHDE-40599 Düsseldorf
Gwiazdki: 4
(493)Renault ScenicScenic III Grand BOSE Edition AUTOMATIK+
13 864 €
60 611 zł²
Wyższa cena
Bezwypadkowy • PR 06/2013 • 45 000 km • 103 kW (140 KM) • Benzyna
Autohaus Steinberg GmbHDE-63128 Dietzenbach
Gwiazdki: 4.9
(248)Renault ScenicIV 1.3 Grand BOSE Edition
16 990 €
74 277 zł²
Wysoka cena
Bezwypadkowy • PR 07/2018 • 84 340 km • 120 kW (163 KM) • Benzyna
AH-Bathauer GmbHDE-38667 Bad Harzburg
Gwiazdki: 4.9
(106)NOWOŚĆRenault ScenicIV Grand Initiale Paris,Vollausstattung
14 499 €
63 387 zł²
Dobra cena
PR 06/2018 • 94 000 km • 120 kW (163 KM) • Benzyna
AUTO ZENTRUM A.T.ADE-47623 Kevelaer
Renault ScenicBOSE Edition 1.3TCe Klima HUD HU/AU
14 990 €
65 533 zł²
Wyższa cena
Bezwypadkowy • PR 08/2018 • 90 418 km • 120 kW (163 KM) • Benzyna
Autohaus Michael SchröderDE-47551 Bedburg Hau
Gwiazdki: 5
(18)Renault ScenicIII Luxe Megane 2.0 Benzin Automatik AHK
7 950 €
34 756 zł²
Brak oceny
PR 05/2010 • 109 800 km • 103 kW (140 KM) • Benzyna
Autozentrum Bünde GbRDE-32257 Bünde
Gwiazdki: 4.8
(163)NOWOŚĆRenault ScenicIV Grand BOSE Edition I VollausstattungI
15 990 €
69 905 zł²
Wysoka cena
Bezwypadkowy • PR 09/2020 • 119 000 km • 117 kW (159 KM) • Benzyna
Autozentrum-RheinblickDE-55252 Mainz-Kastel
Renault Scenic1.5 dCi Energy Experience Aut*NAVI*TEMPO*
11 750 €
51 369 zł²
Dobra cena
Bezwypadkowy • PR 05/2017 • 77 058 km • 81 kW (110 KM) • Diesel
Autohero GmbH - Abholstation StuttgartDE-70825 Korntal-Münchingen
Gwiazdki: 4.5
(305)Renault ScenicINTENS TCe 140 EDC KLIMA+RADIO+ALU+LED+
18 490 €¹
19% VAT
80 835 zł²
Wysoka cena
Bezwypadkowy • PR 10/2021 • 85 100 km • 103 kW (140 KM) • Benzyna
Die Schneider Gruppe GmbH Business Center ChemnitzDE-09120 Chemnitz
Gwiazdki: 5
(27)Renault ScenicGrand Scenic IV 1.3 TCe 160 Energy Grand BOSE-Ed
14 890 €
65 096 zł²
Uczciwa cena
Bezwypadkowy • PR 07/2018 • 82 650 km • 120 kW (163 KM) • Benzyna
SCHADE GmbH & Co. KGDE-36433 Leimbach
NOWOŚĆRenault ScenicLimited Automatik
13 990 €
61 161 zł²
Uczciwa cena
Bezwypadkowy • PR 07/2018 • 92 000 km • 103 kW (140 KM) • Benzyna
Auto Center CloppenburgDE-49661 Niedersachsen - Cloppenburg
Gwiazdki: 4.8
(47)Zapisz wyszukiwanie
Zapisz to wyszukiwanie i otrzymaj powiadomienie, gdy pojawią się nowe oferty.
¹VAT podlega zwrotowi
²Uwaga: Przeliczenie walut opiera się na dziennych referencyjnych kursach wymiany publikowanych przez Europejski Bank Centralny (EBC). Przeliczone ceny służą wyłącznie celom informacyjnym i mogą różnić się od rzeczywistych kwot transakcji.