- Bugatti Inne
- Pojazdy uszkodzone: Nie pokazuj
12 Bugatti Inne
- Bugatti Inne
- Pojazdy uszkodzone: Nie pokazuj
12 wyników
Top
SponsorowaneBugatti InneDIVO | 1of5 EXPOSEDCARBON | 1of40| READY CAR |
12 750 000 €¹
56 029 875 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 10/2020 • 4 050 km • 1 103 kW (1 500 KM) • Benzyna
ASW Leasing & Fuhrparkmanagement GmbHAT-6130 Schwaz
Gwiazdki: 4.8
(20)Bugatti InneAHK Bugatti B35 VW Käfer Replik 90PS Weber Spass
12 980 €
57 041 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • Samochód zabytkowy • PR 04/1971 • 37 794 km • 66 kW (90 KM) • Benzyna
Fa. Geisler-classics, Dipl. Ing. (FH) Kraftfahrzeugtechnik Enrico GeislerDE-07407 Rudolstadt
Gwiazdki: 4.8
(152)Bugatti InneType 35 Ruska Kit car
34 950 €
153 588 zł²
Brak oceny
PR 07/1976 • 41 531 km • 35 kW (48 KM) • Benzyna
HooG Selections B.V.NL-2222AH Katwijk
Gwiazdki: 4.4
(23)Bugatti InneDIVO | 1of5 EXPOSEDCARBON | 1of40| READY CAR |
12 750 000 €¹
56 029 875 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 10/2020 • 4 050 km • 1 103 kW (1 500 KM) • Benzyna
ASW Leasing & Fuhrparkmanagement GmbHAT-6130 Schwaz
Gwiazdki: 4.8
(20)SponsorowaneBugatti InneDIVO | 1of5 EXPOSEDCARBON | 1of40| READY CAR |
12 750 000 €¹
56 029 875 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 10/2020 • 4 050 km • 1 103 kW (1 500 KM) • Benzyna
ASW Leasing & Fuhrparkmanagement GmbHAT-6130 Schwaz
Gwiazdki: 4.8
(20)Bugatti Inne35B Replica Leder H-Kennzeichen Oldtimer TÜV
13 500 €
59 326 zł²
Brak oceny
PR 07/1979 • 29 800 km • 50 kW (68 KM) • Benzyna
Auto-DanielDE-53227 Bonn
Gwiazdki: 5
(46)NOWOŚĆBugatti InneReplika von Wittek Typ 35 B
16 500 €
Do negocjacji
72 509 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • Niesprawny • PR 05/1989 • 17 208 km • 37 kW (50 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-09419 Thum
Bugatti InneBOLIDE 1 of 40*TRACK COURSE PRO
6 842 500 €¹
30 069 366 zł²
Brak oceny
Nowy samochód • 1 177 kW (1 600 KM) • Benzyna
0,0 l/100km (comb.) • -- g CO₂/km (comb.) • Klasa CO₂ -- (comb.)
GRANDEX Autohaus GmbHDE-92369 Sengenthal
Gwiazdki: 4.9
(69)Bugatti InneOther
49 900 €
219 286 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 01/1934 • 100 km • Benzyna
-- l/100km (comb.) • -- g CO₂/km (comb.) • Klasa CO₂ -- (comb.)
Euro Autos SPRLBE-6200 Chatelet
Gwiazdki: 4.6
(11)NOWOŚĆBugatti InneBOLIDE NOCTURNE 1 of 40 | TRACK PACK COURSE
5 926 200 €¹
26 042 686 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 11/2024 • 354 km • 1 177 kW (1 600 KM) • Benzyna
25,2 l/100km (comb.) • 572 g CO₂/km (comb.) • Klasa CO₂ G (comb.)
Dörr Automobiles GmbH - BUGATTI MUNICH & FRANKFURTDE-80939 München
Bugatti InneBolide
5 831 000 €¹
25 624 330 zł²
Brak oceny
Nowy samochód • 1 177 kW (1 600 KM) • Benzyna
-- l/100km (comb.) • -- g CO₂/km (comb.) • Klasa CO₂ -- (comb.)
SEMCO GmbHDE-85540 Haar bei München
Bugatti InneBaby II No : 026/500
74 990 €
329 544 zł²
Brak oceny
Nowy samochód • Elektryczny
-- kWh/100km (comb.) • 0 g CO₂/km (comb.) • Klasa CO₂ -- (comb.)
Autohaus I&MDE-29227 Celle
Gwiazdki: 4.8
(314)NOWOŚĆBugatti Inne35 B by PurSang
295 000 €
1 296 378 zł²
Brak oceny
Samochód zabytkowy • PR 07/1955 • 3 000 km • 96 kW (131 KM) • Benzyna
Thiesen Hamburg GmbHDE-22763 Hamburg-Othmarschen
Gwiazdki: 4.5
(25)Bugatti InneTyp 49
390 000 €
1 713 855 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • Samochód zabytkowy • PR 07/1931 • 999 999 km • 62 kW (84 KM) • Benzyna
Pyritz Classics GmbHDE-60386 Frankfurt
Gwiazdki: 5
(43)Zapisz wyszukiwanie
Zapisz to wyszukiwanie i otrzymaj powiadomienie, gdy pojawią się nowe oferty.
¹VAT podlega zwrotowi
²Uwaga: Przeliczenie walut opiera się na dziennych referencyjnych kursach wymiany publikowanych przez Europejski Bank Centralny (EBC). Przeliczone ceny służą wyłącznie celom informacyjnym i mogą różnić się od rzeczywistych kwot transakcji.