• Kia PV5
  • Otomatik vites
  • Hasarlı Araçlar: Gösterme



Fiyat

İlk kayıt
Kilometre
327 teklifleri filtrenizle eşleşiyor




Onaylanan Kullanılmış Program

Klima

Özellik Setleri

Satıcı

Bayi değerlendirmesi

327 teklifleri filtrenizle eşleşiyor

327 Kia PV5 Otomatik vites

  • Kia PV5
  • Otomatik vites
  • Hasarlı Araçlar: Gösterme
327 sonuçlar
Top

SponsorluKia PV571,2 kWh Elite VOLL Alu LEDER 360° WP AW

€45.990¹

₺2.557.085²

Piyasa fiyatı/makul fiyat
Siparişten sonra 4 ay içinde mevcut
Kazasızlık • Tanıtım Aracı • İlk tescil 10/2026 • 500 km • 120 kW (163 BG) • Elektrik
19,3 kWh/100km (tarak.) • 0 g CO₂/km (tarak.) • CO₂ sınıfı A (tarak.)
Autohaus Hilmer Stollberg GmbHDE-09366 Stollberg

Kia PV5Cargo Essential L2H1 51.5kWh Navi ACC PDC Rü

€30.900¹

₺1.718.068²

İyi fiyat
Tanıtım Aracı • İlk tescil 07/2026 • 0 km • 89 kW (121 BG) • Elektrik
19,0 kWh/100km (tarak.) • 0 g CO₂/km (tarak.) • CO₂ sınıfı A (tarak.)
Logo Autohaus Frascoia GmbH & Co.KG
Autohaus Frascoia GmbH & Co.KGDE-77876 Kappelrodeck
4.9 yıldız
(69)

Kia PV5Cargo Essential L2H1 51.5kWh Navi ACC PDC Rü

€30.900¹

₺1.718.068²

İyi fiyat
Tanıtım Aracı • İlk tescil 07/2026 • 0 km • 89 kW (121 BG) • Elektrik
19,0 kWh/100km (tarak.) • 0 g CO₂/km (tarak.) • CO₂ sınıfı A (tarak.)
Logo Autohaus Frascoia GmbH & Co.KG
Autohaus Frascoia GmbH & Co.KGDE-77876 Kappelrodeck
4.9 yıldız
(69)

Kia PV5Cargo 71.2 L2H1 4T Elite WP AW Comfort Techn

€39.790¹

₺2.212.360²

İyi fiyat
Kazasızlık • Tanıtım Aracı • İlk tescil 06/2026 • 3.823 km • 120 kW (163 BG) • Elektrik
191,0 kWh/100km (tarak.) • 0 g CO₂/km (tarak.) • CO₂ sınıfı A (tarak.)
Logo Auto Möller  GmbH
Auto Möller GmbHDE-99817 Eisenach
4.7 yıldız
(82)

SponsorluKia PV5CARGO ELITE L2H1 71.2 kW 360°+SHZ+LED

€48.000¹

₺2.668.843²

Artırılmış fiyat
Kazasızlık • Tanıtım Aracı • İlk tescil 01/2026 • 2.000 km • 120 kW (163 BG) • Elektrik
Logo Autohaus Dinnebier GmbH
Autohaus Dinnebier GmbHDE-12277 Berlin
5 yıldız
(37)

SponsorluKia PV551.5 kWh Essential Navi Klimaautom Keyless R

€31.888¹

₺1.773.001²

İyi fiyat
Siparişten sonra 3 ay içinde mevcut
Kazasızlık • Günlük tescil • İlk tescil 10/2026 • 10 km • 89 kW (121 BG) • Elektrik
20,0 kWh/100km (tarak.) • 0 g CO₂/km (tarak.) • CO₂ sınıfı A (tarak.)
Autohaus Meures GmbHDE-52525 Heinsberg
4.7 yıldız
(286)

SponsorluKia PV571.2 kWh Plus V2L V2X Navi Klimaautom Keyles

€36.488¹

₺2.028.766²

Piyasa fiyatı/makul fiyat
Siparişten sonra 3 ay içinde mevcut
Kazasızlık • Günlük tescil • İlk tescil 10/2026 • 10 km • 120 kW (163 BG) • Elektrik
20,3 kWh/100km (tarak.) • 0 g CO₂/km (tarak.) • CO₂ sınıfı A (tarak.)
Autohaus Meures GmbHDE-52525 Heinsberg
4.7 yıldız
(286)

Kia PV5Passenger 71,2 ELITE FWD (2-3-0) COMFORT

€39.980¹

₺2.222.924²

İyi fiyat
Başlangıç 25 Mar 2027
Kazasızlık • Tanıtım Aracı • İlk tescil 09/2026 • 6.000 km • 120 kW (163 BG) • Elektrik
19,3 kWh/100km (tarak.) • 0 g CO₂/km (tarak.) • CO₂ sınıfı A (tarak.)
Motor Center Heinen GmbHDE-58708 Menden
4.8 yıldız
(26)

