- GMC Sierra
- Hasarlı Araçlar: Gösterme
88 GMC Sierra
- GMC Sierra
- Hasarlı Araçlar: Gösterme
88 sonuçlar
Top
SponsorluGMC SierraPickUp
€17.999
₺1.002.031²
Değerlendirme yok
İlk tescil 05/1977 • 70.800 km • 121 kW (165 BG) • Benzinli
Autohaus Post GbRDE-15890 Eisenhüttenstadt
4.9 yıldız
(251)YENİGMC SierraSIERRA SLE 6.0 V8 4x4 2500 HD LEDER CAMERA AHK
€21.950
₺1.221.989²
Değerlendirme yok
Kazasızlık • İlk tescil 08/2011 • 99.234 km • 268 kW (364 BG) • Benzinli
ATG Auto & Technik GoldmannDE-21502 Geesthacht bei Hamburg
4.7 yıldız
(502)GMC Sierra1500 5,3L *6-Sitze*LED*Apple-Play*VOLL*
€39.999
₺2.226.804²
Değerlendirme yok
Onarılmış kaza hasarı • İlk tescil 07/2019 • 90.000 km • 265 kW (360 BG) • Benzinli
Autohaus SatarDE-33378 Rheda-Wiedenbrück
4.8 yıldız
(107)GMC Sierra5.3 V8 Elevation X31 Leder LED AHK 4x4
€47.450
₺2.641.613²
Değerlendirme yok
Onarılmış kaza hasarı • İlk tescil 01/2021 • 53.240 km • 265 kW (360 BG) • Benzinli
Camocars & PartsDE-42699 Solingen
4.7 yıldız
(36)SponsorluGMC SierraAT4 6.2l Crew Cab Standard Bed - TÜV neu
€51.999
₺2.894.862²
Değerlendirme yok
Kazasızlık • İlk tescil 09/2020 • 61.000 km • 313 kW (426 BG) • Benzinli
Özel SatıcıDE-85402 Kranzberg
SponsorluGMC Sierra1500 AT4 MY25 6.2L V8
€88.900¹
₺4.949.196²
Değerlendirme yok
Yeni araba • 313 kW (426 BG) • Benzinli
13,9 l/100km (tarak.) • 305 g CO₂/km (tarak.) • CO₂ sınıfı G (tarak.)
Autohaus Scholz GmbHDE-02625 Bautzen
4.9 yıldız
(185)SponsorluGMC SierraDenali 5,3 v8
€29.999
Pazarlık payı
₺1.670.089²
Değerlendirme yok
Kazasızlık • İlk tescil 06/2020 • 223.000 km • 261 kW (355 BG) • Benzinli
Özel SatıcıPL-14-300 Morag
GMC Sierra1500 Elevation 2.7L Turbo 4x4 Crew AHK
€35.900
₺1.998.607²
Değerlendirme yok
İlk tescil 11/2021 • 39.574 km • 228 kW (310 BG) • Benzinli
Autogalerie LangenhagenDE-30855 Langenhagen
4.6 yıldız
(333)GMC Sierra1500 SLT 5,3 V8 AWD
€28.900
₺1.608.906²
Değerlendirme yok
İlk tescil 04/2014 • 133.000 km • 265 kW (360 BG) • Benzinli
Autohaus Barmstedt Shabir Yousofi GmbHDE-25355 Barmstedt
4.8 yıldız
(381)GMC Sierra5.3i V8 SLT Doka Pick-Up 4x4 AHK
€32.980¹
₺1.836.046²
Değerlendirme yok
Kazasızlık • İlk tescil 01/2017 • 87.700 km • 265 kW (360 BG) • Benzinli
Eger Automobilhandels GmbHDE-97270 Kist
4.2 yıldız
(166)GMC SierraAT4 6.2l Crew Cab Standard Bed - TÜV neu
€51.999
₺2.894.862²
Değerlendirme yok
Kazasızlık • İlk tescil 09/2020 • 61.000 km • 313 kW (426 BG) • Benzinli
