- Isuzu Andere
- Hasarlı Araçlar: Gösterme
15 Isuzu Andere
- Isuzu Andere
- Hasarlı Araçlar: Gösterme
15 sonuçlar
Isuzu AndereN-Evolution VASCA RIFIUTI
€24.500¹
₺1.363.952²
Değerlendirme yok
Kazasızlık • İlk tescil 02/2016 • 109.000 km • 88 kW (120 BG) • Dizel
PELLONI AUTO SPAIT-41122 MODENA
Isuzu AndereN-Evolution M21 L35 3.0 TDI 120 RIBALTABIL
€29.950¹
₺1.667.361²
Değerlendirme yok
Kazasızlık • İlk tescil 12/2016 • 95.000 km • 88 kW (120 BG) • Dizel
PELLONI AUTO SPAIT-41122 MODENA
Isuzu AndereM21 compattatore
€13.800
₺768.267²
Değerlendirme yok
Kazasızlık • İlk tescil 01/2019 • 85.000 km • 90 kW (122 BG) • Dizel
Pronto Car SudIT-72018 San Michele Salentino
SponsorluIsuzu AndereDouble Cab 4WD V-CROSS 2.2 AT
€56.990¹
₺3.172.719²
Değerlendirme yok
Yeni araba • 120 kW (163 BG) • Dizel
9,1 l/100km (tarak.) • 237 g CO₂/km (tarak.) • CO₂ sınıfı G (tarak.)
Autocenter Peter GmbHDE-37079 Göttingen
SponsorluIsuzu AndereDouble Cab 4WD V-CROSS AT *EXTREM Höher AHK LB*
€71.990¹
₺4.007.791²
Değerlendirme yok
Kazasızlık • Tanıtım Aracı • İlk tescil 01/2026 • 5.000 km • 120 kW (163 BG) • Dizel
Autocenter Peter GmbHDE-37079 Göttingen
Isuzu AndereISUZU NKR 77AE 3.0 TDI PC-RG Cabinato
€15.200
₺846.207²
Değerlendirme yok
Kazasızlık • İlk tescil 07/2006 • 86.000 km • 96 kW (131 BG) • Dizel
SGA S.R.L.S.IT-07100 SASSARI
Isuzu AndereISUZU M21 1.9 120 CV RIBALTABILE TRILATERALE
€28.500
₺1.586.638²
Değerlendirme yok
Kazasızlık • İlk tescil 05/2022 • 80.000 km • 90 kW (122 BG) • Dizel
Aurelia Autocarri SrlIT-00166 Roma
Isuzu AndereISUZU P75 3.0 H GUIDA A DESTRA NEES2 SERIE BLUE
€1.000
₺55.672²
Değerlendirme yok
Kazasızlık • İlk tescil 02/2016 • 120.000 km • 110 kW (150 BG) • Dizel
Aurelia Autocarri SrlIT-00166 Roma
Isuzu AndereN-Evolution Cabinato M21 T E 1.9 TDI PC-RG
€26.900
₺1.497.563²
Değerlendirme yok
Kazasızlık • İlk tescil 06/2022 • 153.000 km • 88 kW (120 BG) • Dizel
MOTOR CITY-S.R.L.IT-00146 Roma
Isuzu AndereVehi cross IronMan Triatlon/Carbon/Sport/
€24.900
₺1.386.220²
Değerlendirme yok
Kazasızlık • İlk tescil 07/1999 • 40.500 km • 158 kW (215 BG) • Benzinli
IYS Auto EOODBG-1700 Sofia
5 yıldız
(2)Isuzu AndereN-Evolution Isuzu N-Evolution L35 F 3.0 TD
€5.900¹
₺328.462²
Değerlendirme yok
Kazasızlık • İlk tescil 06/2012 • 212.000 km • 110 kW (150 BG) • Dizel
MS AUTOMOBILI S.R.L.IT-10143 TORINO
Isuzu AndereDouble Cab 4WD V-CROSS AT *EXTREM Höher AHK LB*
€69.900¹
₺3.891.438²
Değerlendirme yok
Kazasızlık • Tanıtım Aracı • İlk tescil 01/2026 • 5.000 km • 120 kW (163 BG) • Dizel
Autocenter Peter GmbHDE-99734 Nordhausen
4.9 yıldız
(36)Isuzu AndereNPR/NKR NKR 85 3.0 TD cat PM-RG Cabinato
€7.900
₺439.805²
Değerlendirme yok
Kazasızlık • İlk tescil 02/2008 • 243.461 km • 110 kW (150 BG) • Dizel
Ottocars SRLIT-20021 Baranzate
Isuzu AndereDouble Cab 4WD V-CROSS AT *EXTREM Höher AHK LB*
€71.990¹
₺4.007.791²
Değerlendirme yok
Kazasızlık • Tanıtım Aracı • İlk tescil 01/2026 • 5.000 km • 120 kW (163 BG) • Dizel
Autocenter Peter GmbHDE-37079 Göttingen
Isuzu AndereSML BUS 35 PL D MT 2026 *FOR EXPORT OUT OF EU*
€50.000
₺2.783.575²
Değerlendirme yok
Yeni araba • Dizel
0,0 l/100km (tarak.) • 0 g CO₂/km (tarak.) • CO₂ sınıfı A (tarak.)
FALCONS MOTORS NVBE-1500 HALLE
1 yıldız
(22)Isuzu AndereNPR/NKR NPR 77 3.0 TDI Cassone fisso
€4.500
₺250.522²
Değerlendirme yok
Kazasızlık • İlk tescil 04/2005 • 318.000 km • 96 kW (131 BG) • Dizel
PISTON CAR DI MANGHI ENNIOIT-42027 MONTECCHIO EMILIA
Isuzu AndereDouble Cab 4WD V-CROSS 2.2 AT
€56.990¹
₺3.172.719²
Değerlendirme yok
Yeni araba • 120 kW (163 BG) • Dizel
9,1 l/100km (tarak.) • 237 g CO₂/km (tarak.) • CO₂ sınıfı G (tarak.)
Autocenter Peter GmbHDE-37079 Göttingen
Aramayı kaydet
Bu aramayı kaydedin ve yeni teklifler yayınlandığında bildirim alın
¹KDV iadesi alınabilir
²Not: Para birimi dönüşümü, Avrupa Merkez Bankası (ECB) tarafından yayınlanan günlük referans döviz kurlarına dayanmaktadır. Dönüştürülmüş fiyatlar yalnızca bilgi amaçlıdır ve gerçek işlem tutarlarından farklı olabilir.