• Audi Cabriolet
  • Automatyczna skrzynia biegów
  • Pojazdy uszkodzone: Nie pokazuj



Cena

Data pierwszej rejestracji
Przebieg
oferty 76 są zgodne z filtrem




Znak jakości

Klimatyzacja

Wyposażenie

Sprzedawca

Ocena dealera

oferty 76 są zgodne z filtrem

76 Audi Cabriolet Automatyczna skrzynia biegów

  • Audi Cabriolet
  • Automatyczna skrzynia biegów
  • Pojazdy uszkodzone: Nie pokazuj
76 wyników

Audi Cabriolet

18 500 €
Do negocjacji

80 878 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 10/2015 • 82 000 km • 169 kW (230 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-52379 Langerwehe

Audi Cabriolet A5 TFSI 2.0

21 500 €

93 994 zł²

Dobra cena
Bezwypadkowy • PR 08/2018 • 101 000 km • 190 kW (258 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyBG-9000 Varna

Audi CabrioletA5 Cabriolet 3.0 TDI quattro S tronic S line

17 980 €

78 605 zł²

Dobra cena
PR 06/2015 • 140 600 km • 180 kW (245 KM) • Diesel
seller logo
Auto Schrödl PollenriedDE-93152 Pollenried
Gwiazdki: 5
(334)

SponsorowaneAudi Cabriolet

18 500 €
Do negocjacji

80 878 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 10/2015 • 82 000 km • 169 kW (230 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-52379 Langerwehe

SponsorowaneAudi Cabriolet2.8 Auto -

19 500 €

85 250 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • Samochód zabytkowy • PR 07/1994 • 71 400 km • 128 kW (174 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-73230 Kirchheim unter Teck

SponsorowaneAudi CabrioletA5 S-line- top Zustand,wenig Kilometer

39 990 €
Do negocjacji

174 828 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 11/2019 • 35 000 km • 140 kW (190 KM) • Diesel
Sprzedawca prywatnyDE-52146 Würselen

Audi CabrioletA5 Cabriolet

18 500 €

80 878 zł²

Brak oceny
Naprawione uszkodzenia powypadkowe • PR 03/2011 • 125 700 km • 176 kW (239 KM) • Diesel
Sprzedawca prywatnyDE-71642 Ludwigsburg

Audi Cabriolet

21 500 €

93 994 zł²

Wyższa cena
Bezwypadkowy • PR 05/2019 • 87 767 km • 140 kW (190 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-38302 38302 Wolfenbüttel

Audi Cabriolet

14 999 €

65 573 zł²

Bardzo dobra cena
Naprawione uszkodzenia powypadkowe • PR 04/2013 • 79 450 km • 130 kW (177 KM) • Diesel
Sprzedawca prywatnyDE-14469 Potsdam

Audi Cabriolet

11 000 €
Do negocjacji

48 090 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 07/2011 • 109 414 km • 146 kW (199 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-34346 Hann. Münden

Audi CabrioletA5, Cabrio, 3.0 TDI, quattro, 245PS, Soundsystem

18 700 €
Do negocjacji

81 753 zł²

Uczciwa cena
Bezwypadkowy • PR 06/2014 • 159 000 km • 180 kW (245 KM) • Diesel
Sprzedawca prywatnyDE-96120 Bischberg

Audi CabrioletA5 S Line Quattro 2.0 TDI

24 700 €

107 983 zł²

Uczciwa cena
Bezwypadkowy • PR 07/2018 • 85 000 km • 140 kW (190 KM) • Diesel
Sprzedawca prywatnyDE-84489 Burghausen

Audi CabrioletA3 Cabriolet Automatik

7 700 €

33 663 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 06/2010 • 129 000 km • 118 kW (160 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-51381 51381 Leverkusen

Audi CabrioletA5 Cabriolet

20 900 €

91 371 zł²

Uczciwa cena
Bezwypadkowy • PR 08/2012 • 79 800 km • 155 kW (211 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-76855 Annweiler

Audi CabrioletA4 ,3.2 FSI . S-Line Optik

8 100 €

35 412 zł²

Brak oceny
Naprawione uszkodzenia powypadkowe • PR 02/2007 • 146 000 km • 188 kW (256 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-37671 Höxter

Audi CabrioletA5 S-line- top Zustand,wenig Kilometer

39 990 €
Do negocjacji

174 828 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 11/2019 • 35 000 km • 140 kW (190 KM) • Diesel
Sprzedawca prywatnyDE-52146 Würselen

Audi CabrioletS5 Cabriolet 3.0

20 700 €

90 496 zł²

Uczciwa cena
PR 06/2014 • 126 097 km • 245 kW (333 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-46149 Oberhausen

Audi Cabriolet

16 990 €

74 277 zł²

Uczciwa cena
Bezwypadkowy • PR 09/2016 • 117 000 km • 110 kW (150 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-79805 Eggingen

Audi Cabriolet

16 999 €

74 316 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 06/2014 • 99 650 km • 221 kW (300 KM) • Diesel
Sprzedawca prywatnyDE-50374 Erftstadt-Lechenich

Audi CabrioletA 5 Cabriolet

20 999 €
Do negocjacji

91 803 zł²

Uczciwa cena
Bezwypadkowy • PR 02/2014 • 125 000 km • 180 kW (245 KM) • Diesel
Sprzedawca prywatnyDE-18442 Lüssow

Audi CabrioletA5 Cabriolet 2.0 TDI S-Line Automatik

15 490 €
Do negocjacji

67 719 zł²

Dobra cena
Naprawione uszkodzenia powypadkowe • PR 08/2012 • 89 000 km • 130 kW (177 KM) • Diesel
Sprzedawca prywatnyDE-30453 Hannover

Audi CabrioletA5 Cabrio S-line AHK B&O Matrix LED 20" Daytona

37 650 €
Do negocjacji

164 598 zł²

Brak oceny
PR 03/2023 • 50 130 km • 150 kW (204 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-35239 Steffenberg

Audi Cabriolet2.8 Auto -

19 500 €

85 250 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • Samochód zabytkowy • PR 07/1994 • 71 400 km • 128 kW (174 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-73230 Kirchheim unter Teck

Zapisz wyszukiwanie

Zapisz to wyszukiwanie i otrzymaj powiadomienie, gdy pojawią się nowe oferty.
¹VAT podlega zwrotowi
²Uwaga: Przeliczenie walut opiera się na dziennych referencyjnych kursach wymiany publikowanych przez Europejski Bank Centralny (EBC). Przeliczone ceny służą wyłącznie celom informacyjnym i mogą różnić się od rzeczywistych kwot transakcji.