- Volkswagen Passat
- Hasarlı Araçlar: Gösterme
20.149 Volkswagen Passat
- Volkswagen Passat
- Hasarlı Araçlar: Gösterme
20.149 sonuçlar
Top
SponsorluYENİVolkswagen Passat Variant1.5 eTSI 7-DSG LED+KAMERA+WINTER
€26.470¹
₺1.473.625²
İyi fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 09/2025 • 35.736 km • 110 kW (150 BG) • Benzinli
Autohaus Prox und Walter GmbH & Co. KGDE-19230 Hagenow
4.7 yıldız
(291)Volkswagen Passat VariantPassat 1.4 TSI R-Line ab 66 EUR o.Anzahlung mögl
€14.970
₺833.402²
Değerlendirme yok
İlk tescil 01/2016 • 121.950 km • 92 kW (125 BG) • Benzinli
Auto Zentrum Niedersachsen GmbHDE-38350 Helmstedt
4.5 yıldız
(487)Volkswagen Passat Variant2.0 TSI Comfortline, DSG, Leder
€17.900¹
₺996.520²
İyi fiyat
İlk tescil 10/2018 • 76.000 km • 162 kW (220 BG) • Benzinli
Bartels-Automobile GmbH & Co. KGDE-30938 Fuhrberg
4.7 yıldız
(467)YENİVolkswagen Passat VariantComfortline AUTOMATIK*SITZHZG*AHK
€9.950
₺553.931²
Değerlendirme yok
İlk tescil 04/2010 • 104.819 km • 90 kW (122 BG) • Benzinli
Auto Zentrum MagdeburgDE-39112 Magdeburg
4 yıldız
(50)SponsorluVolkswagen PassatR-Line 1,5 l eHybrid DSG PANO+AHK+WKR
€57.690¹
₺3.211.689²
Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • Tanıtım Aracı • İlk tescil 03/2026 • 19.000 km • 130 kW (177 BG) • Hibrid (benzinli/elektrikli)
16,9 kWh/100km + 0,4 l/100km (wtd. comb.), 5,8 l/100km (boşaltılmış, birleşik) • 9 g CO₂/km (wtd. comb.) • CO₂ sınıfı B (wtd. comb.), D (boşaltılmış, birleşik)
Dost Automobile GmbHDE-31135 Hildesheim
3.8 yıldız
(406)SponsorluVolkswagen Passat Alltrack2.0 TDI 4M DSG MATRIX NAVI AHK
€25.490
₺1.419.067²
İyi fiyat
İlk tescil 01/2021 • 98.294 km • 147 kW (200 BG) • Dizel
Autohaus Babelsberg GmbH & Co. KGDE-14482 Potsdam
4.8 yıldız
(82)SponsorluVolkswagen Passat VariantVariant GTE*AHK*Matrix*TravelAss*Memory*Dynaudio
€25.490
Pazarlık payı
₺1.419.067²
Yüksek fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 09/2020 • 79.000 km • 160 kW (218 BG) • Hibrid (benzinli/elektrikli)
Özel SatıcıDE-76761 Rülzheim
YENİVolkswagen Passat VariantPassat KLIMAA/NAVIGATION/6GANG/SITZHEIZUNG*
€12.990
₺723.173²
Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 12/2018 • 129.000 km • 110 kW (150 BG) • Benzinli
Kurt-AutomobileDE-49393 Lohne
4.6 yıldız
(294)Volkswagen Passat Variant2.0 TDI SCR DSG Elegance R-Line
€25.900¹
€26.900
₺1.441.892²
Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 08/2020 • 81.000 km • 140 kW (190 BG) • Dizel
Dirk Gärtner Kfz GmbHDE-69469 Weinheim
4.8 yıldız
(463)YENİVolkswagen Passat Variant*LED*MASSAGE
€16.990
₺945.859²
Çok iyi fiyat
İlk tescil 11/2019 • 76.000 km • 110 kW (150 BG) • Dizel
Helios Automobile GmbHDE-38350 Helmstedt
4.8 yıldız
(13)Volkswagen PassatHighline BI-Xenon ACC Kamera Navi Leder
€17.900
₺996.520²
İyi fiyat
İlk tescil 02/2016 • 93.000 km • 162 kW (220 BG) • Benzinli
ISIDI AutomobileDE-72766 Reutlingen/Mittelstadt
4.9 yıldız
(689)Volkswagen PassatVar. 2.0 TSI DSG 4M. R-Line "HGP TURBO"
€27.990
₺1.558.245²
Yüksek fiyat
İlk tescil 03/2016 • 104.700 km • 353 kW (480 BG) • Benzinli
Auto GrossDE-93086 Wörth a.d. Donau, bei Regensburg
4.7 yıldız
(133)Volkswagen Passat Variant2.0 TSI 4Motion*AHK*STDHZ*
€22.990
₺1.279.888²
Artırılmış fiyat
