• Kia K4
  • Otomatik vites
  • Hasarlı Araçlar: Gösterme



Fiyat

İlk kayıt
Kilometre
1331 teklifleri filtrenizle eşleşiyor




Onaylanan Kullanılmış Program

Klima

Özellik Setleri

Satıcı

Bayi değerlendirmesi

1331 teklifleri filtrenizle eşleşiyor

1.331 Kia K4 Otomatik vites

  • Kia K4
  • Otomatik vites
  • Hasarlı Araçlar: Gösterme
1.331 sonuçlar
Top

SponsorluKia K41.6 T GT-Line DCT 180 Sitz Sound DriveWise

€30.880¹

₺1.716.956²

Çok iyi fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 12/2025 • 5.500 km • 132 kW (179 BG) • Benzinli
Bu araç şunları sunar::
Bis zu 7-Jahre-Kia-Herstellergarantie • Kia Mobilitätsgarantie • Umtauschgarantie
Logo Werner Automobile GmbH
Werner Automobile GmbHDE-28357 Bremen
4.6 yıldız
(57)

Kia K4**Spirit/ DriveW./ Automatik **

€28.500¹
€30.470

-€1.970

₺1.584.626²

Çok iyi fiyat
Kazasızlık • Tanıtım Aracı • İlk tescil 03/2026 • 8.500 km • 110 kW (150 BG) • Benzinli
6,5 l/100km (tarak.) • 148 g CO₂/km (tarak.) • CO₂ sınıfı E (tarak.)
Logo Hakvoort GmbH
Hakvoort GmbHDE-53639 Königswinter
5 yıldız
(51)

YENİKia K41.6 T-GDI 110 kW Spirit Navi Digitales Cockpi

€28.995¹

₺1.612.148²

Çok iyi fiyat
Kazasızlık • Günlük tescil • İlk tescil 06/2026 • 1 km • 111 kW (151 BG) • Benzinli
7,1 l/100km (tarak.) • 161 g CO₂/km (tarak.) • CO₂ sınıfı F (tarak.)
Logo Autohaus Gross GmbH
Autohaus Gross GmbHDE-92224 Amberg
4.9 yıldız
(47)

Kia K41.6T 150 DCT SPI DWP SD 1.6 T-GDI 110 kW Spir

€27.999¹

₺1.556.770²

Çok iyi fiyat
Kazasızlık • Tanıtım Aracı • İlk tescil 03/2026 • 9.999 km • 110 kW (150 BG) • Benzinli
6,9 l/100km (tarak.) • 148 g CO₂/km (tarak.) • CO₂ sınıfı E (tarak.)
Logo AHAG Münsterland GmbH
AHAG Münsterland GmbHDE-48249 Dülmen
4.4 yıldız
(118)

SponsorluKia K4Edition VISION 1.6T-GDI DCT Klimaautomatik...

€25.250¹

₺1.403.923²

Çok iyi fiyat
Kazasızlık • Günlük tescil • İlk tescil 04/2026 • 10 km • 110 kW (150 BG) • Benzinli
6,9 l/100km (tarak.) • 155 g CO₂/km (tarak.) • CO₂ sınıfı E (tarak.)
Auto Bühler GmbHDE-77880 Sasbach
4.9 yıldız
(152)

SponsorluKia K41.6 DCT Spirit 360°Kam HeadUp HarmKardon

€29.380¹

₺1.633.554²

Çok iyi fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 03/2026 • 7 km • 132 kW (179 BG) • Benzinli
6,9 l/100km (tarak.) • 155 g CO₂/km (tarak.) • CO₂ sınıfı E (tarak.)
Logo Autocenter Heiligenhaus
Autocenter HeiligenhausDE-42579 Heiligenhaus
4.3 yıldız
(422)

SponsorluKia K41.6 T-GDI DCT GT-Line Soundp.|Sitzp.|18Z|Driv

€34.569¹

₺1.922.068²

İyi fiyat
Kazasızlık • Tanıtım Aracı • İlk tescil 04/2026 • 15 km • 132 kW (179 BG) • Benzinli
6,6 l/100km (tarak.) • 151 g CO₂/km (tarak.) • CO₂ sınıfı E (tarak.)
Logo Autogalerie Fugel GmbH
Autogalerie Fugel GmbHDE-09353 Oberlungwitz
4.7 yıldız
(299)

Kia K41.6T 180 DCT GT-LINE %%AKTION%% -35%%%%

€28.888¹

₺1.606.199²

Çok iyi fiyat
Kazasızlık • Tanıtım Aracı • İlk tescil 12/2025 • 9.544 km • 132 kW (179 BG) • Benzinli
Logo ahg Autohandelsgesellschaft mbH Jettingen
ahg Autohandelsgesellschaft mbH JettingenDE-71131 Jettingen
5 yıldız
(24)

Kia K41.6 T Vision 150 DCT Komfort Pro Paket

€25.880¹

₺1.438.951²

Çok iyi fiyat
Kazasızlık • Tanıtım Aracı • İlk tescil 04/2026 • 6.000 km • 110 kW (150 BG) • Benzinli
6,9 l/100km (tarak.) • 155 g CO₂/km (tarak.) • CO₂ sınıfı E (tarak.)
Bu araç şunları sunar::
Bis zu 7-Jahre-Kia-Herstellergarantie • Kia Mobilitätsgarantie • Umtauschgarantie
Logo Werner Automobile GmbH
Werner Automobile GmbHDE-27568 Bremerhaven
4.8 yıldız
(26)

Kia K4GT-Line DCT volle Ausstattung!!

