• Lotus Elise
  • Pojazdy uszkodzone: Nie pokazuj



Cena

Data pierwszej rejestracji
Przebieg
oferty 52 są zgodne z filtrem




Znak jakości

Klimatyzacja

Wyposażenie

Sprzedawca

Ocena dealera

oferty 52 są zgodne z filtrem

52 Lotus Elise

  • Lotus Elise
  • Pojazdy uszkodzone: Nie pokazuj
52 wyników
Top

SponsorowaneLotus EliseSport 240 Final Edition Carbon-Paket

69 990 €

307 571 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 09/2021 • 5 550 km • 179 kW (243 KM) • Benzyna
Logo Autohaus am Ipf
Autohaus am IpfDE-73441 Bopfingen
Gwiazdki: 4.9
(173)

Lotus Elise1.6

29 990 €

131 791 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 02/2012 • 31 000 km • 100 kW (136 KM) • Benzyna
Logo Japan Motor Co.,Ltd.
Japan Motor Co.,Ltd.JP-359-1113 Tokorozawa
Gwiazdki: 4.3
(19)

Lotus Elise1.6 Club Racer Club Racer

38 990 €
Do negocjacji

171 342 zł²

Brak oceny
Naprawione uszkodzenia powypadkowe • PR 03/2012 • 54 000 km • 100 kW (136 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-90427 Nürnberg

Lotus Elise- top Zustand - Scheckheft

38 999 €

171 381 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 04/2012 • 98 000 km • 100 kW (136 KM) • Benzyna
baseline cars GmbHDE-96242 Sonnefeld
Gwiazdki: 4.9
(281)

SponsorowaneLotus EliseS1 Turbo Scandal Green Metallic

35 900 €

157 763 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 06/2000 • 114 319 km • 165 kW (224 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-68163 Mannheim

SponsorowaneLotus Elise1.6 Club Racer Club Racer

38 990 €
Do negocjacji

171 342 zł²

Brak oceny
Naprawione uszkodzenia powypadkowe • PR 03/2012 • 54 000 km • 100 kW (136 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-90427 Nürnberg

SponsorowaneLotus Elise220 Sport

45 000 €
Do negocjacji

197 752 zł²

Brak oceny
Naprawione uszkodzenia powypadkowe • PR 03/2017 • 104 500 km • 162 kW (220 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-80809 München

Lotus Elise220 Sport

45 000 €
Do negocjacji

197 752 zł²

Brak oceny
Naprawione uszkodzenia powypadkowe • PR 03/2017 • 104 500 km • 162 kW (220 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-80809 München

Lotus Elise111 S*RHD*Lotus Elise 116KW

26 990 €

118 608 zł²

Brak oceny
PR 03/2003 • 121 000 km • 116 kW (158 KM) • Benzyna
Logo Rhön Motors
Rhön MotorsDE-97653 Bischofsheim in der Rhön
Gwiazdki: 4.8
(156)

Lotus Elise111R schwarz/schwarz orig.LHD

39 999 €

175 776 zł²

Brak oceny
PR 08/2009 • 88 000 km • 141 kW (192 KM) • Benzyna
baseline cars GmbHDE-96242 Sonnefeld
Gwiazdki: 4.9
(281)

Lotus EliseSC RHD custom paint

36 999 €

162 592 zł²

Brak oceny
Naprawione uszkodzenia powypadkowe • PR 05/2006 • 84 000 km • 162 kW (220 KM) • Benzyna
baseline cars GmbHDE-96242 Sonnefeld
Gwiazdki: 4.9
(281)

Lotus Elise111 S

35 000 €

153 808 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 05/2004 • 100 000 km • 118 kW (160 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-20099 Hamburg

Lotus EliseR 111R Top Zustand 2. Hand 192 PS

35 900 €

157 763 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 09/2004 • 103 504 km • 141 kW (192 KM) • Benzyna
E.M. Cars Heinsberg GmbHDE-52525 Heinsberg
Gwiazdki: 5
(430)

Lotus Elise1.8 S Supercharged 220 PS |Alpine|6-Gang|

43 999 €

193 354 zł²

Brak oceny
PR 04/2008 • 49 074 km • 162 kW (220 KM) • Benzyna
Logo Car Lounge GmbH
Car Lounge GmbHDE-55270 Schwabenheim
Gwiazdki: 4.9
(97)

Lotus EliseSPORT SPORT

40 000 €

175 780 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 07/2016 • 38 000 km • 100 kW (136 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyAT-6830 Rankweil

Lotus Elise111R / SC

39 000 €

171 386 zł²

Brak oceny
PR 02/2008 • 51 000 km • 141 kW (192 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-24576 Bad Bramstedt

Lotus EliseCabrio 111 Guter Zustand 1. Hand TÜV Neu

27 900 €

122 607 zł²

Brak oceny
PR 05/1999 • 69 900 km • 88 kW (120 KM) • Benzyna
Logo AUTOMOBILE MAIER e. K., Inh. Friedrich Maier
AUTOMOBILE MAIER e. K., Inh. Friedrich MaierDE-36179 Bebra
Gwiazdki: 4.6
(743)

Lotus Elise- KomoTec Motor / KW Fahrwerk / SemiSlick

30 000 €
Do negocjacji

131 835 zł²

Brak oceny
Naprawione uszkodzenia powypadkowe • PR 03/2002 • 123 000 km • 118 kW (160 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-78315 Radolfzell

Lotus EliseS1 Turbo Scandal Green Metallic

35 900 €

157 763 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 06/2000 • 114 319 km • 165 kW (224 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-68163 Mannheim

Lotus Elise- top Zustand - wie neu - erst 26tkm

41 999 €

184 565 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 09/2014 • 26 666 km • 100 kW (136 KM) • Benzyna
baseline cars GmbHDE-96242 Sonnefeld
Gwiazdki: 4.9
(281)

Lotus Elise111 - erste Hand - Unfallfrei

32 999 €

145 014 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 02/2002 • 70 000 km • 90 kW (122 KM) • Benzyna
baseline cars GmbHDE-96242 Sonnefeld
Gwiazdki: 4.9
(281)

Lotus EliseS 1.Hand in seltener Farbkombination

37 990 €

166 947 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 12/2001 • 49 000 km • 90 kW (122 KM) • Benzyna
PS Autogalerie GmbHDE-55743 Kirschweiler
Gwiazdki: 4.9
(17)

Lotus EliseSupercharged

49 999 €

219 721 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 03/2008 • 106 000 km • 184 kW (250 KM) • Benzyna
baseline cars GmbHDE-96242 Sonnefeld
Gwiazdki: 4.9
(281)

Lotus Elise167cv GARANZIA 12/36 MESI

36 000 €

158 202 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 12/2011 • 100 000 km • 100 kW (136 KM) • Benzyna
C.V.S. MOTORS S.R.L.S.IT-06073 Corciano

Zapisz wyszukiwanie

Zapisz to wyszukiwanie i otrzymaj powiadomienie, gdy pojawią się nowe oferty.

Najczęstsze pytania dotyczące Lotus Elise

¹VAT podlega zwrotowi
²Uwaga: Przeliczenie walut opiera się na dziennych referencyjnych kursach wymiany publikowanych przez Europejski Bank Centralny (EBC). Przeliczone ceny służą wyłącznie celom informacyjnym i mogą różnić się od rzeczywistych kwot transakcji.