İlk tescil 09/2017 • 100.657 km • 206 kW (280 BG) • Benzinli
Auto Imperium GmbH & Co.KGDE-92546 Schmidgaden
4.8 yıldız
(554)Volkswagen PassatLim. 2.0TSI DSG+ R-LINE+LEDER+DCC+PANO+
€18.790
₺1.046.067²
Piyasa fiyatı/makul fiyat
İlk tescil 07/2016 • 79.200 km • 162 kW (220 BG) • Benzinli
Siegfried Erkner & Sohn GmbHDE-15517 Fürstenwalde
5 yıldız
(32)Volkswagen Passat Alltrack2.0 TSI DSG XEN PAN NAV DYN RFK
€14.790
₺823.381²
Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 07/2014 • 107.235 km • 155 kW (211 BG) • Benzinli
ASP Autosalon Berlin GmbHDE-13581 Berlin
4.9 yıldız
(134)YENİVolkswagen Passat Variant1.4 16V TSI Automatik LED LED Nav
€14.990
₺834.516²
Piyasa fiyatı/makul fiyat
İlk tescil 07/2015 • 92.844 km • 110 kW (150 BG) • Benzinli
AUTOWELT GmbHDE-06796 Sandersdorf Brehna
4.8 yıldız
(228)Volkswagen Passat Variant1.4 TSI"Comfortline"LED"PANO"ACC"
€14.490
₺806.680²
Piyasa fiyatı/makul fiyat
İlk tescil 08/2015 • 95.000 km • 110 kW (150 BG) • Benzinli
Autohaus FinowDE-16244 Schorfheide
4.8 yıldız
(21)Volkswagen Passat Variant1.8 TSI DSG Highline LED Navi ACC
€18.990
₺1.057.202²
Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 11/2017 • 95.849 km • 132 kW (179 BG) • Benzinli
Autoland NL ErfurtDE-99087 Erfurt
4.6 yıldız
(154)Volkswagen Passat VariantR-Line DSG/Navi/Standhzg/Shz/LED
€17.999
₺1.002.031²
Piyasa fiyatı/makul fiyat
İlk tescil 05/2017 • 84.330 km • 110 kW (150 BG) • Benzinli
VALENTINO CAR´SDE-42477 Radevormwald
4.9 yıldız
(655)Volkswagen Passat Variant1.5 TSI Business Navi*AHK*LED*SHZ
€22.980¹
₺1.279.331²
Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 10/2022 • 69.669 km • 110 kW (150 BG) • Benzinli
Bu araç şunları sunar::
360° Gebrauchtwagen-Check • Qualitätszertifikat • Gebrauchtwagengarantie • Wartungsfreiheit • UmtauschrechtAutohaus Marnet GmbH & Co. KGDE-55252 Mainz-Kastel (Wiesbaden)
3.8 yıldız
(83)YENİVolkswagen Passat Variant1.8 TSI DSG R-Line LED Navi ACC
€22.950
€23.950
₺1.277.661²
Yüksek fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 12/2017 • 79.253 km • 132 kW (179 BG) • Benzinli
Autoland NL ChemnitzDE-09113 Chemnitz
4.8 yıldız
(75)YENİVolkswagen Passat AlltrackPassat Variant 2.0TSI DSG Alltrack 4M LED AHK AC
Teslimat mümkün
€23.990
ücretsiz teslimat dahil
₺1.335.559²
Artırılmış fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 06/2018 • 102.445 km • 162 kW (220 BG) • Benzinli
Autoland NL ZwickauDE-08056 Zwickau
4.7 yıldız
(83)YENİVolkswagen PassatHighline R-Line Leder PDCv+h Rückfahrkam.
€19.970
₺1.111.760²
Artırılmış fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 03/2018 • 107.700 km • 132 kW (179 BG) • Benzinli
Herting & Otter Automobile GmbHDE-63477 Maintal
4.9 yıldız
(95)Volkswagen Passat Variant1.8 TSI DSG +ALLWETTER Highline
€15.790
₺879.053²
İyi fiyat
İlk tescil 09/2016 • 111.199 km • 132 kW (179 BG) • Benzinli
Fritz Raupers GmbHDE-30453 Hannover
4.8 yıldız
(60)Aramayı kaydet
Bu aramayı kaydedin ve yeni teklifler yayınlandığında bildirim alın
Volkswagen Passathakkında sık sorulan sorular
¹KDV iadesi alınabilir
²Not: Para birimi dönüşümü, Avrupa Merkez Bankası (ECB) tarafından yayınlanan günlük referans döviz kurlarına dayanmaktadır. Dönüştürülmüş fiyatlar yalnızca bilgi amaçlıdır ve gerçek işlem tutarlarından farklı olabilir.