- Hyundai ix35
- Automatická
- Poškozená vozidla: Nezobrazujte
237 Hyundai ix35 Automatická
- Hyundai ix35
- Automatická
- Poškozená vozidla: Nezobrazujte
237 Nabídky
Top
SponzorovánoHyundai ix35FCEV | Waterstof | Premium | leder | Navi
5 950 €¹
21% DPH
144 842 Kč²
Žádné hodnocení
Nebourané • Nepojízdné • PR 10/2016 • 81 694 km • 100 kW (136 k) • Vodík
AUTO WIENTJES B.V.NL-7325AM Apeldoorn
4.6 hvězdičky
(85)Hyundai ix352.0 T-GDI Trend Navi AHK Kamera Tempomat
13 490 €
328 414 Kč²
Vysoká cena
PR 04/2015 • 96 305 km • 122 kW (166 k) • Benzín
AUTOWELT GmbHDE-06796 Sandersdorf Brehna
4.8 hvězdičky
(227)Hyundai ix35Style AWD 2.0 GDI/Aut./LED/Leder/Pano/4xSHZ
13 599 €
331 068 Kč²
Vysoká cena
PR 09/2014 • 70 000 km • 100 kW (136 k) • Benzín
PRcarpointDE-59075 hamm
4.5 hvězdičky
(13)Hyundai ix352.0 GDI Automatik *AHK*SITZHZG*KLIMA*TEMPOM
10 900 €
265 360 Kč²
Žádné hodnocení
PR 10/2014 • 80 421 km • 122 kW (166 k) • Benzín
Autohaus Körner GmbHDE-12683 Berlin
5 hvězdičky
(229)SponzorovánoHyundai ix352.0 CRDI AWD Aut. *1.Hand*Unfallfrei*Pano*
11 950 €
290 923 Kč²
Férová cena
Nebourané • PR 04/2015 • 90 546 km • 135 kW (184 k) • Diesel
A.G.Automobile eGbRDE-64319 Pfungstadt
4.9 hvězdičky
(650)SponzorovánoHyundai ix352.0 CRDi 4WD 184 PS Automatik Panoramadach
7 499 €
Dohodou
182 563 Kč²
Velmi dobrá cena
Nebourané • PR 08/2013 • 179 800 km • 135 kW (184 k) • Diesel
Soukromý prodejceDE-21493 Elmenhorst
SponzorovánoHyundai ix35FIFA World Cup Edition AWD
6 499 €
158 218 Kč²
Férová cena
PR 04/2014 • 227 000 km • 100 kW (136 k) • Diesel
Rami AutomobileDE-25451 Quickborn
4.7 hvězdičky
(1)Hyundai ix35Style 2WD Automatik+Navi+Kamera+AHK
11 980 €
291 653 Kč²
Férová cena
Nebourané • PR 12/2012 • 69 280 km • 120 kW (163 k) • Benzín
Först-AutomobileDE-13089 Berlin
4.9 hvězdičky
(223)Hyundai ix352.0 CRDI AWD Aut. *1.Hand*Unfallfrei*Pano*
11 950 €
290 923 Kč²
Férová cena
Nebourané • PR 04/2015 • 90 546 km • 135 kW (184 k) • Diesel
A.G.Automobile eGbRDE-64319 Pfungstadt
4.9 hvězdičky
(650)Hyundai ix35Style AWD/Pano/AHK/Navi/Leder/AC/Tüv-neu
11 350 €
276 316 Kč²
Dobrá cena
PR 03/2015 • 96 000 km • 135 kW (184 k) • Diesel
TITAN Automobile GmbHDE-50374 Erftstadt
4 hvězdičky
(15)Hyundai ix35Trend 2WD Navi+Klima
11 600 €
282 402 Kč²
Férová cena
PR 05/2014 • 92 072 km • 122 kW (166 k) • Benzín
Hnk-AutomobileDE-64579 Gernsheim
4.9 hvězdičky
(42)NovýHyundai ix35Style 2WD
11 990 €
291 897 Kč²
Dobrá cena
Nebourané • PR 07/2013 • 60 300 km • 100 kW (136 k) • Diesel
Grube Automobile GmbHDE-38268 Lengede
4.9 hvězdičky
(63)Hyundai ix35iX35 Comfort 4x4/1.Hand/Automatik/Kamera