Teslimat mümkün
€31.980¹
Plus delivery costs if applicable

₺1.778.117²

Çok iyi fiyat
Kazasızlık • Tanıtım Aracı • İlk tescil 03/2026 • 14.900 km • 132 kW (179 BG) • Benzinli
6,7 l/100km (tarak.) • 152 g CO₂/km (tarak.) • CO₂ sınıfı E (tarak.)
Logo Procar Automobile Movement GmbH
Procar Automobile Movement GmbHDE-50858 Köln
3.9 yıldız
(4)

Kia K41.6 T Spirit 150 DCT DriveWise Sound

Teslimat mümkün
€28.480¹
Plus delivery costs if applicable

₺1.583.514²

Çok iyi fiyat
Kazasızlık • Tanıtım Aracı • İlk tescil 03/2026 • 8.000 km • 110 kW (150 BG) • Benzinli
6,9 l/100km (tarak.) • 155 g CO₂/km (tarak.) • CO₂ sınıfı E (tarak.)
Bu araç şunları sunar::
Bis zu 7-Jahre-Kia-Herstellergarantie • Kia Mobilitätsgarantie • Umtauschgarantie
Logo Werner Automobile GmbH
Werner Automobile GmbHDE-27568 Bremerhaven
4.8 yıldız
(26)

Kia K41.6 T Vision 150 DCT Komfort Pro Paket

Teslimat mümkün
€27.880¹
Plus delivery costs if applicable

₺1.550.153²

Çok iyi fiyat
Kazasızlık • Tanıtım Aracı • İlk tescil 04/2026 • 7.000 km • 110 kW (150 BG) • Benzinli
6,9 l/100km (tarak.) • 155 g CO₂/km (tarak.) • CO₂ sınıfı E (tarak.)
Bu araç şunları sunar::
Bis zu 7-Jahre-Kia-Herstellergarantie • Kia Mobilitätsgarantie • Umtauschgarantie
Logo Werner Automobile GmbH
Werner Automobile GmbHDE-28357 Bremen
4.6 yıldız
(57)

YENİKia K41.6 SPIRIT DCT DRIVEWISE SOUND NAVI SMART KEY

€27.980¹

₺1.555.714²

Çok iyi fiyat
Tanıtım Aracı • İlk tescil 04/2026 • 6.000 km • 110 kW (150 BG) • Benzinli
6,5 l/100km (tarak.) • 148 g CO₂/km (tarak.) • CO₂ sınıfı E (tarak.)
Motor Center Heinen GmbHDE-44149 Dortmund
4.3 yıldız
(87)

Kia K41.6 SPIRIT DCT DRIVEWISE SOUND NAVI SMART KEY

€27.980¹

₺1.555.714²

Çok iyi fiyat
Tanıtım Aracı • İlk tescil 04/2026 • 6.000 km • 110 kW (150 BG) • Benzinli
6,5 l/100km (tarak.) • 148 g CO₂/km (tarak.) • CO₂ sınıfı E (tarak.)
Motor Center Heinen GmbHDE-58708 Menden
4.8 yıldız
(26)

Kia K41.6T 180 DCT GTL DWP+ SZ SD 1.6 T-GDI 132 kW

€30.299¹

₺1.684.652²

Çok iyi fiyat
Onarılmış kaza hasarı • Tanıtım Aracı • İlk tescil 12/2025 • 6.951 km • 132 kW (179 BG) • Benzinli
Logo AHAG Automobil-Handels-Ges. Egon Gladen GmbH & Co. KG
AHAG Automobil-Handels-Ges. Egon Gladen GmbH & Co. KGDE-44795 Bochum
4.9 yıldız
(13)

Kia K41.6 T-GDI 110 kW DCT7 Spirit

€28.290¹

₺1.572.949²

Çok iyi fiyat
Kazasızlık • Tanıtım Aracı • İlk tescil 01/2026 • 3.800 km • 110 kW (150 BG) • Benzinli
Autohaus Hermann Jansen GmbH & Co. KGDE-49809 Lingen-Ems
5 yıldız
(113)

