• Ford Puma Gen-E
  • Beschadigde voertuigen: Niet weergeven



Prijs

Eerste registratie
Kilometrage
284 aanbiedingen komen overeen met je filter




Goedgekeurd gebruikt-programma

Airconditioning

Uitrusting

Aanbieder

Dealerbeoordeling

284 aanbiedingen komen overeen met je filter

284 Ford Puma Gen-E

  • Ford Puma Gen-E
  • Beschadigde voertuigen: Niet weergeven
284 Aanbiedingen
Top

GesponsordNIEUWFord Puma Gen-EFWD Premium ACC Pano SpurH MATRIX B&O

€ 31.979¹
19% BTW
Goede prijs
SchadevrijDemonstratievoertuig1e reg. 04/20251.216 km124 kW (169 PK)Elektrisch
seller logo
Autocenter Mothor GmbHDE-14772 Brandenburg
4.6 sterren
(89)

Ford Puma Gen-EPUMA GEN-E Gen-E LED+Kamera+Navi+Winterpaket

€ 27.600¹
19% BTWPlus delivery costs if applicable
Zeer goede prijs
Levering mogelijk
SchadevrijDemonstratievoertuig1e reg. 05/202512.750 km124 kW (169 PK)Elektrisch
seller logo
Dinnebier Automobile GmbH Filale WachauDE-04416 Markkleeberg
5 sterren
(46)

Ford Puma Gen-EPremium+Kamera+Navi+Abstandstempomat+

€ 28.450¹
19% BTWPlus delivery costs if applicable
Zeer goede prijs
Levering mogelijkMet accucertificaat
SchadevrijDemonstratievoertuig1e reg. 03/202619.000 km123 kW (167 PK)Elektrisch
13,7 kWh/100km (kam.)0 g CO₂/km (kam.)CO₂-klasse A (kam.)
seller logo
Autohaus Louis Dresen GmbHDE-41464 Neuss
4.4 sterren
(88)

Ford Puma Gen-EPuma 43 kWh Premium

€ 33.350¹
19% BTW
Eerlijke prijs
SchadevrijDemonstratievoertuig1e reg. 11/20254.200 km123 kW (167 PK)Elektrisch
seller logo
Auto Pieroth GmbH & Co. KGDE-55543 Bad Kreuznach
4.8 sterren
(74)

GesponsordNIEUWFord Puma Gen-E46,8 kWh - Winter-Paket,Komfort-Paket

€ 31.500
Goede prijs
Schadevrij1e reg. 06/20262.700 km124 kW (169 PK)Elektrisch
PrivéverkoperDE-63864 Glattbach

GesponsordFord Puma Gen-EPremium + Kamera + Winter + TWA + ACC

€ 32.500¹
19% BTW
Goede prijs
Subsidie voor elektrische auto mogelijk
Nieuwe auto124 kW (169 PK)Elektrisch
13,7 kWh/100km (kam.)0 g CO₂/km (kam.)CO₂-klasse A (kam.)
seller logo
Autohaus Diefenbach GmbHDE-56412 Nentershausen
5 sterren
(414)

GesponsordFord Puma Gen-EPremium 43kWh 360/ACC/B&O/TWA/18

€ 41.846¹
19% BTW
Verhoogde prijs
Subsidie voor elektrische auto mogelijk
Nieuwe auto124 kW (169 PK)Elektrisch
13,8 kWh/100km (kam.)0 g CO₂/km (kam.)CO₂-klasse A (kam.)
seller logo
Autohaus Albert GmbHDE-78183 Hüfingen
4.8 sterren
(83)

Ford Puma Gen-EPUMA GEN-E Premium LED+Kamera+Navigation

€ 27.390¹
19% BTWPlus delivery costs if applicable
Zeer goede prijs
Levering mogelijk
SchadevrijDemonstratievoertuig1e reg. 09/202510.000 km124 kW (169 PK)Elektrisch
seller logo
Autohaus Dinnebier GmbH - KurfürstendammDE-10711 Berlin
5 sterren
(48)

NIEUWFord Puma Gen-E*Ganzjahresreifen*AHK*Winterpaket*

€ 28.850¹
19% BTW
Zeer goede prijs
Demonstratievoertuig1e reg. 06/202525.000 km124 kW (169 PK)Elektrisch
seller logo
MOHAG Motorwagen-Handelsgesellschaft mbHDE-45891 Gelsenkirchen
4 sterren
(21)

Ford Puma Gen-EPUMA GEN-E Gen-E LED+Kamera+Navi+Winterpaket

€ 27.990¹
19% BTWPlus delivery costs if applicable
Zeer goede prijs
Levering mogelijk
SchadevrijDemonstratievoertuig1e reg. 04/20257.314 km124 kW (169 PK)Elektrisch
seller logo
Autohaus Dinnebier GmbH Filiale PritzwalkDE-16928 Pritzwalk
4.2 sterren
(5)

Ford Puma Gen-EPUMA GEN-E Gen-E LED+Kamera+Navi+Winterpaket

€ 28.000¹
19% BTWPlus delivery costs if applicable
Zeer goede prijs
Levering mogelijk
Schadevrij1e reg. 04/20255.866 km124 kW (169 PK)Elektrisch
seller logo
Dinnebier Automobile GmbHDE-04158 Leipzig
4.7 sterren
(58)