Kia PV5Passenger Elektro 71 r W Elite ACC+LED+Navi

€39.980¹

₺2.222.924²

İyi fiyat
Kazasızlık • Tanıtım Aracı • İlk tescil 09/2026 • 6.000 km • 0 kW (0 BG) • Elektrik
19,3 kWh/100km (tarak.) • 0 g CO₂/km (tarak.) • CO₂ sınıfı A (tarak.)
Motor Center Heinen GmbHDE-45141 Essen
4.9 yıldız
(84)

Kia PV5Passenger Elektro 71,2 kWh 120 kW Elite ABS

€41.780¹

₺2.323.006²

Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • Tanıtım Aracı • İlk tescil 01/2026 • 5.000 km • 120 kW (163 BG) • Elektrik
Logo WAHL-GROUP Horst Wahl GmbH & Co. KG | Filiale Koblenz
WAHL-GROUP Horst Wahl GmbH & Co. KG | Filiale KoblenzDE-56070 Koblenz
5 yıldız
(48)

Kia PV5Passenger 5-Sitzer Elite Navigation 360 Kame

€42.999¹

₺2.390.783²

Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • Tanıtım Aracı • İlk tescil 01/2026 • 6.800 km • 120 kW (163 BG) • Elektrik
Logo ahg Autohandelsgesellschaft mbH Freiburg
ahg Autohandelsgesellschaft mbH FreiburgDE-79108 Freiburg
4.6 yıldız
(152)

Kia PV5Passenger 5-Sitzer Elite 7

€42.999¹

₺2.390.783²

Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • Tanıtım Aracı • İlk tescil 01/2026 • 6.530 km • 120 kW (163 BG) • Elektrik
Logo ahg Autohandelsgesellschaft mbH Villingen Schwenningen
ahg Autohandelsgesellschaft mbH Villingen SchwenningenDE-78052 Villingen Schwenningen
4.7 yıldız
(67)

Kia PV52-3-0 71.2 ELITE WP SMP PP SP AW

€43.440¹

₺2.415.303²

Piyasa fiyatı/makul fiyat
Tanıtım Aracı • İlk tescil 12/2025 • 7.500 km • 120 kW (163 BG) • Elektrik
Logo KIA Kögler | KIA’s Nr.1 in Hessen
KIA Kögler | KIA’s Nr.1 in HessenDE-61191 Rosbach | Frankfurt Nord
4 yıldız
(402)

Kia PV5Cargo Elite 71 kWh Navi,Sitzheizung,Wärmepum

€42.880¹

₺2.384.167²

Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • Tanıtım Aracı • İlk tescil 03/2026 • 7.049 km • 120 kW (163 BG) • Elektrik
19,1 kWh/100km (tarak.) • 0 g CO₂/km (tarak.) • CO₂ sınıfı A (tarak.)
Logo Autohaus Louis Dresen GmbH
Autohaus Louis Dresen GmbHDE-41352 Korschenbroich
4.6 yıldız
(62)

Kia PV5Cargo Elite 71 kWh Navi,Sitzheizung,Wärmepum

€42.880¹

₺2.384.167²

Piyasa fiyatı/makul fiyat
Tanıtım Aracı • İlk tescil 03/2026 • 7.049 km • 120 kW (163 BG) • Elektrik
19,1 kWh/100km (tarak.) • 0 g CO₂/km (tarak.) • CO₂ sınıfı A (tarak.)
Logo Autohaus Dresen GmbH
Autohaus Dresen GmbHDE-53119 Bonn
4.6 yıldız
(62)

Kia PV5Passenger Elite 71.2 kWh Van. 120 kW. 5-türi

€43.380¹
€45.790

₺2.411.967²

Piyasa fiyatı/makul fiyat
Başlangıç 26 Şub 2027
Kazasızlık • Tanıtım Aracı • İlk tescil 05/2026 • 10.000 km • 120 kW (163 BG) • Elektrik
19,3 kWh/100km (tarak.) • 0 g CO₂/km (tarak.) • CO₂ sınıfı A (tarak.)
Logo Hugo Pfohe GmbH - Ford und Kia in Hamburg-Fuhlsbüttel
Hugo Pfohe GmbH - Ford und Kia in Hamburg-FuhlsbüttelDE-22335 Hamburg
4.8 yıldız
(212)

YENİKia PV5CARGO L2H1 4T 71,2 ELITE WP CT LM AW

€40.490¹

₺2.251.280²

İyi fiyat
Kazasızlık • Tanıtım Aracı • İlk tescil 09/2026 • 550 km • 120 kW (163 BG) • Elektrik
19,1 kWh/100km (tarak.) • 0 g CO₂/km (tarak.) • CO₂ sınıfı A (tarak.)
Logo PS-UNION GmbH Filiale am Wasserturm - MG - Ford
PS-UNION GmbH Filiale am Wasserturm - MG - FordDE-06114 Halle (Saale)
4.7 yıldız
(82)

