• MINI Cooper SE
  • Pojazdy uszkodzone: Nie pokazuj



Cena

Data pierwszej rejestracji
Przebieg
oferty 375 są zgodne z filtrem




Znak jakości

Klimatyzacja

Wyposażenie

Sprzedawca

Ocena dealera

oferty 375 są zgodne z filtrem

375 MINI Cooper SE

  • MINI Cooper SE
  • Pojazdy uszkodzone: Nie pokazuj
375 wyników
Top

SponsorowaneMINI Cooper SEClassic Trim NAV+LED+SHZ+KEYLESS

22 449 €¹

98 652 zł²

Dobra cena
PR 08/2023 • 6 450 km • 135 kW (184 KM) • Elektryczny
Logo Automobile Rabe -AuRa- GmbH
Automobile Rabe -AuRa- GmbHDE-26203 Wardenburg
Gwiazdki: 4.9
(1450)

MINI Cooper SECOOPER SE Seven Chili Pano LED Harman&Kardon

16 490 €

72 465 zł²

Bardzo dobra cena
Bezwypadkowy • PR 02/2018 • 51 177 km • 100 kW (136 KM) • Benzyna
Logo Fisler Automobile  André Fisler e.K.
Fisler Automobile André Fisler e.K.DE-23730 Neustadt i.H.
Gwiazdki: 4.9
(485)

MINI Cooper SECOOPER SE Mini 3-trg. Cooper Seven Chili

9 999 €

43 941 zł²

Bardzo dobra cena
PR 11/2016 • 98 572 km • 100 kW (136 KM) • Benzyna
Autohaus BergkoppelDE-23881 Breitenfelde
Gwiazdki: 5
(1)

MINI Cooper SETrim M Aut.*NAVI*LED*TEMPO*PDC*

16 250 €

71 411 zł²

Dobra cena
Bezwypadkowy • PR 08/2020 • 78 062 km • 135 kW (184 KM) • Elektryczny
Logo Autohero GmbH - Abholfiliale Köln
Autohero GmbH - Abholfiliale KölnDE-50739 Köln
Gwiazdki: 4.6
(375)

SponsorowaneMINI Cooper SEJCW Trim,XL,360,Pano,DA+,MEM,18

35 200 €¹

154 686 zł²

Uczciwa cena
Bezwypadkowy • Samochód służbowy • PR 07/2025 • 29 309 km • 160 kW (218 KM) • Elektryczny
Logo WELLER Premium GmbH - BMW Vertragshändler - MINI Servicebetrieb
WELLER Premium GmbH - BMW Vertragshändler - MINI ServicebetriebDE-29410 Salzwedel-Brietz
Gwiazdki: 4.7
(127)

SponsorowaneMINI Cooper SE3-T rer LED SHZ SpoSi DA 16" Bluetooth Navi

18 990 €¹

83 452 zł²

Dobra cena
PR 08/2023 • 46 441 km • 135 kW (184 KM) • Elektryczny
Logo WELLER Premium Deutschland GmbH - BMW Vertragshändler
WELLER Premium Deutschland GmbH - BMW VertragshändlerDE-49377 Vechta
Gwiazdki: 4.3
(57)

SponsorowaneNOWOŚĆMINI Cooper SE3-T LED DAB+ SHZ SpoSi PDC 16" Bluetooth Navi

20 790 €¹

91 362 zł²

Dobra cena
Bezwypadkowy • PR 10/2023 • 29 201 km • 135 kW (184 KM) • Hybrydowy (spalinowo-elektryczny)
Logo WELLER Premium Deutschland GmbH - BMW Vertragshändler
WELLER Premium Deutschland GmbH - BMW VertragshändlerDE-49377 Vechta
Gwiazdki: 4.3
(57)

