• Audi V8
  • Beschadigde voertuigen: Niet weergeven



Prijs

Eerste registratie
Kilometrage
27 aanbiedingen komen overeen met je filter




Goedgekeurd gebruikt-programma

Airconditioning

Uitrusting

Aanbieder

Dealerbeoordeling

27 aanbiedingen komen overeen met je filter

27 Audi V8

  • Audi V8
  • Beschadigde voertuigen: Niet weergeven
27 Aanbiedingen

NIEUWAudi V8D11 3.6 Quattro Autom., H-Kennz., Service NEU

€ 18.990
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 11/1988 • 139.000 km • 184 kW (250 PK) • Benzine
Logo Carl Michaelis Automobile GmbH
Carl Michaelis Automobile GmbHDE-30657 Hannover
4.9 sterren
(343)

NIEUWAudi V83.6 orig.128 tkm/ Sammlerzustand/ H Abnahme

€ 23.500
Zonder beoordeling
Schadevrij • Oldtimer • 1e reg. 04/1992 • 128.756 km • 184 kW (250 PK) • Benzine
Skiba YoungtimerDE-61138 Niederdorfelden
4.8 sterren
(41)

Audi V8

€ 17.500
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 11/1991 • 171.888 km • 206 kW (280 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-65779 Kelkheim

GesponsordAudi V8

€ 52.000
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
1e reg. 07/1990 • 300.000 km • 184 kW (250 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-48336 Sassenberg

GesponsordAudi V8

€ 17.500
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 11/1991 • 171.888 km • 206 kW (280 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-65779 Kelkheim

GesponsordAudi V8D11, Perlmutweiß, Oldtimer

€ 16.500
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 04/1989 • 173.000 km • 184 kW (250 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-02906 Niesky

Audi V8D11, Perlmutweiß, Oldtimer

€ 16.500
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 04/1989 • 173.000 km • 184 kW (250 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-02906 Niesky

NIEUWAudi V8QUATTRO* H-ZULASSUNG* TÜV NEU* AUTOMATIK* LED

€ 22.999
Zonder beoordeling
1e reg. 01/1989 • 190.180 km • 184 kW (250 PK) • Benzine
Logo Exmobile - Exklusive Gebrauchtwagen
Exmobile - Exklusive GebrauchtwagenDE-72461 Albstadt
5 sterren
(415)

Audi V84.2 quattro/LEDER/KLIMAAUTOMATIK/SAMMLER

€ 49.900
Zonder beoordeling
1e reg. 09/1991 • 79.300 km • 206 kW (280 PK) • Benzine
Logo Auto Zitzmann GmbH
Auto Zitzmann GmbHDE-90439 Nürnberg
4.9 sterren
(498)

Audi V84.2/SCHECKHEFT/H-KENNZ/LEDER/KLIMA

€ 49.900
Zonder beoordeling
1e reg. 10/1992 • 122.500 km • 206 kW (280 PK) • Benzine
Logo Auto Zitzmann GmbH
Auto Zitzmann GmbHDE-90439 Nürnberg
4.9 sterren
(498)

NIEUWAudi V84.2 Quattro (D11) **Sammlerzustand*CH Fzg.**

€ 26.900
Zonder beoordeling
1e reg. 12/1992 • 126.595 km • 206 kW (280 PK) • Benzine
retro21DE-91207 Lauf
4.9 sterren
(69)

Audi V83.6 Quattro*nur139tkm*sehr guter Zustand*

€ 18.900
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 05/1989 • 139.000 km • 184 kW (250 PK) • Benzine
Ralf Scheuringer SportwagenhausAT-4050 Traun
4.6 sterren
(42)

Audi V83,6

€ 21.500
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 04/1993 • 183.962 km • 184 kW (250 PK) • Benzine
Auto Frömel GmbHDE-49076 Osnabrück
5 sterren
(3)

Audi V8Selten als Schaltgetriebe mit H-Abnahme

€ 15.990
Zonder beoordeling
Oldtimer • 1e reg. 07/1990 • 289.000 km • 184 kW (250 PK) • Benzine
Auto-BogenreutherDE-91622 Rügland
5 sterren
(122)

NIEUWAudi V83.6 - Quattro - Leder - Schiebedach - D11

€ 8.200
Zonder beoordeling
1e reg. 09/1990 • 275.439 km • 194 kW (264 PK) • Benzine
AUTOHAUS FRIEDRICHDE-66424 Homburg
5 sterren
(110)

Audi V8D11 Oldtimer

€ 18.900
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
1e reg. 02/1992 • 223.000 km • 206 kW (280 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-66798 Wallerfangen

Audi V8(Typ D11)

€ 12.500
Zonder beoordeling
1e reg. 08/1990 • 208.000 km • 184 kW (250 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-65527 Niedernhausen

Audi V8D11 3,6 Liter

€ 9.350
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 05/1991 • 200.000 km • 184 kW (250 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-55118 Mainz

Audi V84.2

€ 10.750
Zonder beoordeling
1e reg. 01/1993 • 220.000 km • 206 kW (280 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-67735 Mehlbach

NIEUWAudi V8D11 4,2

€ 12.900
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
1e reg. 02/1992 • 232.000 km • 206 kW (280 PK) • Benzine
PrivéverkoperPL-62-200 Gniezno

Audi V83.6ltr. Automatic Titangrau Bi-Color Leder

€ 6.990
Zonder beoordeling
Schadevrij • Oldtimer • 1e reg. 03/1990 • 215.000 km • 184 kW (250 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-49635 Badbergen

Audi V8d11 v8

€ 11.000
Zonder beoordeling
1e reg. 01/1989 • 230.000 km • 184 kW (250 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-99610 Sömmerda

Audi V8alle Wartungsreparaturen sind durchgeführt !

€ 14.990
Zonder beoordeling
1e reg. 05/1989 • 250.000 km • 184 kW (250 PK) • Benzine
PrivéverkoperDE-96515 Sonneberg

Zoekopdracht opslaan

Sla deze zoekopdracht op en ontvang een melding wanneer er nieuwe aanbiedingen worden geplaatst.

Veelgestelde vragen over Audi V8

¹Btw aftrekbaar