- Volkswagen Tiguan
- Beschadigde voertuigen: Niet weergeven
21.328 Volkswagen Tiguan
- Volkswagen Tiguan
- Beschadigde voertuigen: Niet weergeven
21.328 Aanbiedingen
Top
GesponsordVolkswagen Tiguan1.5 eTSI GOAL OPF DSG+USB+SHZ+DAB+BAA+EPH
€ 36.650¹
19% BTW
Eerlijke prijs
Schadevrij • Demonstratievoertuig • 1e reg. 09/2024 • 8.484 km • 110 kW (150 PK) • Benzine
Dit voertuig biedt:
360° Gebrauchtwagen-Check • Qualitätszertifikat • Gebrauchtwagengarantie • Wartungsfreiheit • UmtauschrechtAutozentrum Zeesen GmbHDE-15711 Königs-Wusterhausen
4.9 sterren
(419)Volkswagen TiguanHighline 4Motion*Kamera*Head-Up Display*
€ 20.950
Eerlijke prijs
1e reg. 10/2017 • 105.147 km • 132 kW (179 PK) • Benzine
Oberst AutomobileDE-23843 Bad Oldesloe
5 sterren
(72)Volkswagen Tiguan1.4 TSI Highline 4Motion BMT Aut.*NAVI*
€ 17.030
Zeer goede prijs
1e reg. 05/2017 • 94.627 km • 110 kW (150 PK) • Benzine
Autohero GmbH - Abholfiliale FrankfurtDE-65936 Frankfurt am Main
4.6 sterren
(296)Volkswagen Tiguan2.0 TDI Highline 4Motion 360KAMERA*NAVI*S
€ 21.990
Goede prijs
Schadevrij • 1e reg. 04/2017 • 96.000 km • 140 kW (190 PK) • Diesel
Artis AutomobileDE-25451 Quickborn
5 sterren
(63)GesponsordVolkswagen Tiguan2.0 TDI SCR 176kW DSG 4MOTION Highlin...
€ 19.900
Onderhandelingsbasis
Eerlijke prijs
Schadevrij • 1e reg. 07/2018 • 165.000 km • 176 kW (239 PK) • Diesel
PrivéverkoperDE-53879 Euskirchen
GesponsordVolkswagen Tiguan1.5 TSI DSG eHybrid Life IQ Drive
€ 41.560¹
19% BTW
Goede prijs
Met accucertificaat
Schadevrij • 1e reg. 04/2026 • 6.370 km • 150 kW (204 PK) • Hybride (benzine/elektrisch)
13,6 kWh/100km + 1,4 l/100km (wtd. comb.), 5,5 l/100km (ontladen, gecomb.) • 32 g CO₂/km (wtd. comb.) • CO₂-klasse B (wtd. comb.), D (ontladen, gecomb.)
VZT Automobile GmbHDE-54292 Trier
4.8 sterren
(327)GesponsordVolkswagen TiguanR-Line 1.5 eHybrid 130 kW DSG AHK PANO
€ 60.690¹
19% BTW
Eerlijke prijs
Subsidie voor elektrische auto mogelijk
Nieuwe auto • 130 kW (177 PK) • Hybride (benzine/elektrisch)
14,1 kWh/100km + 1,7 l/100km (wtd. comb.), 5,8 l/100km (ontladen, gecomb.) • 38 g CO₂/km (wtd. comb.) • CO₂-klasse B (wtd. comb.), D (ontladen, gecomb.)
asw.AUTOMOBILE GmbH & Co. KGDE-74172 Neckarsulm
4.2 sterren
(110)Volkswagen Tiguan1.4 TSI ACT Sound BlueMotion Tech *NAV*
€ 15.450
incl. gratis levering
Zeer goede prijs
Levering mogelijk
Schadevrij • 1e reg. 11/2017 • 87.056 km • 110 kW (150 PK) • Benzine
Autohero GmbH - Abholstation NürnbergDE-90441 Nürnberg
4.5 sterren
(172)Volkswagen Tiguan2.0 TDI Comfortline 4Motion BlueMotion Tech Aut.