Kia PV5Passenger Elite 71.2 kWh Van. 120 kW. 5-türi

€42.879¹

₺2.384.111²

Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • Tanıtım Aracı • İlk tescil 11/2025 • 2.500 km • 120 kW (163 BG) • Elektrik
Logo Hugo Pfohe GmbH - Ford und Kia in Hamburg-Fuhlsbüttel
Hugo Pfohe GmbH - Ford und Kia in Hamburg-FuhlsbüttelDE-22335 Hamburg
4.8 yıldız
(212)

Kia PV5Passenger 71,2kWh Plus Elekt. Tür Wärmepumpe

€39.880¹

₺2.217.364²

Piyasa fiyatı/makul fiyat
Onarılmış kaza hasarı • Tanıtım Aracı • İlk tescil 02/2026 • 7.500 km • 120 kW (163 BG) • Elektrik
19,3 kWh/100km (tarak.) • 0 g CO₂/km (tarak.) • CO₂ sınıfı A (tarak.)
Logo Autohaus Menn GmbH
Autohaus Menn GmbHDE-57074 Siegen
5 yıldız
(664)

Kia PV5Passenger 71,2 kWh Elite WP LM

€41.880¹

₺2.328.566²

Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • Tanıtım Aracı • İlk tescil 08/2026 • 3.500 km • 120 kW (163 BG) • Elektrik
20,3 kWh/100km (tarak.) • 0 g CO₂/km (tarak.) • CO₂ sınıfı A (tarak.)
Bu araç şunları sunar::
Bis zu 7-Jahre-Kia-Herstellergarantie • Kia Mobilitätsgarantie • Umtauschgarantie
Logo Werner Automobile GmbH
Werner Automobile GmbHDE-27568 Bremerhaven
4.8 yıldız
(26)

Kia PV5ELITE 71.2 kWh NAVI,DAB,360°KAMERA,SITZHZG

Teslimat mümkün
€43.480¹
Plus delivery costs if applicable

₺2.417.527²

Piyasa fiyatı/makul fiyat
Tanıtım Aracı • İlk tescil 01/2026 • 4.785 km • 120 kW (163 BG) • Elektrik
Bu araç şunları sunar::
Bis zu 7-Jahre-Kia-Herstellergarantie • Kia Mobilitätsgarantie • Umtauschgarantie
Logo Autocenter Dresen GmbH
Autocenter Dresen GmbHDE-41464 Neuss
4.9 yıldız
(62)

Kia PV5Cargo 71,2 kWh ELITE/Wärmepumpe/Allwetter

€38.299¹

₺2.129.459²

İyi fiyat
Siparişten sonra 5 ay içinde mevcut
Kazasızlık • Tanıtım Aracı • İlk tescil 04/2026 • 1.500 km • 120 kW (163 BG) • Elektrik
19,1 kWh/100km (tarak.) • 0 g CO₂/km (tarak.) • CO₂ sınıfı A (tarak.)
Logo Autohaus Dieter Schunck e.K.
Autohaus Dieter Schunck e.K.DE-38304 Wolfenbüttel
5 yıldız
(5)

Kia PV5Passenger 71,2kWh Elite Allwetter WP Power S

€41.990¹

₺2.334.682²

Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • Tanıtım Aracı • İlk tescil 09/2026 • 3.000 km • 120 kW (163 BG) • Elektrik
19,3 kWh/100km (tarak.) • 0 g CO₂/km (tarak.) • CO₂ sınıfı A (tarak.)
Logo Procar Automobile Movement GmbH
Procar Automobile Movement GmbHDE-41540 Dormagen
5 yıldız
(6)

Kia PV5ESSENTIAL 51,5 kWh 2-2-3 7-SITZER NAVI+KAME

€36.940¹

₺2.053.897²

Artırılmış fiyat
Günlük tescil • İlk tescil 10/2026 • 30 km • 89 kW (121 BG) • Elektrik
19,5 kWh/100km (tarak.) • 0 g CO₂/km (tarak.) • CO₂ sınıfı A (tarak.)
Bu araç şunları sunar::
Bis zu 7-Jahre-Kia-Herstellergarantie • Kia Mobilitätsgarantie • Umtauschgarantie
Logo Autohaus Luchtenberg GmbH
Autohaus Luchtenberg GmbHDE-51381 Leverkusen
4.8 yıldız
(1023)

Aramayı kaydet

Bu aramayı kaydedin ve yeni teklifler yayınlandığında bildirim alın
¹KDV iadesi alınabilir
²Not: Para birimi dönüşümü, Avrupa Merkez Bankası (ECB) tarafından yayınlanan günlük referans döviz kurlarına dayanmaktadır. Dönüştürülmüş fiyatlar yalnızca bilgi amaçlıdır ve gerçek işlem tutarlarından farklı olabilir.