- Mercedes-Benz CLS 280
- Beschadigde voertuigen: Niet weergeven
19 Mercedes-Benz CLS 280
- Mercedes-Benz CLS 280
- Beschadigde voertuigen: Niet weergeven
19 Aanbiedingen
Mercedes-Benz CLS 280(W219) - eine Rarität
€ 14.600
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 01/2010 • 89.800 km • 170 kW (231 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-65760 Eschborn
NIEUWMercedes-Benz CLS 280/ 2 HAND / 69.850km / HISTORIE / DEUTSCH
€ 17.900
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 09/2006 • 69.850 km • 170 kW (231 PK) • Benzine
Automobile SchwarzDE-65366 Geisenheim
5 sterren
(35)Mercedes-Benz CLS 280Mercedes CLS 280/300 W219
€ 14.100
Zonder beoordeling
1e reg. 01/2010 • 90.000 km • 170 kW (231 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-65760 Eschborn
GesponsordMercedes-Benz CLS 280-
€ 6.800
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 12/2008 • 271.000 km • 170 kW (231 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-99817 Eisenach
NIEUWMercedes-Benz CLS 280Facelift*Sehr*gepflegt*
€ 12.500
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 09/2008 • 100.000 km • 170 kW (231 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-71636 Ludwigsburg
Mercedes-Benz CLS 280LEDER/NAVI/XENON
€ 5.900
Zonder beoordeling
1e reg. 06/2008 • 212.500 km • 170 kW (231 PK) • Benzine
Autopark SalderDE-38229 Salzgitter
5 sterren
(277)NIEUWMercedes-Benz CLS 280
€ 12.500
Zonder beoordeling
1e reg. 06/2008 • 124.500 km • 170 kW (231 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-71159 Mötzingen
Mercedes-Benz CLS 280Coupé sehr guter Zustand+nur an Gewerbe
€ 12.950
Zonder beoordeling
1e reg. 03/2008 • 126.400 km • 169 kW (230 PK) • Benzine
AHG Hoffmann GmbH & Co. KGDE-71711 Murr
3.7 sterren
(1)Mercedes-Benz CLS 280Facelift Leder Comand
€ 9.990
Zonder beoordeling
1e reg. 04/2009 • 125.000 km • 170 kW (231 PK) • Benzine
Autohaus LierenfeldDE-40231 Düsseldorf
4.4 sterren
(261)NIEUWMercedes-Benz CLS 280Mercedes C219 CLS280 / CLS300
€ 9.300
Zonder beoordeling
1e reg. 08/2009 • 158.990 km • 170 kW (231 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-71088 Holzgerlingen
Mercedes-Benz CLS 280Mercedes Benz CLS 280
€ 9.500
Zonder beoordeling
1e reg. 05/2008 • 162.000 km • 170 kW (231 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-86720 Nördlingen
NIEUWMercedes-Benz CLS 280Mercedes CLS 280, Garagenwagen, sehr gepflegt
€ 13.750
Zonder beoordeling
1e reg. 07/2008 • 135.000 km
PrivéverkoperDE-27299 Langwedel
Mercedes-Benz CLS 280-
€ 6.800
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 12/2008 • 271.000 km • 170 kW (231 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-99817 Eisenach
Mercedes-Benz CLS 280/300,GSHD,NAVI-COMAND,SHZ,PDC,8 FACH BER.
€ 7.890
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 04/2008 • 242.500 km • 170 kW (231 PK) • Benzine
CaspiCar AutomobileDE-73230 Kirchheim unter Teck
4.6 sterren
(25)Mercedes-Benz CLS 280(C219) | TÜV NEU | L...
€ 7.499
Zonder beoordeling
1e reg. 06/2008 • 174.000 km • 170 kW (231 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-88477 Schwendi
Mercedes-Benz CLS 280- Facelift
€ 9.000
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
1e reg. 07/2008 • 195.000 km • 170 kW (231 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-81549 München
Mercedes-Benz CLS 280Facelift
€ 8.700
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 12/2008 • 212.250 km • 170 kW (231 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-89073 Ulm
Mercedes-Benz CLS 280Mercedes Benz CLS 280 Facelift // TÜV NEU
€ 9.900
Zonder beoordeling
1e reg. 10/2008 • 216.000 km • 174 kW (237 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-51373 Leverkusen
Mercedes-Benz CLS 280W219 Facelift
€ 6.900
Zonder beoordeling
1e reg. 08/2008 • 228.000 km • 170 kW (231 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-40235 Flingern Nord
NIEUWMercedes-Benz CLS 280Mercedes Benz Cls 280
€ 7.000
Zonder beoordeling
1e reg. 10/2008 • 261.000 km • 170 kW (231 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-26215 Wiefelstede
Zoekopdracht opslaan
Sla deze zoekopdracht op en ontvang een melding wanneer er nieuwe aanbiedingen worden geplaatst.
Veelgestelde vragen over Mercedes-Benz CLS 280
¹Btw aftrekbaar