• Mercedes-Benz 320
  • Automatyczna skrzynia biegów
  • Pojazdy uszkodzone: Nie pokazuj



Cena

Data pierwszej rejestracji
Przebieg
oferty 107 są zgodne z filtrem




Znak jakości

Klimatyzacja

Wyposażenie

Sprzedawca

Ocena dealera

oferty 107 są zgodne z filtrem

107 Mercedes-Benz 320 Automatyczna skrzynia biegów

  • Mercedes-Benz 320
  • Automatyczna skrzynia biegów
  • Pojazdy uszkodzone: Nie pokazuj
107 wyników

Mercedes-Benz 320Cabrio 6 Zylinder Top Zustand AHK AMG Sport

28 999 €

126 763 zł²

Dobra cena
Bezwypadkowy • PR 07/2016 • 64 000 km • 260 kW (354 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-16348 Wandlitz

Mercedes-Benz 320TE + H-Zul.+ 2. Hd.+ 145tkm +Zustand 2

24 320 €
Do negocjacji

106 310 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 03/1996 • 145 000 km • 162 kW (220 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-49076 Osnabrück

Mercedes-Benz 320350

17 000 €
Do negocjacji

74 312 zł²

Brak oceny
Naprawione uszkodzenia powypadkowe • PR 09/2011 • 146 000 km • 225 kW (306 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-42897 Remscheid

SponsorowaneMercedes-Benz 320Cabrio 6 Zylinder Top Zustand AHK AMG Sport

28 999 €

126 763 zł²

Dobra cena
Bezwypadkowy • PR 07/2016 • 64 000 km • 260 kW (354 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-16348 Wandlitz

SponsorowaneMercedes-Benz 320TE + H-Zul.+ 2. Hd.+ 145tkm +Zustand 2

24 320 €
Do negocjacji

106 310 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 03/1996 • 145 000 km • 162 kW (220 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-49076 Osnabrück

SponsorowaneMercedes-Benz 320

14 300 €
Do negocjacji

62 510 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 11/1993 • 220 000 km • 170 kW (231 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-99084 Erfurt

Mercedes-Benz 320AMG Paket - TüV+H - 80820KM - W124

32 500 €

142 067 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • Samochód zabytkowy • PR 07/1993 • 80 820 km • 162 kW (220 KM) • Benzyna
Logo Classic Cars Björn Gärtner
Classic Cars Björn GärtnerDE-36391 Sinntal-Weiperz
Gwiazdki: 5
(182)

Mercedes-Benz 320ML320 CDI 4Matic

9 444 €

41 283 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 05/2008 • 185 000 km • 165 kW (224 KM) • Diesel
Sprzedawca prywatnyDE-40489 Düsseldorf

Mercedes-Benz 320T-Modell top gepflegt 93 Tkm Leder

32 750 €¹
Do negocjacji

143 160 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 05/1995 • 92 500 km • 162 kW (220 KM) • Benzyna
FirmaDE-64569 Nauheim

Mercedes-Benz 320

26 500 €
Do negocjacji

115 839 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 09/1994 • 135 567 km • 170 kW (231 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-53518 Adenau

Mercedes-Benz 320

19 990 €

87 382 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 06/1993 • 167 000 km • 162 kW (220 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-42853 Remscheid

Mercedes-Benz 320SL

15 750 €

68 848 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 05/1999 • 191 000 km • 165 kW (224 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-97769 Bad Brückenau

Mercedes-Benz 320CE Cabrio AMG 040 schwarz

28 900 €

126 331 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • Samochód zabytkowy • PR 07/1995 • 152 400 km • 162 kW (220 KM) • Benzyna
Herrmann Automobilhandel GMBHDE-47608 Geldern
Gwiazdki: 3.6
(52)

Mercedes-Benz 320SLK Roadster 320

7 900 €

34 533 zł²

Brak oceny
Naprawione uszkodzenia powypadkowe • PR 04/2002 • 175 000 km • 160 kW (218 KM) • Benzyna
H&A Automobile GmbH WerlDE-59457 Werl
Gwiazdki: 5
(22)

Mercedes-Benz 320CLK 320 Cabrio Eleg.Autm.KLIMA*LEDER*SHZG*KAMERA

9 950 €

43 494 zł²

Brak oceny
PR 01/1999 • 169 000 km • 160 kW (218 KM) • Benzyna
SB AUTOMOBILEDE-71154 Nufringen/Stuttgart
Gwiazdki: 4.9
(384)

Mercedes-Benz 320W211 320cdi

3 000 €

13 114 zł²

Brak oceny
PR 09/2008 • 140 000 km • 165 kW (224 KM) • Diesel
Sprzedawca prywatnyDE-88094 Oberteuringen

Mercedes-Benz 320Mercedes Benz S-Klasse W221 320cdi

12 000 €

52 456 zł²

Brak oceny
PR 12/2006 • 165 000 km • Diesel
Sprzedawca prywatnyDE-45721 Haltern am See

Mercedes-Benz 320124 C

22 777 €

99 564 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 03/1994 • 204 127 km • 162 kW (220 KM) • Benzyna
Logo ikonA7 Oldtimer GmbH
ikonA7 Oldtimer GmbHDE-30900 Wedemark

Mercedes-Benz 320

6 500 €
Do negocjacji

28 413 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 03/2003 • 126 000 km • 165 kW (224 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-74238 Krautheim

Mercedes-Benz 320

8 000 €
Do negocjacji

34 970 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 06/2008 • 286 000 km • 173 kW (235 KM) • Diesel
Sprzedawca prywatnyDE-01169 Dresden

Mercedes-Benz 320Mercedes Benz 320 SL

21 500 €

93 983 zł²

Brak oceny
PR 09/1998 • 141 000 km • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-85354 Freising

Mercedes-Benz 320CLK 320 Cabriolet "Elegance"

20 000 €
Do negocjacji

87 426 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 06/2001 • 27 400 km • 160 kW (218 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-48599 Gronau

Mercedes-Benz 320Mercedes Benz c Klasse, 320

3 450 €

15 081 zł²

Brak oceny
PR 05/2002 • 110 000 km • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-91054 Erlangen

Zapisz wyszukiwanie

Zapisz to wyszukiwanie i otrzymaj powiadomienie, gdy pojawią się nowe oferty.
¹VAT podlega zwrotowi
²Uwaga: Przeliczenie walut opiera się na dziennych referencyjnych kursach wymiany publikowanych przez Europejski Bank Centralny (EBC). Przeliczone ceny służą wyłącznie celom informacyjnym i mogą różnić się od rzeczywistych kwot transakcji.

Dalsze cechy Mercedes-Benz 320 Automatyczna skrzynia biegów