- Opel Insignia CT
- Automatyczna skrzynia biegów
- Pojazdy uszkodzone: Nie pokazuj
23 Opel Insignia CT Automatyczna skrzynia biegów
- Opel Insignia CT
- Automatyczna skrzynia biegów
- Pojazdy uszkodzone: Nie pokazuj
23 wyników
Opel Insignia CTInsignia 2.0 CDTI Ultimate 4x4 AT AHK LEDER OPC
21 490 €
93 950 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 11/2018 • 117 000 km • 154 kW (209 KM) • Diesel
Autohaus Wessels Wittmund GmbHDE-26409 Wittmund
Gwiazdki: 5
(27)Opel Insignia CTInsignia Country Tourer 4x4. NAVI. Kamera. AGR
11 290 €
49 358 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 03/2016 • 140 900 km • 184 kW (250 KM) • Benzyna
Autohaus Dörrschuck Handels GmbHDE-55128 Mainz
Gwiazdki: 4.8
(294)Opel Insignia CTInsignia A CT 4x4 BiXenon Kamera Leder ACC AHK
7 380 €
32 264 zł²
Brak oceny
PR 06/2014 • 113 482 km • 143 kW (194 KM) • Diesel
Autocenter HeiligenhausDE-42579 Heiligenhaus
Gwiazdki: 4.3
(422)SponsorowaneOpel Insignia CTInsignia 2.0 CDTI Ultimate 4x4 AT AHK LEDER OPC
21 490 €
93 950 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 11/2018 • 117 000 km • 154 kW (209 KM) • Diesel
Autohaus Wessels Wittmund GmbHDE-26409 Wittmund
Gwiazdki: 5
(27)SponsorowaneOpel Insignia CT2.0 BiTurbo Diesel CT Exclusive ...
12 700 €
Do negocjacji
55 522 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 09/2017 • 169 563 km • 154 kW (209 KM) • Diesel
Sprzedawca prywatnyDE-83661 Lenggries
Opel Insignia CTExclusive Matrix/Stdhzg/Bose/AHK/elH
15 980 €
69 861 zł²
Brak oceny
PR 10/2017 • 114 350 km • 154 kW (209 KM) • Diesel
Meyer Automobile GmbH & Co. KGDE-39171 Langenweddingen
Gwiazdki: 4.5
(490)Opel Insignia CT, Country Tourer 4x4, ALLRAD, Kamera
16 999 €
74 316 zł²
Brak oceny
PR 04/2018 • 127 000 km • 154 kW (209 KM) • Diesel
Kfz-KernDE-94118 Jandelsbrunn
Gwiazdki: 4.6
(262)Opel Insignia CTInsignia Country Tourer 4x4 "AHK/LEDER/KAMERA"
9 999 €
43 714 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 08/2013 • 126 500 km • 120 kW (163 KM) • Diesel
Autohaus Simmerl GmbHDE-94513 Schönberg
Gwiazdki: 4.9
(255)Opel Insignia CTInsignia Country Tourer 2.0/VOLLSHEFT/NAVI/BT/
7 950 €
34 756 zł²
Brak oceny
PR 03/2016 • 115 900 km • 125 kW (170 KM) • Diesel
Autofeld LadenburgDE-68526 Ladenburg
Gwiazdki: 4.7
(217)Opel Insignia CT2.0 BiTurbo Diesel CT Exclusive ...
12 700 €
Do negocjacji
55 522 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 09/2017 • 169 563 km • 154 kW (209 KM) • Diesel
Sprzedawca prywatnyDE-83661 Lenggries
NOWOŚĆOpel Insignia CTInsignia B Country Tourer 4x4 Innovation
15 550 €
67 981 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 10/2018 • 154 000 km • 154 kW (209 KM) • Diesel
Autohaus Simmerl GmbHDE-94513 Schönberg
Gwiazdki: 4.9
(255)Opel Insignia CTCountry Tourer/LED
9 990 €
43 674 zł²
Brak oceny
PR 11/2018 • 138 900 km • 125 kW (170 KM) • Diesel
U-A AutomobilhandelDE-29352 Adelheidsdorf
Gwiazdki: 4.8
(181)Opel Insignia CT2.0 CDTI Elegance SHZ+CarPlay+LED
24 490 €¹
19% VAT
107 065 zł²
Brak oceny
PR 12/2022 • 43 000 km • 128 kW (174 KM) • Diesel
Auto Ritter GmbHDE-92676 Eschenbach
Gwiazdki: 4.7
(113)Opel Insignia CTInsignia Country Tourer 4X4 mit 250 P...
9 000 €
39 346 zł²
Brak oceny
PR 04/2014 • 115 458 km • 184 kW (250 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-23569 Travemünde
Opel Insignia CTCountry Tourer 2.0 CDTI 125kW
11 900 €
52 024 zł²
Brak oceny
PR 02/2016 • 124 483 km • 125 kW (170 KM) • Diesel
Kichmarenko Garage.deDE-48231 Warendorf
Opel Insignia CTCountry Tourer 2.0 CDTI 125kW Au...
16 800 €
73 446 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 09/2016 • 152 325 km • 125 kW (170 KM) • Diesel
Sprzedawca prywatnyDE-39104 Magdeburg
Opel Insignia CTInsignia Country Tourer Kamera°Spur°Abstand°Navi
6 990 €
30 559 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 10/2015 • 207 466 km • 125 kW (170 KM) • Diesel
BEN Auto Trading UGDE-86529 Schrobenhausen
Gwiazdki: 4.7
(30)Opel Insignia CTInsignia Country Tourer mit Restgarantie
16 800 €
Do negocjacji
73 446 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 06/2019 • 156 979 km • 125 kW (170 KM) • Diesel
Sprzedawca prywatnyDE-25920 Risum Lindholm
Opel Insignia CTInsignia Country Tourer 2.0 BiTurbo Diesel
10 000 €
Do negocjacji
43 718 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 01/2014 • 161 000 km • 143 kW (194 KM) • Diesel
Sprzedawca prywatnyDE-30974 Wennigsen
Opel Insignia CT2.0 Diesel 125kW Country Tourer ...
9 300 €
Do negocjacji
40 658 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 09/2019 • 169 900 km • 125 kW (170 KM) • Diesel
Sprzedawca prywatnyDE-70180 Stuttgart
Opel Insignia CTCountry Tourer 2.0 BiTurbo CDTI ...
7 000 €
Do negocjacji
30 603 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 06/2014 • 191 000 km • 143 kW (194 KM) • Diesel
Sprzedawca prywatnyDE-73333 Gingen an der Fils
NOWOŚĆOpel Insignia CTInsignia Country Tourer *Vollausstatt...
7 999 €
34 970 zł²
Brak oceny
PR 12/2014 • 199 950 km • 120 kW (163 KM) • Diesel
Sprzedawca prywatnyDE-27248 Ehrenburg
Zapisz wyszukiwanie
Zapisz to wyszukiwanie i otrzymaj powiadomienie, gdy pojawią się nowe oferty.
¹VAT podlega zwrotowi
²Uwaga: Przeliczenie walut opiera się na dziennych referencyjnych kursach wymiany publikowanych przez Europejski Bank Centralny (EBC). Przeliczone ceny służą wyłącznie celom informacyjnym i mogą różnić się od rzeczywistych kwot transakcji.