- Microlino Competizione
- Pojazdy uszkodzone: Nie pokazuj
5 Microlino Competizione
- Microlino Competizione
- Pojazdy uszkodzone: Nie pokazuj
5 wyników
Microlino Competizione*Faltdach *90km/h 10,5 kWh *177km
11 390 €¹
50 053 zł²
Brak oceny
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 10/2024 • 5 974 km • 13 kW (18 KM) • Elektryczny
CC AutomobileDE-52349 Düren
Gwiazdki: 4.7
Gwiazdki: 4.7
(644)Microlino CompetizioneMN20 L7 E-10,5 kWh Competizione
14 990 €¹
65 874 zł²
Brak oceny
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 12/2024 • 2 454 km • 12 kW (16 KM) • Elektryczny
FAHRWerkDE-38855 Wernigerode
Gwiazdki: 4.8
Gwiazdki: 4.8
(179)Microlino Competizione''Die Neugeburt einer IKONE'' L7E
14 900 €¹
65 478 zł²
Brak oceny
Brak oceny
Bezwypadkowy • Pojazd demonstracyjny • PR 09/2026 • 300 km • 13 kW (18 KM) • Elektryczny
6,9 kWh/100km (comb.) • 0 g CO₂/km (comb.) • Klasa CO₂ A (comb.)
Auto Weiss GmbH & Co. KG / BMW Service - MINI ServiceDE-86551 Aichach
Gwiazdki: 4.4
Gwiazdki: 4.4
(181)Microlino Competizione10,5KW Faltdach 90KMH Softclose
12 440 €
54 668 zł²
Brak oceny
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 11/2024 • 3 950 km • 12 kW (16 KM)
Das echte EngelautoDE-49565 Bramsche
Gwiazdki: 5
Gwiazdki: 5
(573)Microlino Competizione177km range NEW CAR| 90 km/h | BTW
18 090 €¹
79 494 zł²
Brak oceny
Brak oceny
Nowy samochód • 13 kW (18 KM) • Elektryczny
-- kWh/100km (comb.) • 0 g CO₂/km (comb.) • Klasa CO₂ G (comb.)
Kaeve CarsNL-5405AA Uden
Gwiazdki: 5
Gwiazdki: 5
(1)Zapisz wyszukiwanie
Zapisz to wyszukiwanie i otrzymaj powiadomienie, gdy pojawią się nowe oferty.
Najczęstsze pytania dotyczące Microlino Competizione
¹VAT podlega zwrotowi
²Uwaga: Przeliczenie walut opiera się na dziennych referencyjnych kursach wymiany publikowanych przez Europejski Bank Centralny (EBC). Przeliczone ceny służą wyłącznie celom informacyjnym i mogą różnić się od rzeczywistych kwot transakcji.