Kia K41.6 T GT-Line DCT 180 DWP+ SZ SD 18 GD

€31.970¹

₺1.777.561²

Çok iyi fiyat
Kazasızlık • Tanıtım Aracı • İlk tescil 06/2026 • 13.999 km • 132 kW (179 BG) • Benzinli
6,9 l/100km (tarak.) • 155 g CO₂/km (tarak.) • CO₂ sınıfı E (tarak.)
Logo WAS Werner Automobil Service GmbH
WAS Werner Automobil Service GmbHDE-28816 Stuhr
4.7 yıldız
(27)

Kia K4Spirit 1.6 T-GDI 110 kW DCT Schräghecklimousi

€31.890¹

₺1.773.113²

Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 02/2026 • 9.980 km • 110 kW (150 BG) • Benzinli
6,5 l/100km (tarak.) • 148 g CO₂/km (tarak.) • CO₂ sınıfı E (tarak.)
Logo Hugo Pfohe GmbH - Ford und Kia in Norderstedt
Hugo Pfohe GmbH - Ford und Kia in NorderstedtDE-22848 Norderstedt
4.7 yıldız
(67)

Kia K41.6T Vision DCT7 Komfort Navi Kamera Totwinke

€27.945¹

₺1.553.767²

İyi fiyat
Kazasızlık • Tanıtım Aracı • İlk tescil 04/2026 • 2.971 km • 110 kW (150 BG) • Benzinli
6,9 l/100km (tarak.) • 155 g CO₂/km (tarak.) • CO₂ sınıfı E (tarak.)
Logo Auto Möller  GmbH
Auto Möller GmbHDE-99817 Eisenach
4.7 yıldız
(82)

Kia K41.6 T GT-Line DCT 180 Sitz Sound DriveWise

€30.880¹

₺1.716.956²

Çok iyi fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 12/2025 • 5.500 km • 132 kW (179 BG) • Benzinli
Bu araç şunları sunar::
Bis zu 7-Jahre-Kia-Herstellergarantie • Kia Mobilitätsgarantie • Umtauschgarantie
Logo Werner Automobile GmbH
Werner Automobile GmbHDE-28357 Bremen
4.6 yıldız
(57)

Kia K41.6T 180 DCT GTL GLASDACH SITZ/DESGN/SOUND/DW

€29.999¹

₺1.667.971²

Çok iyi fiyat
Kazasızlık • Tanıtım Aracı • İlk tescil 04/2026 • 5.985 km • 132 kW (179 BG) • Benzinli
6,9 l/100km (tarak.) • 155 g CO₂/km (tarak.) • CO₂ sınıfı E (tarak.)
Logo ahg Autohandelsgesellschaft mbH Tübingen-Online
ahg Autohandelsgesellschaft mbH Tübingen-OnlineDE-72072 Tübingen
5 yıldız
(4)

Kia K41.6T 180 DCT GLASDACH SOUND/DW/SITZ/DESIGNPAK

€32.690¹

₺1.817.593²

İyi fiyat
Kazasızlık • Tanıtım Aracı • İlk tescil 03/2026 • 10.940 km • 132 kW (179 BG) • Benzinli
6,9 l/100km (tarak.) • 155 g CO₂/km (tarak.) • CO₂ sınıfı E (tarak.)
Logo ahg Autohandelsgesellschaft mbH Villingen Schwenningen
ahg Autohandelsgesellschaft mbH Villingen SchwenningenDE-78052 Villingen Schwenningen
4.7 yıldız
(67)

Kia K4SONDERKONDITIONEN 1.6 T-GDI 150PS DCT7 Spirit

Teslimat mümkün
€26.490¹
Plus delivery costs if applicable

₺1.472.868²

Çok iyi fiyat
Kazasızlık • Tanıtım Aracı • İlk tescil 04/2026 • 10 km • 110 kW (150 BG) • Benzinli
6,9 l/100km (tarak.) • 155 g CO₂/km (tarak.) • CO₂ sınıfı E (tarak.)
Logo Procar Automobile Movement GmbH
Procar Automobile Movement GmbHDE-45549 Sprockhövel
4.8 yıldız
(4)

Kia K4GT-LINE 1.6T 180 DCT NAVI,360°KAMERA,CARPLAY,

Teslimat mümkün
€31.580¹
Plus delivery costs if applicable

₺1.755.876²

Çok iyi fiyat
Tanıtım Aracı • İlk tescil 01/2026 • 6.348 km • 132 kW (179 BG) • Benzinli
Bu araç şunları sunar::
Bis zu 7-Jahre-Kia-Herstellergarantie • Kia Mobilitätsgarantie • Umtauschgarantie
Logo Autocenter Dresen GmbH
Autocenter Dresen GmbHDE-41464 Neuss
4.9 yıldız
(62)

Aramayı kaydet

Bu aramayı kaydedin ve yeni teklifler yayınlandığında bildirim alın
¹KDV iadesi alınabilir
²Not: Para birimi dönüşümü, Avrupa Merkez Bankası (ECB) tarafından yayınlanan günlük referans döviz kurlarına dayanmaktadır. Dönüştürülmüş fiyatlar yalnızca bilgi amaçlıdır ve gerçek işlem tutarlarından farklı olabilir.