11 000 €
267 795 Kč²
Vyšší cena
PR 06/2014 • 122 000 km • 122 kW (166 k) • Benzín
Autohaus 360 GmbHDE-18246 Bützow
5 hvězdičky
(216)Hyundai ix35Premium 4AWD
11 790 €
287 028 Kč²
Vyšší cena
PR 11/2011 • 66 920 km • 120 kW (163 k) • Benzín
SNE Automobile & HandelDE-15517 Fürstenwalde
4.3 hvězdičky
(63)NovýHyundai ix35Style 2WD, Automatik
10 950 €
266 578 Kč²
Žádné hodnocení
PR 06/2011 • 120 000 km • 120 kW (163 k) • Benzín
SEO AutomobileDE-45472 Mülheim an der Ruhr
4.9 hvězdičky
(35)Hyundai ix352.0 CRDi 135kW Style 4WD Automatik Style
11 500 €
Dohodou
279 968 Kč²
Žádné hodnocení
Nebourané • PR 07/2014 • 99 300 km • 135 kW (184 k) • Diesel
Soukromý prodejceDE-76744 Wörth am Rhein
Hyundai ix35iX35 Style AWD
11 395 €
277 411 Kč²
Dobrá cena
Nebourané • PR 03/2015 • 104 084 km • 135 kW (184 k) • Diesel
AutoBazar OssoDE-27336 Rethem
4.9 hvězdičky
(299)Hyundai ix35Trend AWD *AUTOMATIK*AHK*ALLRAD*
9 290 €
226 165 Kč²
Velmi dobrá cena
Nebourané • PR 04/2014 • 130 332 km • 135 kW (184 k) • Diesel
Cil AutomobileDE-46244 Bottrop
5 hvězdičky
(20)Hyundai ix352.0i Black & Steel AWD Automatik
14 900 €
362 740 Kč²
Vysoká cena
Nebourané • PR 08/2015 • 87 000 km • 122 kW (166 k) • Benzín
Dornmüller AutomobileDE-74918 Angelbachtal
5 hvězdičky
(53)Hyundai ix35Allrad Leder Navi Szhzg 184PS Scheckheft
11 500 €
279 968 Kč²
Velmi dobrá cena
PR 03/2015 • 76 827 km • 135 kW (184 k) • Diesel
BestCars Axel LehmannDE-16321 Bernau bei Berlin
4.7 hvězdičky
(70)Hyundai ix35IX35 Premium 4WD 360° Kamera Navi LED ACC PDC
16 680 €
406 075 Kč²
Férová cena
PR 10/2019 • 69 000 km • 130 kW (177 k) • Benzín
AutoCentrum Öhringen Inh. Alexander BaronDE-74613 Öhringen
3.5 hvězdičky
(2)Hyundai ix35Style AWD 2,0 Automatik, Facelift
9 350 €
227 626 Kč²
Férová cena
Nebourané • PR 12/2014 • 150 000 km • 122 kW (166 k) • Benzín
Automobile ShiblyDE-66763 Dillingen
4.5 hvězdičky
(119)Hyundai ix35FIFA World Cup Edition AWD
10 499 €
255 598 Kč²
Férová cena
PR 09/2014 • 120 000 km • 100 kW (136 k) • Diesel
Kahraman AutomobileDE-49090 Osnabrück
4.8 hvězdičky
(213)Hyundai ix35Trend 2WD *PANO*NAVI*KAMERA*LEDER*AHK*
11 900 €
289 706 Kč²
Dobrá cena
Nebourané • PR 05/2015 • 94 500 km • 122 kW (166 k) • Benzín
HMG Hessen Motor GroupDE-63654 Büdingen-Düdelsheim
4.7 hvězdičky
(291)Uložit hledání
Uložte toto vyhledávání a buďte informováni, když budou zveřejněny nové nabídky.
¹DPH lze žádat zpět
²Poznámka: Přepočet měn vychází z denních referenčních směnných kurzů zveřejňovaných Evropskou centrální bankou (ECB). Přepočtené ceny mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečných částek transakcí.