MINI Cooper SETrim M Aut.*NAVI*LED*TEMPO*PDC*

16 250 €

71 411 zł²

Dobra cena
Bezwypadkowy • PR 08/2020 • 78 062 km • 135 kW (184 KM) • Elektryczny
Logo Autohero GmbH - Abholfiliale Frankfurt
Autohero GmbH - Abholfiliale FrankfurtDE-65936 Frankfurt am Main
Gwiazdki: 4.6
(297)

MINI Cooper SECOOPER SE Countryman Cooper SE All4

15 700 €

68 994 zł²

Bardzo dobra cena
Bezwypadkowy • PR 02/2019 • 90 415 km • 100 kW (136 KM) • Hybrydowy (spalinowo-elektryczny)
Noori Automobile GebrauchtwagenzentrumDE-61381 Friedrichsdorf Taunus

MINI Cooper SEJohn Cooper Works Trim All4 Countryman

24 990 €
26 660 €

109 819 zł²

Wysoka cena
Bezwypadkowy • PR 05/2021 • 65 827 km • 162 kW (220 KM) • Hybrydowy (spalinowo-elektryczny)
Logo Hakvoort GmbH
Hakvoort GmbHDE-53639 Königswinter
Gwiazdki: 5
(51)

MINI Cooper SETrim S +NAVI+MFD+LED+SPORTSITZ+DAB+MFL

16 300 €¹

71 630 zł²

Bardzo dobra cena
Bezwypadkowy • PR 12/2020 • 68 900 km • 135 kW (184 KM) • Elektryczny
Logo Auto Weiss GmbH & Co. KG / BMW Service - MINI Service
Auto Weiss GmbH & Co. KG / BMW Service - MINI ServiceDE-86551 Aichach
Gwiazdki: 4.4
(181)

MINI Cooper SECountryman Cooper SE All4 Klima Navi

18 280 €

80 331 zł²

Brak oceny
PR 08/2019 • 72 100 km • 100 kW (136 KM) • Hybrydowy (spalinowo-elektryczny)
Logo Autohaus von der Weppen GmbH & Co KG
Autohaus von der Weppen GmbH & Co KGDE-70469 Stuttgart
Gwiazdki: 3
(159)

MINI Cooper SEClassic Trim 3-trg.

18 470 €¹

81 166 zł²

Dobra cena
PR 04/2021 • 61 766 km • 135 kW (184 KM) • Elektryczny
Ten pojazd zapewnia:
24-miesięczna gwarancja • kontrola pojazdu 360 • Opcjonalnie z usługą MINI Service Inclusive
Logo HANKO Kraftfahrzeughandel GmbH
HANKO Kraftfahrzeughandel GmbHDE-56073 Koblenz
Gwiazdki: 4.6
(186)

MINI Cooper SE3-Türer STANDHZ RFK SPORTSITZE LED SHZ

Certyfikatem akumulatora
19 990 €

87 846 zł²

Uczciwa cena
Bezwypadkowy • PR 12/2020 • 92 409 km • 135 kW (184 KM) • Elektryczny
Logo H. Freese GmbH
H. Freese GmbHDE-26125 Oldenburg
Gwiazdki: 5
(106)

MINI Cooper SEEssential Trim Aut*NAVI*LED*TEMPO

17 360 €

76 289 zł²

Dobra cena
Bezwypadkowy • PR 10/2021 • 69 722 km • 135 kW (184 KM) • Elektryczny
Logo Autohero Gmbh - Abholfiliale Essen
Autohero Gmbh - Abholfiliale EssenDE-45141 Essen
Gwiazdki: 4.7
(33)

MINI Cooper SEEssential Trim Aut*NAVI*LED*TEMPO

17 360 €

76 289 zł²

Dobra cena
Bezwypadkowy • PR 10/2021 • 69 722 km • 135 kW (184 KM) • Elektryczny
Logo Autohero GmbH - Abholstation München
Autohero GmbH - Abholstation MünchenDE-85375 Neufahrn b. Freising
Gwiazdki: 4.4
(235)