€ 17.220
incl. gratis levering
Goede prijs
Levering mogelijk
Schadevrij • 1e reg. 06/2016 • 93.864 km • 110 kW (150 PK) • Diesel
Autohero GmbH - Abholstation StuttgartDE-70825 Korntal-Münchingen
4.4 sterren
(305)Volkswagen TiguanCup Sport & Style BMT 1.4 TSI+Klimaa.+PDC
€ 10.980
Eerlijke prijs
Schadevrij • 1e reg. 11/2014 • 96.798 km • 90 kW (122 PK) • Benzine
Först-AutomobileDE-13089 Berlin
4.9 sterren
(223)Volkswagen Tiguan1.4 TSI Lounge Sport & Style BlueMotion Tech
€ 11.200
incl. gratis levering
Goede prijs
Levering mogelijk
1e reg. 07/2015 • 82.972 km • 90 kW (122 PK) • Benzine
Autohero GmbH - Abholstation StuttgartDE-70825 Korntal-Münchingen
4.4 sterren
(305)Volkswagen Tiguan1.4TSI 122PS Trend & Fun SHZ PDC AHK
€ 10.999
Eerlijke prijs
1e reg. 05/2015 • 109.912 km • 90 kW (122 PK) • Benzine
Autohaus Klann GmbHDE-14513 Teltow
4 sterren
(172)Volkswagen Tiguan1.4 TSI BluemotionSport & Style BMT
€ 9.990
Goede prijs
Schadevrij • 1e reg. 03/2013 • 96.990 km • 90 kW (122 PK) • Benzine
Rock Automobil GmbHDE-45721 Haltern am See
4.8 sterren
(46)Volkswagen Tiguan1.5 TSI ACT IQ.DRIVE Aut.*NAVI*ACC*PDC*
€ 18.100
incl. gratis levering
Goede prijs
Levering mogelijk
Schadevrij • 1e reg. 06/2019 • 107.547 km • 110 kW (150 PK) • Benzine
Autohero GmbH - Abholstation NürnbergDE-90441 Nürnberg
4.5 sterren
(172)Volkswagen Tiguan1.5 TSI ACT Join Aut.*LED*NAVI*ACC*PDC*
€ 19.830
incl. gratis levering
Eerlijke prijs
Levering mogelijk
Schadevrij • 1e reg. 05/2019 • 75.251 km • 110 kW (150 PK) • Benzine
Autohero GmbH - LeipzigDE-04328 Leipzig
4.3 sterren
(11)NIEUWVolkswagen Tiguan2.0 TDI*SPORT*4MOT*AUT*CAM*PANO*BI-XN*NAV
€ 15.699
Goede prijs
Schadevrij • 1e reg. 07/2015 • 116.652 km • 130 kW (177 PK) • Diesel
Yildiz AutomobileDE-50829 Köln
5 sterren
(136)Volkswagen Tiguan1.5 TSI IQ.Drive19-Zoll AHK Head up LED
€ 18.290
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 11/2019 • 89.885 km • 110 kW (150 PK) • Benzine
MUC Motors e.k.DE-84030 Landshut
4.7 sterren
(86)Volkswagen TiguanSport & Style BMT
€ 11.890
Goede prijs
Schadevrij • 1e reg. 03/2014 • 94.000 km • 103 kW (140 PK) • Diesel
Telmann AutomobileDE-57290 Neunkirchen
5 sterren
(120)Volkswagen Tiguan1.5 TSI ACT Trendline BMT*SPUR*PDC*SHZ*
€ 14.720
Goede prijs
Schadevrij • 1e reg. 08/2019 • 97.170 km • 96 kW (131 PK) • Benzine
Autohero Gmbh - Abholfiliale EssenDE-45141 Essen
4.7 sterren
(33)Volkswagen Tiguan1.4 TSI ACT Comfortline 4Motion BMT*NAVI*
€ 17.020
Zeer goede prijs
1e reg. 08/2017 • 53.467 km • 110 kW (150 PK) • Benzine
Autohero Gmbh - Abholfiliale EssenDE-45141 Essen
4.7 sterren
(33)Volkswagen Tiguan1.5 TSI DSG HIGHLINE*AHK*LED*NAVI*KLIMA*S
€ 21.997
€ 22.497
Eerlijke prijs
Schadevrij • 1e reg. 08/2020 • 76.700 km • 110 kW (150 PK) • Benzine
Dit voertuig biedt:
360° Gebrauchtwagen-Check • Qualitätszertifikat • Gebrauchtwagengarantie • Wartungsfreiheit • UmtauschrechtAutohaus Hansheinrich Hess GmbHDE-63654 Büdingen-Düdelsheim
4.2 sterren
(298)Volkswagen Tiguan1.4 TSI DSG "CUP" 118 kW (160 PS), Aut...
€ 11.990
Goede prijs
Schadevrij • 1e reg. 03/2014 • 89.850 km • 118 kW (160 PK) • Benzine
Querengässer-Edis e.K.DE-07980 Berga-Wünschendorf
4.8 sterren
(305)Volkswagen Tiguan2.0 TDI I Highline | 4Motion | ab 4,99%
€ 21.490
Eerlijke prijs
Schadevrij • 1e reg. 08/2016 • 115.000 km • 140 kW (190 PK) • Diesel
Autohaus GeppoDE-73072 Donzdorf
5 sterren
(60)NIEUWVolkswagen Tiguan4Motion DSG Navi ACC PDC AHK CarPlay Spur
€ 17.990
Plus delivery costs if applicable
Eerlijke prijs
Levering mogelijk
Schadevrij • 1e reg. 06/2017 • 133.165 km • 110 kW (150 PK) • Diesel
HP AUTOWELT NIESTETALDE-34266 Niestetal
5 sterren
(39)Zoekopdracht opslaan
Sla deze zoekopdracht op en ontvang een melding wanneer er nieuwe aanbiedingen worden geplaatst.
Veelgestelde vragen over Volkswagen Tiguan
¹Btw aftrekbaar