- Chevrolet Inne
- Pojazdy uszkodzone: Nie pokazuj
243 Chevrolet Inne
- Chevrolet Inne
- Pojazdy uszkodzone: Nie pokazuj
243 wyników
Top
SponsorowaneChevrolet InneNova
31 000 €
136 230 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 01/1972 • 40 233 km • Benzyna
John Scottti Automotive LteeCA-H9H 4M7 KIRKLAND
Gwiazdki: 5
(1)NOWOŚĆChevrolet InneCorvette C6 Convertible LS2
28 000 €
123 046 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 01/2006 • 49 533 km • 298 kW (405 KM) • Benzyna
John Scottti Automotive LteeCA-H9H 4M7 KIRKLAND
Gwiazdki: 5
(1)Chevrolet InneCorvette
26 500 €
116 454 zł²
Brak oceny
PR 01/2002 • 19 419 km • 261 kW (355 KM) • Benzyna
John Scottti Automotive LteeCA-H9H 4M7 KIRKLAND
Gwiazdki: 5
(1)Chevrolet InneC3500 große Kabine langer Radstand 3,5t
13 999 €
61 519 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 07/1998 • 110 000 km • 187 kW (254 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-53332 Bornheim
SponsorowaneChevrolet InneAndere
29 400 €
Do negocjacji
129 198 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • Samochód zabytkowy • PR 01/1950 • 50 950 km • 63 kW (86 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-63868 Großwallstadt
SponsorowaneChevrolet InneBel Air Coupe " Rockabilly " 1954
49 800 €
218 846 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 07/1954 • 999 999 km • 147 kW (200 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-37434 Bilshausen
SponsorowaneChevrolet InneChevy 210 (kein Bel Air) StationWagon 1957 5,7l
33 900 €
Do negocjacji
148 974 zł²
Brak oceny
PR 06/1957 • 99 999 km • 252 kW (343 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-25557 Hanerau Hademarschen
Chevrolet Innepick up step side
17 500 €
76 904 zł²
Brak oceny
PR 09/1954 • 74 032 km • Benzyna
Marc Lenaerts BV Westerlo Belgien...www.california-import.comBE-2260 Westerlo
Chevrolet InneCorvette C6 LS3
40 500 €
177 977 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 01/2008 • 563 km • 321 kW (436 KM) • Benzyna
John Scottti Automotive LteeCA-H9H 4M7 KIRKLAND
Gwiazdki: 5
(1)Chevrolet InneNova
31 000 €
136 230 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 01/1972 • 40 233 km • Benzyna
John Scottti Automotive LteeCA-H9H 4M7 KIRKLAND
Gwiazdki: 5
(1)Chevrolet InneMaster Deluxe 2-deurs coupé
21 950 €
96 459 zł²
Brak oceny
Samochód zabytkowy • PR 01/1941 • 87 778 km • 60 kW (82 KM) • Benzyna
HazetNL-4051CA Ochten
Gwiazdki: 5
(36)Chevrolet InneAndere
25 000 €
109 862 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 06/1972 • 85 000 km • 239 kW (325 KM) • Benzyna
FirmaDE-25980 Sylt
Chevrolet InneCorvette C4
19 000 €
83 496 zł²
Brak oceny
Samochód zabytkowy • PR 04/1990 • 68 601 km • 182 kW (247 KM) • Benzyna
Autohaus Waldmüller GmbH & Co. KGDE-91154 Roth
Gwiazdki: 4
(122)Chevrolet InneOther
19 990 €
87 846 zł²
Brak oceny
PR 06/1965 • 120 850 km • 70 kW (95 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyBE-7180 Seneffe
Chevrolet InneImpala Sport Sedan
25 000 €
109 862 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • Samochód zabytkowy • PR 01/1959 • 125 529 km • 138 kW (188 KM) • Benzyna
John Scottti Automotive LteeCA-H9H 4M7 KIRKLAND
Gwiazdki: 5
(1)Chevrolet InneCorvair Monza Cabriolet 1964 H-Zulassung
32 000 €
140 624 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 05/1964 • 103 000 km • 74 kW (101 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-80803 München
Chevrolet InneC10 Sidestep V8 Pick-Up Top Zustand H-Zulassung
34 800 €
152 929 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • Samochód zabytkowy • PR 07/1970 • 61 000 km • 107 kW (145 KM) • Benzyna
Autohaus Guido Gemein GmbHDE-47805 Krefeld
Gwiazdki: 4.9
(189)Chevrolet InneChevy 210 (kein Bel Air) StationWagon 1957 5,7l
33 900 €
Do negocjacji
148 974 zł²
Brak oceny
PR 06/1957 • 99 999 km • 252 kW (343 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-25557 Hanerau Hademarschen
Chevrolet InneMonte Carlo Sport Coupé 5.7l *Originalzustand!*
31 970 €
140 492 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 08/1974 • 65 500 km • 107 kW (145 KM) • Benzyna
Autohaus VohsDE-59590 Geseke
Gwiazdki: 4.9
(1268)Chevrolet InneCorvette Callaway SuperNatural
34 000 €
149 413 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • Samochód zabytkowy • PR 01/1993 • 52 460 km • 298 kW (405 KM) • Benzyna
John Scottti Automotive LteeCA-H9H 4M7 KIRKLAND
Gwiazdki: 5
(1)NOWOŚĆChevrolet InneC10
27 000 €
118 652 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • Samochód zabytkowy • PR 12/1980 • 99 999 km • 200 kW (272 KM) • Benzyna
Classicmotorsales.dkDK-6630 Rödding
Chevrolet InneCorvette C3
25 000 €
109 862 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • Samochód zabytkowy • PR 01/1978 • 44 500 km • 136 kW (185 KM) • Benzyna
John Scottti Automotive LteeCA-H9H 4M7 KIRKLAND
Gwiazdki: 5
(1)Chevrolet InneC-10 CHEYENNE V8AUTOMAT RESTAURIERT OLDTIMER LKW
22 777 €
100 094 zł²
Brak oceny
PR 07/1971 • 112 332 km • 125 kW (170 KM) • Benzyna
Auto-Schiller Z.D.DE-85077 Manching
Gwiazdki: 4.7
(225)Chevrolet InneAndere
29 400 €
Do negocjacji
129 198 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • Samochód zabytkowy • PR 01/1950 • 50 950 km • 63 kW (86 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-63868 Großwallstadt
Zapisz wyszukiwanie
Zapisz to wyszukiwanie i otrzymaj powiadomienie, gdy pojawią się nowe oferty.
¹VAT podlega zwrotowi
²Uwaga: Przeliczenie walut opiera się na dziennych referencyjnych kursach wymiany publikowanych przez Europejski Bank Centralny (EBC). Przeliczone ceny służą wyłącznie celom informacyjnym i mogą różnić się od rzeczywistych kwot transakcji.