• Jaguar XJ12
  • Automatyczna skrzynia biegów
  • Pojazdy uszkodzone: Nie pokazuj



Cena

Data pierwszej rejestracji
Przebieg
oferty 42 są zgodne z filtrem




Znak jakości

Klimatyzacja

Wyposażenie

Sprzedawca

Ocena dealera

oferty 42 są zgodne z filtrem

42 Jaguar XJ12 Automatyczna skrzynia biegów

  • Jaguar XJ12
  • Automatyczna skrzynia biegów
  • Pojazdy uszkodzone: Nie pokazuj
42 wyników

Jaguar XJ12Double Six H-Zulassung Bestzustand

19 900 €

86 999 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 04/1993 • 113 700 km • 194 kW (264 KM) • Benzyna
seller logo
Auto Center Biesdorf Inh. Oliver SkadeDE-12623 Berlin
Gwiazdki: 4.9
(647)

Jaguar XJ126.0 V12 | H-Kennzeichen

35 000 €
Do negocjacji

153 013 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 07/1995 • 116 400 km • 233 kW (317 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-85464 Finsing

Jaguar XJ12Daimler, 1.HD, org. 62.500 km, 3 Jahre Garantie

29 900 €

130 717 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • Samochód zabytkowy • PR 07/1991 • 62 500 km • 194 kW (264 KM) • Benzyna
seller logo
Savex GmbH AutomobileDE-76689 Karlsdorf
Gwiazdki: 4.9
(120)

SponsorowaneJaguar XJ126.0 V12 | H-Kennzeichen

35 000 €
Do negocjacji

153 013 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 07/1995 • 116 400 km • 233 kW (317 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-85464 Finsing

SponsorowaneJaguar XJ12OLDTIMER/ H-Kennzeichen/ AUTOMATIK/ Leder

4 900 €

21 422 zł²

Brak oceny
PR 05/1976 • 78 069 km • 211 kW (287 KM) • Benzyna
seller logo
KARKAFi automobileDE-72793 Pfullingen
Gwiazdki: 5
(137)

Jaguar XJ12, 1.Hand, 55.200 km, 3 Jahre Garantie

29 900 €

130 717 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 06/1989 • 55 200 km • 196 kW (266 KM) • Benzyna
seller logo
Savex GmbH AutomobileDE-76689 Karlsdorf
Gwiazdki: 4.9
(120)

Jaguar XJ12

17 000 €

74 321 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • Samochód zabytkowy • PR 10/1988 • 106 524 km • 217 kW (295 KM) • Benzyna
Collector-Cars-MehneDE-22041 Hamburg
Gwiazdki: 4.7
(26)

Jaguar XJ12Double Six Serie 3 Daimler H-KENNZEICHEN

6 999 €

30 598 zł²

Brak oceny
PR 04/1987 • 126 463 km • 217 kW (295 KM) • Benzyna
seller logo
Euro-Cars R+R Automobile GmbHDE-56218 Mülheim-Kärlich
Gwiazdki: 4.8
(56)

Jaguar XJ12~V12~Automatik~1. Hand~Tempomat~Klimaaut

34 990 €

152 969 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 09/1986 • 59 861 km • 194 kW (264 KM) • Benzyna
seller logo
Autohaus MAX Mannheim GmbHDE-68219 Mannheim
Gwiazdki: 4.9
(425)

Jaguar XJ12Daimler

14 900 €

65 140 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • Samochód zabytkowy • PR 04/1982 • 77 995 km • 217 kW (295 KM) • Benzyna
Auktion & Markt AG Classicbid automobileDE-55459 Grolsheim
Gwiazdki: 4.5
(36)

Jaguar XJ12

23 900 €

104 486 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 09/1976 • 47 506 km • 211 kW (287 KM) • Benzyna
ENGINE PRAGUE, s.r.o.CZ-25267 Tuchoměřice

Jaguar XJ12V12 KLIMA/EL.SD/H-Zulassung/NOTE 2

12 900 €

56 396 zł²

Brak oceny
PR 07/1988 • 133 780 km • 217 kW (295 KM) • Benzyna
Auto RubinDE-47803 Krefeld
Gwiazdki: 5
(91)

Jaguar XJ12OLDTIMER/ H-Kennzeichen/ AUTOMATIK/ Leder

4 900 €

21 422 zł²

Brak oceny
PR 05/1976 • 78 069 km • 211 kW (287 KM) • Benzyna
seller logo
KARKAFi automobileDE-72793 Pfullingen
Gwiazdki: 5
(137)

Jaguar XJ12XJ V12 Double Six Automatik ++SCHIBEDACH++

13 900 €

60 768 zł²

Brak oceny
PR 11/1991 • 158 200 km • 194 kW (264 KM) • Benzyna
Amrein Automobile GmbH & Co KGDE-56112 Lahnstein
Gwiazdki: 4.5
(292)

Jaguar XJ12H.E. *H-Zulassung*

9 850 €

43 062 zł²

Brak oceny
PR 10/1986 • 175 000 km • 217 kW (295 KM) • Benzyna
seller logo
Automobile AkbariDE-45356 Essen
Gwiazdki: 2.7
(113)

Jaguar XJ12Luxus V12

19 900 €

86 999 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 01/1992 • 219 900 km • 194 kW (264 KM) • Benzyna
seller logo
VW/VW-Nutzfahrzeuge / Audi Autohaus Gröpper GmbHDE-33104 Paderborn
Gwiazdki: 5
(64)

Jaguar XJ125,3 Serie 2 im Liebhaberzustand

19 900 €

86 999 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 08/1976 • 191 000 km • 211 kW (287 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-39326 Zielitz

Jaguar XJ12Daimler Double Six XJ12 Oldtimer H-Kennzeichen

14 999 €
Do negocjacji

65 573 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 09/1988 • 109 308 km • 217 kW (295 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-53894 Mechernich

Jaguar XJ12DAIMLER DOUBLE SIX 122939KM Gunmet. Grey

14 800 €

64 703 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 07/1991 • 122 939 km • 194 kW (264 KM) • Benzyna
CUBE GmbHDE-45127 Essen

Jaguar XJ12

17 500 €
Do negocjacji

76 506 zł²

Brak oceny
Samochód zabytkowy • PR 02/1976 • 78 251 km • 211 kW (287 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-12557 Berlin

Jaguar XJ12- Serie 2 mit H-Kennzeichen

22 900 €
Do negocjacji

100 114 zł²

Brak oceny
PR 06/1978 • 61 770 km • 211 kW (287 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-90425 Nürnberg

Jaguar XJ12- Oldtimer

13 500 €
Do negocjacji

59 019 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 08/1981 • 85 000 km • 217 kW (295 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-80634 München

Zapisz wyszukiwanie

Zapisz to wyszukiwanie i otrzymaj powiadomienie, gdy pojawią się nowe oferty.
¹VAT podlega zwrotowi
²Uwaga: Przeliczenie walut opiera się na dziennych referencyjnych kursach wymiany publikowanych przez Europejski Bank Centralny (EBC). Przeliczone ceny służą wyłącznie celom informacyjnym i mogą różnić się od rzeczywistych kwot transakcji.