• Ferrari Mondial
  • Beschadigde voertuigen: Niet weergeven



Prijs

Eerste registratie
Kilometrage
38 aanbiedingen komen overeen met je filter




Goedgekeurd gebruikt-programma

Airconditioning

Uitrusting

Aanbieder

Dealerbeoordeling

38 aanbiedingen komen overeen met je filter

38 Ferrari Mondial

  • Ferrari Mondial
  • Beschadigde voertuigen: Niet weergeven
38 Aanbiedingen

NIEUWFerrari MondialCabrio 3.0 Quattrovalvole | 1984 | Leder

€ 49.912¹
21% BTW
Zonder beoordeling
Oldtimer • 1e reg. 01/1984 • 53.603 km • 177 kW (241 PK) • Benzine
seller logo
AutoUnit B.V.NL-3543MB Utrecht
5 sterren
(38)

Ferrari Mondial3.2 Quattrovalvole coupé

€ 44.950
Zonder beoordeling
1e reg. 08/1986 • 157.251 km • 199 kW (271 PK) • Benzine
seller logo
HooG Selections B.V.NL-2222AH Katwijk
4.4 sterren
(23)

Ferrari MondialT

€ 54.999
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 09/1990 • 53.426 km • 221 kW (300 PK) • Benzine
seller logo
Group kumada bvBE-9280 Lebbeke

GesponsordFerrari Mondial3,0l Quattro Valvole

€ 49.500
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 08/1985 • 50.500 km • 177 kW (241 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-22459 Hamburg

GesponsordFerrari MondialT Cabrio

€ 69.900
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
Schadevrij • Oldtimer • 1e reg. 05/1993 • 48.007 km • 210 kW (286 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-82319 Starnberg

GesponsordFerrari Mondial3.2 - 1 of 987

€ 79.000
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 07/1986 • 91.000 km • 199 kW (271 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-81925 München

Ferrari Mondial3,0l Quattro Valvole

€ 49.500
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 08/1985 • 50.500 km • 177 kW (241 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-22459 Hamburg

NIEUWFerrari MondialT Cabriolet

€ 46.500¹
25% BTW
Zonder beoordeling
Schadevrij • Oldtimer • 1e reg. 03/1993 • 30.615 km • 221 kW (300 PK) • Benzine
Vans4you ApsDK-9293 Kongerslev

Ferrari Mondial3.4L Mondial T /300HK Full history book

€ 54.900
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 03/1992 • 82.140 km • 221 kW (300 PK) • Benzine
UCARS Exclusive ABSE-241 38 Eslov
4.5 sterren
(137)

Ferrari Mondial

€ 46.900
Zonder beoordeling
1e reg. 07/1983 • 40.000 km • 177 kW (241 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-10711 Berlin

Ferrari MondialT Cabriolet 3.4 V8 - Great car!

€ 57.890
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 05/1992 • 102.000 km • 221 kW (300 PK) • Benzine
Spirit of Legend Cars SRLBE-5030 Gembloux
4.3 sterren
(48)

Ferrari Mondial3.2 Cabrio

€ 55.899
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 07/1985 • 59.000 km • Benzine
AUTO ZENTRUM EICHSFELDDE-37308 Heilbad Heiligenstadt
4 sterren
(43)

Ferrari MondialCabrio | 43.943 Km | klima | 1985

€ 59.950
Zonder beoordeling
Oldtimer • 1e reg. 01/1985 • 43.943 km • 198 kW (269 PK) • Benzine
seller logo
E&R Classics - Victory Classic Cars BVNL-5145 NA Waalwijk
5 sterren
(132)

Ferrari MondialT

€ 65.000
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 12/1991 • 90.934 km • 221 kW (300 PK) • Benzine
FZ Car's Kft.HU-1037 Budapest

Ferrari MondialT Cabriolet

€ 59.900
Zonder beoordeling
1e reg. 03/1991 • 59.822 km • 210 kW (286 PK) • Benzine
AUTOSALON-ISARTALDE-82065 Baierbrunn b. München
4.8 sterren
(136)

Ferrari MondialT Cabrio

€ 69.900
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
Schadevrij • Oldtimer • 1e reg. 05/1993 • 48.007 km • 210 kW (286 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-82319 Starnberg

Ferrari Mondial8 Quattrovalvole - Fully Serviced - Low

€ 59.500
Zonder beoordeling
Oldtimer • 1e reg. 02/1985 • 32.914 km • 177 kW (241 PK) • Benzine
seller logo
COOL CLASSIC CLUB B.V.NL-1411 AN Noord Holland
5 sterren
(38)

Ferrari Mondial3.2 - 1 of 987

€ 79.000
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 07/1986 • 91.000 km • 199 kW (271 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-81925 München

Ferrari Mondial

€ 43.999
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 01/1981 • 84.976 km • 157 kW (213 PK) • Benzine
Benefit 1998 GmbHDE-50181 Bedburg

Ferrari MondialQuattrovalvole

€ 65.000
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 02/1985 • 61.030 km • 177 kW (241 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-47799 Krefeld

Ferrari Mondial8 Asi PERMUTE

€ 44.000
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 07/1981 • 65.000 km • 158 kW (215 PK) • Benzine
TORRIMOTORSPORT SRLSIT-00132 ROMA

Ferrari Mondial8

€ 42.700
Zonder beoordeling
Schadevrij • Oldtimer • 1e reg. 01/1982 • 53.000 km • 158 kW (215 PK) • Benzine
Link Motors Bari OvestIT-70129 Bari

Ferrari MondialFERRARI Mondial 8

€ 42.700
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 01/1982 • 53.000 km • 158 kW (215 PK) • Benzine
ZAMBETTA FRANCESCOIT-70129 BARI

Zoekopdracht opslaan

Sla deze zoekopdracht op en ontvang een melding wanneer er nieuwe aanbiedingen worden geplaatst.

Veelgestelde vragen over Ferrari Mondial

¹Btw aftrekbaar