NOWOŚĆMINI Cooper SETRIM M+DA+SHZ+KOMFORTZUGANG

18 890 €¹

83 012 zł²

Uczciwa cena
Bezwypadkowy • PR 02/2021 • 51 526 km • 135 kW (184 KM) • Elektryczny
Ten pojazd zapewnia:
24-miesięczna gwarancja • kontrola pojazdu 360 • Opcjonalnie z usługą MINI Service Inclusive
Logo Procar Automobile Münsterland GmbH
Procar Automobile Münsterland GmbHDE-48163 Münster
Gwiazdki: 4.4
(119)

MINI Cooper SECountryman Cooper John Works SE All4|LED|DAB|RFK

29 990 €

131 791 zł²

Wysoka cena
PR 12/2020 • 54 926 km • 92 kW (125 KM) • Hybrydowy (spalinowo-elektryczny)
Logo Salang Autohaus Wesertor
Salang Autohaus WesertorDE-34125 Kassel
Gwiazdki: 4.1
(87)

NOWOŚĆMINI Cooper SECOOPER SE Mini 3-trg. Cooper SE Trim M

Certyfikatem akumulatora
16 990 €

74 663 zł²

Bardzo dobra cena
Bezwypadkowy • PR 02/2021 • 49 737 km • 135 kW (184 KM) • Elektryczny
C&W Automobile El ChahadeDE-51145 Köln
Gwiazdki: 5
(66)

MINI Cooper SECOOPER SE Countryman Cooper SE All4,73TKM

16 299 €¹

71 626 zł²

Dobra cena
PR 08/2017 • 73 000 km • 100 kW (136 KM) • Hybrydowy (spalinowo-elektryczny)
MeidDE-73054 ­­Eislingen
Gwiazdki: 4.2
(87)

MINI Cooper SE. MINI Electric Collection Klimaaut.

Certyfikatem akumulatora
18 860 €¹

82 880 zł²

Dobra cena
PR 07/2021 • 44 765 km • 135 kW (184 KM) • Elektryczny
Logo ahg Autohandelsgesellschaft mbH Horb
ahg Autohandelsgesellschaft mbH HorbDE-72160 Horb am Neckar
Gwiazdki: 4.2
(101)

NOWOŚĆMINI Cooper SETrim XL / Yours Leder, Voll, 8xRäder

19 200 €

84 374 zł²

Dobra cena
Bezwypadkowy • PR 04/2021 • 63 000 km • 135 kW (184 KM) • Elektryczny
Sprzedawca prywatnyDE-85653 Aying

MINI Cooper SECountryman Classic Trim Rückfahrkamera

Certyfikatem akumulatora
20 770 €¹

91 274 zł²

Uczciwa cena
PR 10/2022 • 90 823 km • 162 kW (220 KM) • Hybrydowy (spalinowo-elektryczny)
Ten pojazd zapewnia:
24-miesięczna gwarancja • kontrola pojazdu 360 • Opcjonalnie z usługą MINI Service Inclusive
Logo Autohaus A. Cuntz KG
Autohaus A. Cuntz KGDE-67433 Neustadt
Gwiazdki: 4.6
(63)

MINI Cooper SEClassic Trim ACC|Head-up|LED|Kamera

19 359 €¹

85 073 zł²

Dobra cena
PR 03/2022 • 49 727 km • 135 kW (184 KM) • Elektryczny
Logo MeinAuto.de Gebrauchtwagen
MeinAuto.de GebrauchtwagenDE-41460 Neuss
Gwiazdki: 4.8
(1406)

Zapisz wyszukiwanie

Zapisz to wyszukiwanie i otrzymaj powiadomienie, gdy pojawią się nowe oferty.

Najczęstsze pytania dotyczące MINI Cooper SE

¹VAT podlega zwrotowi
²Uwaga: Przeliczenie walut opiera się na dziennych referencyjnych kursach wymiany publikowanych przez Europejski Bank Centralny (EBC). Przeliczone ceny służą wyłącznie celom informacyjnym i mogą różnić się od rzeczywistych kwot transakcji.