• Porsche 930
  • Pojazdy uszkodzone: Nie pokazuj



Cena

Data pierwszej rejestracji
Przebieg
oferty 83 są zgodne z filtrem




Znak jakości

Klimatyzacja

Wyposażenie

Sprzedawca

Ocena dealera

oferty 83 są zgodne z filtrem

83 Porsche 930

  • Porsche 930
  • Pojazdy uszkodzone: Nie pokazuj
83 wyników
Top

SponsorowanePorsche 930Turbo Unikat! 3.Hd. felsengrün Original !

147 930 €

646 454 zł²

Brak oceny
Samochód zabytkowy • PR 07/1988 • 67 126 km • 210 kW (286 KM) • Benzyna
Logo Krieger & Leipnitz GmbH & Co. KG
Krieger & Leipnitz GmbH & Co. KGDE-49716 Meppen
Gwiazdki: 4.8
(211)

Porsche 930911 SC 3.0 Classicdata 2*930*Turbolook*

49 990 €¹

218 456 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 07/1980 • 131 013 km • 147 kW (200 KM) • Benzyna
Logo gamma futura GmbH
gamma futura GmbHDE-12109 Berlin
Gwiazdki: 4.3
(173)

Porsche 930911 3,2 Carrera Coupe - RS.Umbau

58 850 €

257 174 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 01/1984 • 115 000 km • 170 kW (231 KM) • Benzyna
Logo TITAN Automobile GmbH
TITAN Automobile GmbHDE-50374 Erftstadt
Gwiazdki: 4
(15)

Porsche 930*911Carrera*3,2ltr.*Cabriolet*TÜV04/27*

43 998 €

192 271 zł²

Brak oceny
PR 07/1988 • 163 900 km • 160 kW (218 KM) • Benzyna
B.V.CarConsulting UGDE-42859 Remscheid
Gwiazdki: 5
(9)

SponsorowanePorsche 930

124 995 €

546 228 zł²

Brak oceny
PR 01/1986 • 109 000 km • 276 kW (375 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnySE-1344 haslum

SponsorowanePorsche 930911 Turbo (930) Traumzustand, kein Export !

125 000 €
Do negocjacji

546 250 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 10/1986 • 170 000 km • 221 kW (300 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-93336 Altmannstein

SponsorowanePorsche 930SC Weissach Edition

89 000 €
Do negocjacji

388 930 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 07/1980 • 8 800 km • 132 kW (179 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-34130 Kassel

Porsche 930911 3.2 Speedster

179 950 €

786 382 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 04/1989 • 83 484 km • 170 kW (231 KM) • Benzyna
Logo KH Automotive
KH AutomotiveNL-8281 JK GENEMUIDEN
Gwiazdki: 4.7
(84)

Porsche 930Turbo

145 930 €

637 714 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • Samochód zabytkowy • PR 06/1988 • 87 984 km • 221 kW (300 KM) • Benzyna
Timmerman BernardBE-1332 Genval
Gwiazdki: 4.7
(22)

Porsche 930911 Turbo 3.3 Cabrio

165 000 €

721 050 zł²

Brak oceny
Naprawione uszkodzenia powypadkowe • PR 04/1988 • 88 235 km • 210 kW (286 KM) • Benzyna
Logo Royal Auto GmbH
Royal Auto GmbHDE-41812 Erkelenz

Porsche 930Turbo Cab. mit originaler WLS

240 000 €
Do negocjacji

1 048 800 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 07/1987 • 89 889 km • 243 kW (330 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-01877 Bischofswerda

Porsche 930Turbo Oldtimer*Sammlerzusatnd*

119 900 €

523 963 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 04/1987 • 107 710 km • 221 kW (300 KM) • Benzyna
Logo Alfred Krauthahn GmbH
Alfred Krauthahn GmbHDE-10709 Berlin
Gwiazdki: 4.7
(86)

