• Aston Martin
  • Pojazdy uszkodzone: Nie pokazuj



Cena

Data pierwszej rejestracji
Przebieg
oferty 1084 są zgodne z filtrem




Znak jakości

Klimatyzacja

Wyposażenie

Sprzedawca

Ocena dealera

oferty 1084 są zgodne z filtrem

1084 Aston Martin

  • Aston Martin
  • Pojazdy uszkodzone: Nie pokazuj
1084 wyników
Top

SponsorowaneAston Martin V12 Speedster"1 OF 88"

899 900 €¹

3 954 611 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 10/2021 • 138 km • 515 kW (700 KM) • Benzyna
13,9 l/100km (comb.) • 298 g CO₂/km (comb.) • Klasa CO₂ G (comb.)
Logo MM Automobile GmbH / Exclusive Cars
MM Automobile GmbH / Exclusive CarsDE-30655 Hannover
Gwiazdki: 4.7
(125)

Aston Martin DB9Coupe 6.0 V12 Touchtronic II*

31 800 €

139 745 zł²

Brak oceny
PR 10/2009 • 66 212 km • 350 kW (476 KM) • Benzyna
Logo Autohaus Autoeins GmbH
Autohaus Autoeins GmbHDE-30952 Ronnenberg StT Empelde Region Hannover
Gwiazdki: 4.3
(37)

Aston Martin DB95.9 Touchtronic Rechtslenker

28 840 €

126 737 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 09/2007 • 77 500 km • 336 kW (457 KM) • Benzyna
Logo Oliver LENZ I Ihr-Automakler.com
Oliver LENZ I Ihr-Automakler.comDE-50374 Erftstadt
Gwiazdki: 4.9
(70)

Aston Martin V8 VantageRoadster 4.7l Sportshift *Navi,Tempo.

41 980 €

184 481 zł²

Bardzo dobra cena
PR 03/2013 • 121 880 km • 313 kW (426 KM) • Benzyna
Logo Blumenberg Automobilhandelsgesellschaft mbH
Blumenberg Automobilhandelsgesellschaft mbHDE-63110 Rodgau-Weiskirchen/nähe Frankfurt am Main
Gwiazdki: 4.1
(378)

SponsorowaneAston Martin V12 VantageZagato Limited Edition 1 of 101

689 000 €

3 027 810 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 03/2013 • 10 900 km • 380 kW (517 KM) • Benzyna
Logo Nord-Ostsee Automobile SE & Co. KG
Nord-Ostsee Automobile SE & Co. KGDE-22339 Hamburg-Alstertal
Gwiazdki: 5
(39)

SponsorowaneAston Martin DB9Volante 5.9 Touchtronic

64 990 €

285 599 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 08/2008 • 47 723 km • 336 kW (457 KM) • Benzyna
Autohaus Freese GmbH & Co. KGDE-25746 Heide
Gwiazdki: 4.8
(34)

SponsorowaneAston Martin V8 VantageVantage Titanium Grey / Onyx Black

189 900 €¹

834 516 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • Pojazd demonstracyjny • PR 02/2026 • 10 000 km • 489 kW (665 KM) • Benzyna
12,1 l/100km (comb.) • 274 g CO₂/km (comb.) • Klasa CO₂ G (comb.)
Logo Royal Motors Kempen GmbH
Royal Motors Kempen GmbHDE-50968 Köln
Gwiazdki: 4.8
(166)

Aston Martin V8 VantageRoadster 4.3l Sportshift -

38 499 €
Do negocjacji

169 184 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 08/2008 • 85 000 km • 283 kW (385 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyLT-06180 Vilnius

Aston Martin Rapide6.0 V12 -WHEN YOU ARE 007 WITH KIDS

36 000 €
Do negocjacji

158 202 zł²

Brak oceny
PR 06/2010 • 104 400 km • 350 kW (476 KM) • Benzyna
FirmaLV-1005 Rīga

Aston Martin V8 VantageVantage V8 Roadster

39 900 €

175 341 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 10/2007 • 58 730 km • 283 kW (385 KM) • Benzyna
Logo One Cars Collection SRL
One Cars Collection SRLRO-077190 Voluntari
Gwiazdki: 5
(23)

NOWOŚĆAston Martin Cygnet1.3 CVT - Automatik

35 000 €

153 808 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 05/2011 • 28 700 km • 72 kW (98 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-45665 Recklinghausen

Aston Martin CygnetCVT High Line / 1 of 616 / Meteorite Silv

47 900 €

210 497 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 11/2011 • 69 900 km • 72 kW (98 KM) • Benzyna
Logo Frey Luxury Cars GmbH
Frey Luxury Cars GmbHAT-1030 Wien
Gwiazdki: 5
(2)

