- Auto Union Inne
- Pojazdy uszkodzone: Nie pokazuj
23 Auto Union Inne
- Auto Union Inne
- Pojazdy uszkodzone: Nie pokazuj
23 wyników
Auto Union InneLimusine 1000 S 4 Türer
13 900 €
Do negocjacji
61 084 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 02/1960 • 142 372 km • 37 kW (50 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-25885 Ahrenviöl
Auto Union InneAU 1000 SP Coupe H-Kennz. seltene Rarität
27 000 €
118 652 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 07/1960 • 67 779 km • 40 kW (54 KM) • Benzyna
All-Car- Service Fischer GmbHDE-04808 Wurzen OT Kornhain
NOWOŚĆAuto Union InneAU 1000 COUPE SAXOMAT, SCHEUNEN FUND
12 990 €
57 085 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 07/1958 • 38 000 km • 32 kW (44 KM) • Benzyna
Boers & Sohn GmbHDE-48599 Gronau-Epe
Gwiazdki: 4.3
(50)SponsorowaneAuto Union InneDKW F12 Roadster
18 500 €
81 298 zł²
Brak oceny
PR 02/1964 • 90 981 km • 33 kW (45 KM) • Inny
Sprzedawca prywatnyDE-63829 Krombach
SponsorowaneAuto Union InneLimusine 1000 S 4 Türer
13 900 €
Do negocjacji
61 084 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 02/1960 • 142 372 km • 37 kW (50 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-25885 Ahrenviöl
Auto Union InneDKW F12 Roadster
18 500 €
81 298 zł²
Brak oceny
PR 02/1964 • 90 981 km • 33 kW (45 KM) • Inny
Sprzedawca prywatnyDE-63829 Krombach
Auto Union InneDKW F7 Reichklasse 4 seater Cabriolet Sedan
19 900 €
87 451 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • Samochód zabytkowy • PR 03/1938 • 1 km • 15 kW (20 KM) • Benzyna
UCARS Exclusive ABSE-241 38 Eslov
Gwiazdki: 4.5
(137)Auto Union InneDKW Munga 4 H-Zulassung * TÜV NEU * restauriert
12 990 €
57 085 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • Samochód zabytkowy • PR 06/1959 • 4 100 km • 32 kW (44 KM) • Benzyna
Auto Haas Carsten & Wolfgang Haas GbRDE-68519 Viernheim
Gwiazdki: 4.9
(376)Auto Union InneDKW 1000 SP
18 480 €
Do negocjacji
81 210 zł²
Brak oceny
PR 07/1959 • 73 649 km • 40 kW (54 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-66127 Saarbrücken
Auto Union InneAndere DKW 1000 S, voll restauriert ! 2 Türer
14 900 €
16 900 €
65 478 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 02/1963 • 99 999 km • 37 kW (50 KM) • Benzyna
Auto Frömel GmbHDE-49076 Osnabrück
Gwiazdki: 5
(3)Auto Union InneAndere DKW 1000 Sp Roadster im original Zustand
12 500 €
54 931 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 05/1963 • 102 092 km • 40 kW (54 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-72411 Bodelshausen
Auto Union Inne DKW 1000 S de Luxe, nur 98 Tkm, Tausch möglich
11 900 €
52 295 zł²
Brak oceny
PR 06/1960 • 98 000 km • 37 kW (50 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-24116 Kiel
NOWOŚĆAuto Union InneDKW F12 Roadster
11 900 €
52 295 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • Niesprawny • Samochód zabytkowy • PR 04/1964 • 92 500 km • 33 kW (45 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-66851 Queidersbach
Auto Union Inne1000S de luxe
14 000 €
61 523 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • Samochód zabytkowy • PR 03/1962 • 135 000 km • 37 kW (50 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-73257 Köngen
Auto Union InneDKW F 12
9 200 €
Do negocjacji
40 429 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 03/1964 • 98 000 km • 29 kW (39 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-66851 Queidersbach
Auto Union InneAndere
9 000 €
39 550 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 03/1959 • 70 500 km • 29 kW (39 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-73450 Neresheim
Auto Union InneDKW Luxuscabriolet
21 999 €
Do negocjacji
96 675 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • Samochód zabytkowy • PR 07/1936 • 34 680 km • 15 kW (20 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-03044 Cottbus
Auto Union InneDKW F94 Universal
1 500 €
Do negocjacji
6 592 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • Niesprawny • Samochód zabytkowy • PR 01/1959 • 99 999 km • 32 kW (44 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyAT-3001 Mauerbach
Auto Union InneDKW Munga 4
9 999 €
43 941 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 07/1960 • 30 600 km • 32 kW (44 KM) • Benzyna
PCH Automotive SPRLBE-4020 LIEGE
Gwiazdki: 4.6
(29)Auto Union Inne1000 S
6 999 €
30 757 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 03/1962 • 17 000 km • 37 kW (50 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-21406 Melbeck
Auto Union InneDKW Munga F91/4 Militärfahrzeug
9 499 €
Do negocjacji
41 743 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 03/1958 • 6 968 km • 29 kW (39 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-67361 Freisbach
Auto Union InneDKW Munga F91/6 Auto Union 1966
4 700 €
Do negocjacji
20 654 zł²
Brak oceny
Naprawione uszkodzenia powypadkowe • Samochód zabytkowy • PR 06/1966 • 6 666 km • 32 kW (44 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-77723 Gengenbach
Zapisz wyszukiwanie
Zapisz to wyszukiwanie i otrzymaj powiadomienie, gdy pojawią się nowe oferty.
¹VAT podlega zwrotowi
²Uwaga: Przeliczenie walut opiera się na dziennych referencyjnych kursach wymiany publikowanych przez Europejski Bank Centralny (EBC). Przeliczone ceny służą wyłącznie celom informacyjnym i mogą różnić się od rzeczywistych kwot transakcji.