- MG MGA
- Beschadigde voertuigen: Niet weergeven
41 MG MGA
- MG MGA
- Beschadigde voertuigen: Niet weergeven
41 Aanbiedingen
Top
GesponsordMG MGAA Cabrio | 1958
€ 36.950
Zonder beoordeling
Oldtimer • 1e reg. 01/1958 • 158.213 km • 51 kW (69 PK) • Benzine
E&R Classics - Victory Classic Cars BVNL-5145 NA Waalwijk
5 sterren
(132)MG MGAA 1.5 Roadster org. Speichenräder TÜV NEU
€ 22.250
Zonder beoordeling
Schadevrij • Oldtimer • 1e reg. 08/1956 • 70.708 km • 50 kW (68 PK) • Benzine
Auto Wiemer GmbHDE-64409 Messel
4.7 sterren
(85)MG MGAA - TWINCAM, Wertgutachten 1,3 Sammlerzustand
€ 29.800
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
1e reg. 09/1959 • 80.000 km • 81 kW (110 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-85059 Ingolstadt
MG MGAA 1600 MK II 1 von 521 Coupes
€ 29.500
Zonder beoordeling
Schadevrij • Oldtimer • 1e reg. 09/1961 • 55.000 km • 66 kW (90 PK) • Benzine
OldtimerhalleDE-04347 Leipzig
4.1 sterren
(11)GesponsordMG MGAA Roadster MK 1
€ 19.900
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 10/1960 • 31.790 km • 59 kW (80 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-40625 Düsseldorf
GesponsordMG MGAA - TWINCAM, Wertgutachten 1,3 Sammlerzustand
€ 29.800
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
1e reg. 09/1959 • 80.000 km • 81 kW (110 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-85059 Ingolstadt
GesponsordMG MGAA
€ 22.900
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
Schadevrij • Oldtimer • 1e reg. 07/1957 • 25.287 km • 50 kW (68 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-49733 Haren
MG MGAA
€ 32.500
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 07/1959 • 97.300 km • 50 kW (68 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-87700 Memmingen
MG MGAA Roadster MK 1
€ 19.900
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 10/1960 • 31.790 km • 59 kW (80 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-40625 Düsseldorf
MG MGAA
€ 22.900
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
Schadevrij • Oldtimer • 1e reg. 07/1957 • 25.287 km • 50 kW (68 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-49733 Haren
MG MGAA Coupe MK 2
€ 19.900
Zonder beoordeling
Schadevrij • Oldtimer • 1e reg. 01/1962 • 146.000 km • 66 kW (90 PK) • Benzine
C.C. Cars ApSDK-8643 Ans By
4.9 sterren
(51)MG MGAA 1500 - Technisch einwandfrei, TÜV Neu
€ 18.000
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
1e reg. 03/1959 • 44.000 km • 53 kW (72 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-41564 Kaarst
MG MGAA 1500 - sehr gepflegt - sofort einsatzbereit
€ 37.900
Zonder beoordeling
1e reg. 06/1958 • 99.999 km • 50 kW (68 PK) • Benzine
Morgan FlavingDE-40591 Düsseldorf
5 sterren
(151)MG MGAA in einem tollen Zustand mit H-Kennzeichen
€ 23.900
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 07/1960 • 36.000 km • 65 kW (88 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-27777 Ganderkesee Falkenburg
MG MGAA 1500 Roadster · EZ 1959 · Ersatzmotor & Z
€ 32.900
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
Gerepareerde schade door een ongeval • 1e reg. 07/1959 • 51.892 km • 50 kW (68 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-37154 Northeim
MG MGAA Cabrio | 1958
€ 36.950
Zonder beoordeling
Oldtimer • 1e reg. 01/1958 • 158.213 km • 51 kW (69 PK) • Benzine
E&R Classics - Victory Classic Cars BVNL-5145 NA Waalwijk
5 sterren
(132)MG MGAA 1500 Roadster Oldtimer EZ 1959 Kalifornien
€ 32.500
Zonder beoordeling
Schadevrij • Oldtimer • 1e reg. 07/1959 • 20.287 km • 50 kW (68 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-60437 Frankfurt
MG MGAA 1500 Coupe' Restauriert!!
€ 33.650
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 03/1958 • 46.188 km • Benzine
Auto-Center-SüdDE-90475 Nürnberg
4.9 sterren
(217)MG MGAA
€ 32.100
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
1e reg. 07/1960 • 16.516 km • 74 kW (101 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-91710 Gunzenhausen
MG MGAA Coupé 1500 MK1
€ 29.850
Zonder beoordeling
Oldtimer • 1e reg. 06/1958 • 31.952 km • 53 kW (72 PK) • Benzine
Klassiek AktiefNL-3925 CG Scherpenzeel
4.7 sterren
(11)MG MGAA Roadster A 1600 Mk I
€ 35.990
Zonder beoordeling
1e reg. 11/1963 • 141.622 km • 58 kW (79 PK) • Benzine
Autohaus Platzer & Wimmer GmbHDE-94116 Hutthurm
4.7 sterren
(35)MG MGAA 1600
€ 34.000
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
Schadevrij • Oldtimer • 1e reg. 02/1960 • 34.021 km • 57 kW (77 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-22339 Hamburg
MG MGAA 1600 MK II - EINMALIG GUT RESTAURIERT!
€ 35.900
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 07/1962 • 220 km • 63 kW (86 PK) • Benzine
NIC SPORTWAGEN HAMBURG Nic BrechtDE-25462 Hamburg-Rellingen
5 sterren
(99)MG MGAA 1600 MK II
€ 30.800
Zonder beoordeling
1e reg. 01/1962 • 16.100 km • 66 kW (90 PK) • Benzine
Autohaus Ostermaier GmbHDE-84137 Vilsbiburg
4.7 sterren
(349)Zoekopdracht opslaan
Sla deze zoekopdracht op en ontvang een melding wanneer er nieuwe aanbiedingen worden geplaatst.
Veelgestelde vragen over MG MGA
¹Btw aftrekbaar