• Alfa Romeo Spider
  • Beschadigde voertuigen: Niet weergeven



Prijs

Eerste registratie
Kilometrage
552 aanbiedingen komen overeen met je filter




Goedgekeurd gebruikt-programma

Airconditioning

Uitrusting

Aanbieder

Dealerbeoordeling

552 aanbiedingen komen overeen met je filter

552 Alfa Romeo Spider

  • Alfa Romeo Spider
  • Beschadigde voertuigen: Niet weergeven
552 Aanbiedingen
Top

GesponsordAlfa Romeo SpiderBase Metallic|KLIMA|LEDER|

€ 4.990
Zonder beoordeling
Schadevrij1e reg. 06/1996151.000 km110 kW (150 PK)Benzine
seller logo
Autohaus Hinter dem Salze DortmundDE-44149 Dortmund
4.4 sterren
(19)

Alfa Romeo Spider2.4 JTDM 20V -

€ 15.900
Zonder beoordeling
Schadevrij1e reg. 03/2010105.000 km154 kW (209 PK)Diesel
PrivéverkoperDE-88316 Isny

Alfa Romeo Spider3.2 JTS V6 24V Q4 Exclusive

€ 16.990
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
Schadevrij1e reg. 02/200798.000 km191 kW (260 PK)Benzine
PrivéverkoperAT-7052 Müllendorf

Alfa Romeo Spider3.2 V6 JTS 24V Exclusive Q4 Metallic

€ 23.900
Zonder beoordeling
1e reg. 03/200771.000 km191 kW (260 PK)Benzine
seller logo
Westhoff Automotive ConsultingDE-42327 Wuppertal
4.8 sterren
(45)

GesponsordAlfa Romeo Spider

€ 23.500
Zonder beoordeling
1e reg. 06/198615.000 km76 kW (103 PK)Benzine
PrivéverkoperDE-76534 Baden Baden

GesponsordNIEUWAlfa Romeo Spider2000

€ 12.500
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
Schadevrij1e reg. 03/1985246.000 km93 kW (126 PK)Benzine
PrivéverkoperDE-66663 Merzig

GesponsordAlfa Romeo Spider1300 Junior Rundheck

€ 48.500
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
Schadevrij1e reg. 06/196956.640 km64 kW (87 PK)Benzine
PrivéverkoperDE-36251 Ludwigsau

Alfa Romeo Spider2.2 JTS 16V -

€ 13.499
Zonder beoordeling
1e reg. 02/200879.500 km136 kW (185 PK)Benzine
PrivéverkoperDE-83064 Raubling

Alfa Romeo Spider2.2 JTS 16V Exclusive

€ 14.590
Zonder beoordeling
Schadevrij1e reg. 08/2007117.181 km136 kW (185 PK)Benzine
seller logo
Die Autogalerie Döring & Leiber GbRDE-30966 Hemmingen
5 sterren
(3)

Alfa Romeo Spider1.8 TBi 16V -

€ 22.939
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
Schadevrij1e reg. 08/200963.700 km147 kW (200 PK)Benzine
PrivéverkoperDE-72810 Gomaringen

Alfa Romeo Spider3.2 JTS V6 Q4 Neuer Preis

€ 22.490
Zonder beoordeling
1e reg. 03/200751.900 km191 kW (260 PK)Benzine
PrivéverkoperPL-34-146 Stryszów

Alfa Romeo Spider1.8 16V TBi

€ 26.999
Zonder beoordeling
1e reg. 10/201053.813 km147 kW (200 PK)Benzine
CP SportivoDE-42859 Remscheid
5 sterren
(14)

Alfa Romeo Spider3.2 V6 JTS Exclusive Q4|Deutsch FZ|1-Hand

€ 19.990
Zonder beoordeling
Schadevrij1e reg. 07/200798.000 km191 kW (260 PK)Benzine
Royal Cars LeipzigDE-04827 Machern
5 sterren
(215)

NIEUWAlfa Romeo Spider*2.0JTDM 16V*TI*LEDER*XENON*PDC*BREMBO*

€ 14.000
Zonder beoordeling
Schadevrij1e reg. 03/2011147.000 km125 kW (170 PK)Diesel
seller logo
Autofabrik RemscheidDE-42855 Remscheid
5 sterren
(82)

Alfa Romeo Spider2.2 JTS 16V Exclusive*Top Zustand*

€ 14.800
Zonder beoordeling
1e reg. 06/2007106.580 km136 kW (185 PK)Benzine
Semi´s AutohausDE-41238 Mönchengladbach
5 sterren
(81)

NIEUWAlfa Romeo Spider1.8 16V TBi 2HD 19Zoll leder Carbon Ausst

€ 26.599
Zonder beoordeling
Schadevrij1e reg. 06/201131.500 km147 kW (200 PK)Benzine
Scuderia carsDE-42855 Remscheid
4.9 sterren
(110)

Alfa Romeo Spider3.2 JTS V6 24V Q4 Exclusive

€ 27.500
Zonder beoordeling
Schadevrij1e reg. 05/200743.711 km191 kW (260 PK)Benzine
PrivéverkoperDE-78554 Aldingen

NIEUWAlfa Romeo Spider1.8 TBi 16V*Xenon*Leder *Navi*1 Hand*

€ 15.900
Zonder beoordeling
Schadevrij1e reg. 06/2011175.000 km147 kW (200 PK)Benzine
MD AutomobileDE-58454 Witten
4.6 sterren
(150)

Alfa Romeo Spider3.2 V6 24V Lusso

€ 32.900
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
Schadevrij1e reg. 03/200479.000 km176 kW (239 PK)Benzine
PrivéverkoperPL-05-825 Grodzisk Mazowiecki

Alfa Romeo Spider3.2 V6 24V Lusso Lusso 1 of 512

€ 23.500
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
1e reg. 04/200351.000 km176 kW (239 PK)Benzine
PrivéverkoperHU-1037 Budapest

Alfa Romeo Spider2.0 JTDM 16V

€ 10.790
Zonder beoordeling
Schadevrij1e reg. 01/2010162.000 km120 kW (163 PK)Diesel
Auto RossoDE-35435 Wettenberg
5 sterren
(20)

Alfa Romeo Spider1.8 TBI 16V, letzte Baujahr

€ 21.600
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
Schadevrij1e reg. 05/201192.600 km147 kW (200 PK)Benzine
PrivéverkoperDE-56348 Bornich

Alfa Romeo Spider1,8 TBI

€ 20.350
Zonder beoordeling
1e reg. 07/2011105.000 km147 kW (200 PK)Benzine
PrivéverkoperDE-64291 Darmstadt

Alfa Romeo Spider1.8 TBi 16V

€ 18.990
Onderhandelingsbasis
Zonder beoordeling
Schadevrij1e reg. 11/201093.057 km147 kW (200 PK)Benzine
PrivéverkoperDE-40213 Düsseldorf

Zoekopdracht opslaan

Sla deze zoekopdracht op en ontvang een melding wanneer er nieuwe aanbiedingen worden geplaatst.

Veelgestelde vragen over Alfa Romeo Spider

¹Btw aftrekbaar