- Hyundai SONATA
- Poškozená vozidla: Nezobrazujte
35 Hyundai SONATA
- Hyundai SONATA
- Poškozená vozidla: Nezobrazujte
35 Nabídky
Top
SponzorovánoHyundai SONATASonata 3,3 GLS*AUTOMATIK*LEDER*TÜV+AU 02.2027
3 450 €
84 014 Kč²
Žádné hodnocení
PR 08/2005 • 196 300 km • 173 kW (235 k) • Benzín
Autohaus Samdanli GmbHDE-73529 Schwäbisch Gmünd
4.3 hvězdičky
(2)Hyundai SONATA*TÜV 04/28 *Automatik
4 490 €
109 340 Kč²
Žádné hodnocení
PR 10/2012 • 109 500 km • 148 kW (201 k) • Benzín
Reifen & KFZ Handel Jörg MüllerDE-66571 Dirmingen
4.9 hvězdičky
(7)Hyundai SONATASonata
10 500 €
255 696 Kč²
Žádné hodnocení
PR 09/2015 • 104 000 km • Benzín
Soukromý prodejceDE-76275 Ettlingen
Hyundai SONATASEL Plus
19 900 €
484 605 Kč²
Žádné hodnocení
Nebourané • PR 04/2022 • 86 700 km • 132 kW (179 k) • Benzín
Soukromý prodejceBG-1616 Sofia
SponzorovánoHyundai SONATASonata 2.0 CRDi | 2. Hand | CarPlay | AH
3 490 €
Dohodou
84 988 Kč²
Žádné hodnocení
Nebourané • PR 06/2009 • 217 000 km • 110 kW (150 k) • Diesel
Soukromý prodejceDE-34121 Kassel
Hyundai SONATASonata 3.3 GLS AUTOMATIK
3 399 €
82 772 Kč²
Žádné hodnocení
PR 07/2005 • 168 000 km • 173 kW (235 k) • Benzín
Deal CarsDE-63128 Dietzenbach
4.9 hvězdičky
(6)Hyundai SONATASonata 2012 Unfallfrei Motor mu...
2 800 €
68 186 Kč²
Žádné hodnocení
PR 09/2012 • 120 000 km • Benzín
Soukromý prodejceDE-59823 Arnsberg
Hyundai SONATASonata 3,3 GLS*AUTOMATIK*LEDER*TÜV+AU 02.2027
3 450 €
84 014 Kč²
Žádné hodnocení
PR 08/2005 • 196 300 km • 173 kW (235 k) • Benzín
Autohaus Samdanli GmbHDE-73529 Schwäbisch Gmünd
4.3 hvězdičky
(2)Hyundai SONATASonata 2.0 CRDi | 2. Hand | CarPlay | AH
3 490 €
Dohodou
84 988 Kč²
Žádné hodnocení
Nebourané • PR 06/2009 • 217 000 km • 110 kW (150 k) • Diesel
Soukromý prodejceDE-34121 Kassel
Hyundai SONATA3.0 V6 GLS Automatik aus 2.Hand! +Klima+
1 990 €
48 460 Kč²
Žádné hodnocení
Nebourané • PR 09/1998 • 115 300 km • 107 kW (145 k) • Benzín
Autohaus XS GebrauchtwagenDE-31303 Burgdorf
4.6 hvězdičky
(234)NovýHyundai SONATASonata NF 2.4 Autom./ CarPlay/95%/...
6 100 €
148 547 Kč²
Žádné hodnocení
PR 09/2006 • 120 000 km • 119 kW (162 k) • Benzín
Soukromý prodejceDE-17094 Burg Stargard
Hyundai SONATASonata NF V6
5 250 €
127 848 Kč²
Žádné hodnocení
PR 12/2006 • 134 213 km • 172 kW (234 k) • Benzín
Soukromý prodejceDE-77793 Gutach (Schwarzwaldbahn)
Hyundai SONATAV6 GLS Automatik S-Dach Klima Oldtimer
5 000 €
121 760 Kč²
Žádné hodnocení
Veterán • PR 10/1992 • 82 200 km • 107 kW (145 k) • Benzín
Auto Zimmermann GmbHDE-01796 Pirna
4.9 hvězdičky
(177)Hyundai SONATASonata 2009
5 000 €
121 760 Kč²
Žádné hodnocení
PR 08/2009 • 97 000 km
Soukromý prodejceDE-91207 Lauf a.d. Pegnitz
Hyundai SONATANF 2.0 CRDi
4 000 €
Dohodou
97 408 Kč²
Žádné hodnocení
Nebourané • PR 12/2008 • 155 064 km • 117 kW (159 k) • Diesel
Soukromý prodejceDE-76889 Niederotterbach
Hyundai SONATASonata
4 500 €
109 584 Kč²
Žádné hodnocení
PR 06/2009 • 180 000 km • 121 kW (165 k) • Benzín
Soukromý prodejceDE-92224 Amberg
Hyundai SONATAsonata GLS
2 900 €
70 621 Kč²
Žádné hodnocení
PR 02/2003 • 120 000 km • 96 kW (131 k) • Benzín
Soukromý prodejceDE-57627 Hachenburg
NovýHyundai SONATASonata 2,4L
4 800 €
116 890 Kč²
Žádné hodnocení
PR 09/2005 • 163 900 km • 120 kW (163 k) • Benzín
Soukromý prodejceDE-89269 Vöhringen
Hyundai SONATA2.0 GLS GLS
2 900 €
Dohodou
70 621 Kč²
Žádné hodnocení
Nebourané • PR 05/2003 • 133 814 km • 96 kW (131 k) • Benzín
Soukromý prodejceDE-53639 Königswinter
Hyundai SONATA2.7 V6 GLS
3 900 €
Dohodou
94 973 Kč²
Žádné hodnocení
PR 01/2005 • 157 000 km • 127 kW (173 k) • Benzín
Soukromý prodejceDE-77731 Willstätt
Hyundai SONATASonata 2,4L
4 200 €
102 278 Kč²
Žádné hodnocení
PR 09/2005 • 163 904 km • 120 kW (163 k) • Benzín
Soukromý prodejceDE-89269 Vöhringen
Hyundai SONATASonata 2,4L
4 000 €
97 408 Kč²
Žádné hodnocení
PR 09/2005 • 163 900 km • 120 kW (163 k) • Benzín
Soukromý prodejceDE-89269 Vöhringen
Uložit hledání
Uložte toto vyhledávání a buďte informováni, když budou zveřejněny nové nabídky.
Časté dotazy k Hyundai SONATA
¹DPH lze žádat zpět
²Poznámka: Přepočet měn vychází z denních referenčních směnných kurzů zveřejňovaných Evropskou centrální bankou (ECB). Přepočtené ceny mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečných částek transakcí.