Aston Martin DB9Volante 5.9 Touchtronic

39 111 €

171 873 zł²

Brak oceny
PR 04/2007 • 118 900 km • 336 kW (457 KM) • Benzyna
Logo Bentley & Maserati Hannover / Kamps in Hannover GmbH & Co. KG
Bentley & Maserati Hannover / Kamps in Hannover GmbH & Co. KGDE-30655 Hannover
Gwiazdki: 4.8
(73)

Aston Martin V8 Vantage4.3 MANUAL DOLBY GARANTIE

43 980 €

193 270 zł²

Brak oceny
PR 07/2006 • 109 700 km • 283 kW (385 KM) • Benzyna
Logo Autozentrum Frankenthal GmbH & Co KG
Autozentrum Frankenthal GmbH & Co KGDE-67227 Frankenthal
Gwiazdki: 4.5
(87)

Aston Martin V8 VantageRoadster 4.3l Sportshift

42 500 €

186 766 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 06/2007 • 84 400 km • 283 kW (385 KM) • Benzyna
Classic Garage Nord Laguna-Seca GmbHDE-21739 Dollern
Gwiazdki: 5
(4)

Aston Martin V8 Vantage4.3l 6.Gang Schalter

36 750 €

161 498 zł²

Brak oceny
PR 01/2007 • 165 000 km • 283 kW (385 KM) • Benzyna
Logo JUNG Automobile Köln Rath
JUNG Automobile Köln RathDE-51107 Köln
Gwiazdki: 4.4
(91)

Aston Martin Rapide6.0 V12 Touchtronic Luxury Luxury

49 500 €
Do negocjacji

217 528 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 05/2011 • 87 200 km • 350 kW (476 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyLT-LT-77220 Siauliai

Aston Martin V8 VantageS Roadster 4.7l Sportshift

45 000 €
Do negocjacji

197 752 zł²

Bardzo dobra cena
PR 06/2012 • 88 000 km • 321 kW (436 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-31867 Lauenau

Aston Martin Rapide6.0 V12 Touchtronic Luxury

37 500 €

164 794 zł²

Brak oceny
PR 07/2011 • 36 800 km • 350 kW (476 KM) • Benzyna
Mercedes Technik LangerDE-22848 Norderstedt
Gwiazdki: 3.8
(26)

Aston Martin DB9

39 999 €

175 776 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 12/2007 • 125 879 km • 336 kW (457 KM) • Benzyna
Zweirad Schatten Shadow Quad GmbHDE-47608 Geldern
Gwiazdki: 4.8
(27)

Aston Martin DB7Vantage V12 Tempomat Leder Sitzheizung

24 990 €

109 819 zł²

Brak oceny
PR 02/2002 • 83 438 km • 309 kW (420 KM) • Benzyna
Astoria Automobile GmbHDE-41564 Kaarst (bei Düsseldorf)
Gwiazdki: 4.9
(442)

Aston Martin V8 Vantage4,7 Sportshift, Navi, PDC, 19 Zoll

48 700 €

214 012 zł²

Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 01/2009 • 78 160 km • 313 kW (426 KM) • Benzyna
Logo Auto Hecht e.K. Autoankauf und Verkauf in Königsbrunn bei Augsburg
Auto Hecht e.K. Autoankauf und Verkauf in Königsbrunn bei AugsburgDE-86343 Königsbrunn bei Augsburg
Gwiazdki: 4.4
(403)

Aston Martin DB7Volante 6Z Lagonda LTD Sammler

32 500 €

142 821 zł²

Brak oceny
Samochód zabytkowy • PR 03/1998 • 89 500 km • 244 kW (332 KM) • Benzyna
Logo Autohaus König
Autohaus KönigDE-38259 Salzgitter
Gwiazdki: 4.9
(106)

Aston Martin DB95.9 Touchtronic

37 999 €

166 987 zł²

Brak oceny
PR 04/2005 • 113 968 km • 336 kW (457 KM) • Benzyna
Autohaus am RingDE-40878 Ratingen bei Düsseldorf
Gwiazdki: 4.8
(896)

Zapisz wyszukiwanie

Zapisz to wyszukiwanie i otrzymaj powiadomienie, gdy pojawią się nowe oferty.

Najczęstsze pytania dotyczące Aston Martin

¹VAT podlega zwrotowi
²Uwaga: Przeliczenie walut opiera się na dziennych referencyjnych kursach wymiany publikowanych przez Europejski Bank Centralny (EBC). Przeliczone ceny służą wyłącznie celom informacyjnym i mogą różnić się od rzeczywistych kwot transakcji.

Dalsze cechy Aston Martin