NOWOŚĆPorsche 930/G-Serie Cabrio Turbo-Look Umbau

69 900 €
Do negocjacji

305 463 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 04/1989 • 108 347 km • 170 kW (231 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-57577 Hamm

Porsche 930

124 995 €

546 228 zł²

Brak oceny
PR 01/1986 • 109 000 km • 276 kW (375 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnySE-1344 haslum

Porsche 930Turbo Slantnose (Flatnose)

225 000 €

983 250 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 01/1978 • 79 657 km • 221 kW (300 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyCZ-252 43 Průhonice

Porsche 930Turbo 3.3 / Grand Prix White / Heated Seats

145 900 €

637 583 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 08/1987 • 121 630 km • 207 kW (281 KM) • Benzyna
Logo Bavaria Motors NV
Bavaria Motors NVBE-8530 Harelbeke
Gwiazdki: 4.6
(55)

Porsche 930Turbo Unikat! 3.Hd. felsengrün Original !

147 930 €

646 454 zł²

Brak oceny
Samochód zabytkowy • PR 07/1988 • 67 126 km • 210 kW (286 KM) • Benzyna
Logo Krieger & Leipnitz GmbH & Co. KG
Krieger & Leipnitz GmbH & Co. KGDE-49716 Meppen
Gwiazdki: 4.8
(211)

Porsche 930Turbo G50 Cabriolet *Full Restoration*

199 900 €

873 563 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 09/1989 • 57 500 km • 221 kW (300 KM) • Benzyna
Logo MECANICUS
MECANICUSFR-75014 Paris

Porsche 930911 Turbo 2. HAND MATCHING NUMBERS CLASSIC D

124 960 €

546 075 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 07/1988 • 154 980 km • 221 kW (300 KM) • Benzyna
Logo Autozentrum Frankenthal GmbH & Co KG
Autozentrum Frankenthal GmbH & Co KGDE-67227 Frankenthal
Gwiazdki: 4.5
(87)

Porsche 930Turbo 3.3

179 930 €

786 294 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 04/1986 • 55 100 km • 221 kW (300 KM) • Benzyna
Logo Cars & Concept Engineering GmbH
Cars & Concept Engineering GmbHDE-72664 Kohlberg
Gwiazdki: 5
(13)

Porsche 930911 / 930 Turbo 3,0

69 020 €¹

301 617 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • Niesprawny • PR 05/1976 • 57 419 km • 191 kW (260 KM) • Benzyna
Manfred FreisingerDE-76139 Karlsruhe
Gwiazdki: 4.3
(53)

Porsche 930911/930 Turbo*Top*5 GANG*H-Tüv*Gutachten 2*

164 900 €

720 613 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 07/1990 • 84 900 km • 210 kW (286 KM) • Benzyna
SP AutomobileDE-97422 Schweinfurt
Gwiazdki: 4.8
(64)

Porsche 930Turbo Cabriolet | Klassik | Wertgutachten 1-

198 890 €

869 149 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 07/1988 • 46 247 km • 210 kW (286 KM) • Benzyna
Logo AutoSL GmbH
AutoSL GmbHDE-40591 Düsseldorf
Gwiazdki: 4.4
(396)

Porsche 930911 3.0 Carrera Targa "RESTAURIERT"inkl. Motor

85 500 €

373 635 zł²

Brak oceny
PR 05/1976 • 99 120 km • 147 kW (200 KM) • Benzyna
Amrein Automobile GmbH & Co KGDE-56112 Lahnstein
Gwiazdki: 4.5
(294)

Zapisz wyszukiwanie

Zapisz to wyszukiwanie i otrzymaj powiadomienie, gdy pojawią się nowe oferty.

Najczęstsze pytania dotyczące Porsche 930

¹VAT podlega zwrotowi
²Uwaga: Przeliczenie walut opiera się na dziennych referencyjnych kursach wymiany publikowanych przez Europejski Bank Centralny (EBC). Przeliczone ceny służą wyłącznie celom informacyjnym i mogą różnić się od rzeczywistych kwot transakcji.