- Lancia Lybra
- Beschadigde voertuigen: Niet weergeven
17 Lancia Lybra
- Lancia Lybra
- Beschadigde voertuigen: Niet weergeven
17 Aanbiedingen
Lancia Lybra2.0i LX 82000 KM AUTOM NAVI ALU KLIMAAUTOM
€ 9.990
Zonder beoordeling
1e reg. 04/2000 • 82.000 km • 113 kW (154 PK) • Benzine
TEMPO AUTOMOBILE GmbHDE-30827 Garbsen
Lancia Lybra1.8i 16V VVT cat LX
€ 3.600
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 03/2003 • 151.934 km • 96 kW (131 PK) • Benzine
L'AUTO BROKER S.R.L.IT-19020 Vezzano Ligure
Lancia Lybra1.8 LX
€ 2.200
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 06/2000 • 82.624 km • 96 kW (131 PK) • Benzine
PKW + Nutzfahrzeuge, Helmut OrtmeierDE-93055 Regensburg
NIEUWLancia Lybra1.9 JTD cat
€ 1.999
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 12/2001 • 150.000 km • 85 kW (116 PK) • Diesel
AUTOELITE DI MICHELE LOCASCIOIT-93100 Caltanissetta
Lancia Lybra1.9 jtd sw Ottimo Stato
€ 1.590
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 09/1999 • 147.490 km • 77 kW (105 PK) • Diesel
LAUDONIO MICHELEIT-84014 NOCERA INFERIORE
Lancia Lybra
€ 3.999
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
Schadevrij • Niet rijklaar • 1e reg. 01/1999 • 170.000 km • 110 kW (150 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-74613 Öhringen
Lancia Lybra1.8i 16V VVT cat Station Wagon
€ 1.490
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 02/2000 • 186.225 km • 96 kW (131 PK) • Benzine
MOTO EXPORTIT-20841 Carate Brianza
Lancia Lybra1.9 JTD Station Wagon
€ 2.000
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 10/2000 • 185.000 km • 77 kW (105 PK) • Diesel
CastautoIT-46019 Viadana
Lancia Lybra2.0 20V 5 cyl. 154hp SW
€ 4.995
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 08/2000 • 216.000 km • 113 kW (154 PK) • Benzine
PrivéverkoperPT-4780-510 Santo Tirso
Lancia Lybrazu verkaufen
€ 2.500
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 01/2002 • 228.900 km • 96 kW (131 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-86150 Augsburg
Lancia LybraLANCIA Lybra 2.0i 20V cat Station Wagon LX
€ 5.500
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 04/2000 • 259.977 km • 113 kW (154 PK) • Benzine
EURO SERVIZI SRLIT-25125 BRESCIA
Lancia Lybra1.9 JTD cat LX
€ 1.600
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 11/2003 • 336.000 km • 85 kW (116 PK) • Diesel
ALL CAR SRLSIT-10040 Leinì
Lancia Lybra1.9 JTD cat intensa
€ 2.500
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 12/2001 • 290.000 km • 85 kW (116 PK) • Diesel
AUTO ZEIT S.A.S. DI L'ABBATE ANDREA & C.IT-70013 Castellana Grotte
Lancia Lybra1.9 JTD cat LX
€ 1.200
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 11/2003 • 336.000 km • 85 kW (116 PK) • Diesel
ALL CAR SRLSIT-10040 Leinì
Lancia LybraLANCIA Lybra - 1.9 JTD cat Station Wagon LX
€ 1.500
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 12/2002 • 308.000 km • 85 kW (116 PK) • Diesel
AUTOMASTER DUE SRLIT-44123 Ferrara
NIEUWLancia Lybra2.4 JTD 140 CV cat Station Wagon LX
€ 1.500
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 04/2002 • 350.000 km • 103 kW (140 PK) • Diesel
DF AUTO srlsIT-70026 Modugno
NIEUWLancia Lybra1.9 LEGGI
€ 800
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 10/2001 • 350.000 km • 85 kW (116 PK) • Diesel
CIFACARS DI CIFANI MICHAELIT-38051 Borgo Valsugana
Zoekopdracht opslaan
Sla deze zoekopdracht op en ontvang een melding wanneer er nieuwe aanbiedingen worden geplaatst.
Veelgestelde vragen over Lancia Lybra
¹Btw aftrekbaar