NIEUWFord Puma Gen-E124 kW Premium Panoschiebedach 168PS

€ 29.699¹
19% BTW
Zeer goede prijs
Schadevrij1e reg. 11/202510.200 km124 kW (169 PK)Elektrisch
seller logo
Autohaus Neuffer GmbHDE-71083 Herrenberg-Kuppingen
4.9 sterren
(50)

Ford Puma Gen-EPremium | KEY-FREE | NAVI | KAMERA |

€ 28.885¹
19% BTW
Zeer goede prijs
SchadevrijDemonstratievoertuig1e reg. 11/20253.990 km124 kW (169 PK)Elektrisch
seller logo
Autohaus Krahn GmbH & Co.KGDE-35392 Gießen
4.7 sterren
(203)

Ford Puma Gen-EPUMA GEN-E Gen-E LED+Kamera+Navi+Winterpaket

€ 28.169¹
19% BTW
Zeer goede prijs
SchadevrijDemonstratievoertuig1e reg. 09/20251.006 km124 kW (169 PK)Elektrisch
seller logo
Autohaus Dinnebier GmbHDE-10365 Berlin

Ford Puma Gen-EPremium 43kWh Panoramadach/Assistenz-

€ 30.950¹
19% BTW
Goede prijs
1e reg. 11/20256.884 km124 kW (169 PK)Elektrisch
seller logo
Autohaus Louis Dresen GmbHDE-53881 Euskirchen
4.7 sterren
(66)

Ford Puma Gen-EBEV - Sitzheizung Kamera Navi

€ 28.880¹
19% BTW
Zeer goede prijs
Demonstratievoertuig1e reg. 05/202513.900 km124 kW (169 PK)Elektrisch
seller logo
MOHAG Motorwagen-Handelsgesellschaft mbHDE-45659 Recklinghausen
5 sterren
(49)

Ford Puma Gen-E124 kW Premium Matrix LED Fahrer-Ass.

€ 30.945¹
19% BTW
Goede prijs
1e reg. 06/20252.500 km124 kW (169 PK)Elektrisch
seller logo
FORD Autocenter Giraud GmbHDE-76297 Stutensee-Friedrichstal (West)
5 sterren
(56)

Ford Puma Gen-EPuma 43 kWh Gen-E

€ 30.900¹
19% BTW
Goede prijs
Demonstratievoertuig1e reg. 04/202515.350 km123 kW (167 PK)Elektrisch
seller logo
Central-Garage Schaeffer GmbHDE-66763 Dillingen
5 sterren
(12)

Ford Puma Gen-EPremium 124 kW iACC Matrix

€ 33.995¹
19% BTW
Eerlijke prijs
SchadevrijDemonstratievoertuig1e reg. 09/20259.900 km124 kW (169 PK)Elektrisch
Autohaus Timmel GbRDE-09496 Marienberg
5 sterren
(32)

NIEUWFord Puma Gen-EFWD Premium ACC Pano SpurH MATRIX B&O

€ 31.979¹
19% BTW
Goede prijs
SchadevrijDemonstratievoertuig1e reg. 04/20251.216 km124 kW (169 PK)Elektrisch
seller logo
Autocenter Mothor GmbHDE-14772 Brandenburg
4.6 sterren
(89)

Ford Puma Gen-EPUMA GEN-E Gen-E LED+360°Kamera+Winterpaket

€ 30.590¹
19% BTW
Goede prijs
SchadevrijDemonstratievoertuig1e reg. 09/202513 km124 kW (169 PK)Elektrisch
13,9 kWh/100km (kam.)0 g CO₂/km (kam.)CO₂-klasse A (kam.)
seller logo
Autohaus Dinnebier GmbH OranienburgDE-16515 Oranienburg
5 sterren
(18)

Ford Puma Gen-EPremium*ACC*LED-Matrix*Navi*B&O

€ 29.330¹
19% BTW
Goede prijs
Schadevrij1e reg. 08/202511.490 km124 kW (169 PK)Elektrisch
seller logo
besico Siller & Buttenhauser GmbHDE-90431 Nürnberg
4.9 sterren
(247)

Ford Puma Gen-EPremium AHK+iACC+Matrix-LED+Pano+SHZ

€ 29.980¹
19% BTW
Goede prijs
Schadevrij1e reg. 07/202511.496 km124 kW (169 PK)Elektrisch
seller logo
Ford Autohaus H&H GmbHDE-14727 Premnitz / Nahe A2
4.9 sterren
(1288)

Ford Puma Gen-E124 kW Premium FWD ACC

€ 30.800¹
19% BTW
Goede prijs
SchadevrijAuto van werknemer1e reg. 10/2025168 km124 kW (169 PK)Elektrisch
14,5 kWh/100km (kam.)0 g CO₂/km (kam.)CO₂-klasse A (kam.)
seller logo
Ford Autohaus Leibach GmbhDE-76761 Rülzheim
4.7 sterren
(84)

Zoekopdracht opslaan

Sla deze zoekopdracht op en ontvang een melding wanneer er nieuwe aanbiedingen worden geplaatst.

Veelgestelde vragen over Ford Puma Gen-E

¹Btw aftrekbaar