Özel SatıcıDE-85402 Kranzberg
GMC SierraDenali 4x4
€35.900¹
Pazarlık payı
₺1.998.607²
Değerlendirme yok
İlk tescil 01/2017 • 107.200 km • 265 kW (360 BG) • Benzinli
İşEE-71010 Viljandi linn
GMC Sierra2500 Chevrolet Silverado C2500 Tausch mög
€16.987
₺945.692²
Değerlendirme yok
Kazasızlık • İlk tescil 10/1998 • 100.000 km • 134 kW (182 BG) • Dizel
Auto- und Fahrradservice HechtDE-17348 Woldegk an der A20
GMC SierraDenali 5,3 v8
€29.999
Pazarlık payı
₺1.670.089²
Değerlendirme yok
Kazasızlık • İlk tescil 06/2020 • 223.000 km • 261 kW (355 BG) • Benzinli
Özel SatıcıPL-14-300 Morag
GMC SierraDenali Vollausstattung
€39.999
₺2.226.804²
Değerlendirme yok
Kazasızlık • İlk tescil 07/2016 • 81.000 km • 313 kW (426 BG) • Benzinli
Automobile Wernigerode UG ( haftungsbeschränkt )DE-38855 Wernigerode
4.8 yıldız
(36)GMC SierraK1500 5.3 V8 SLE CrewCab Long Bed 4x4
€32.500
₺1.809.324²
Değerlendirme yok
İlk tescil 01/2020 • 132.000 km • 265 kW (360 BG) • Benzinli
AmVan Kraftfahrzeughandel GmbH & Co. KGDE-49078 Osnabrück
5 yıldız
(331)GMC Sierra5,3 V8 4x4*Leder*Kamera*Apple*6-Sitze*
€49.999
₺2.783.519²
Değerlendirme yok
İlk tescil 07/2020 • 38.000 km • 265 kW (360 BG) • Benzinli
Autohaus MayerDE-86470 Thannhausen
4.4 yıldız
(131)GMC SierraSIERRA DENALI 6.2 L V8 | LEDER | MEMORY |
€45.980¹
₺2.559.776²
Değerlendirme yok
İlk tescil 05/2019 • 139.679 km • 313 kW (426 BG) • Otogaz (LPG)
AUTOBEDRIJF VAN SCHAIK B.V.NL-8938AD Leeuwarden
4.5 yıldız
(61)GMC SierraPickUp
€17.999
₺1.002.031²
Değerlendirme yok
İlk tescil 05/1977 • 70.800 km • 121 kW (165 BG) • Benzinli
Autohaus Post GbRDE-15890 Eisenhüttenstadt
4.9 yıldız
(251)GMC SierraSUPER CUSTOM K25 6.6l EDELBROCK
€35.100
Pazarlık payı
₺1.954.070²
Değerlendirme yok
Kazasızlık • İlk tescil 01/1975 • 87.700 km • 198 kW (269 BG) • Benzinli
Özel SatıcıLT-51273 Kaunas
GMC Sierra5,3l V8 SLE UNFALLFREIES FZG/GARANTIE/CAD
€56.990¹
₺3.172.719²
Değerlendirme yok
Kazasızlık • İlk tescil 04/2023 • 29.990 km • 261 kW (355 BG) • Benzinli
Auto Knapp GmbH - KNAPP MOTORS -DE-68766 Hockenheim
4.3 yıldız
(8)GMC Sierra
€31.000
₺1.725.816²
Değerlendirme yok
İlk tescil 01/1996 • 13.198 km • 152 kW (207 BG) • Benzinli
Özel SatıcıSE-74650 Bålsta
GMC Sierra1500 Stepside, Komplettrestauration, Garantie
€44.900
₺2.499.650²
Değerlendirme yok
Kazasızlık • İlk tescil 10/1987 • 129.000 km • 149 kW (203 BG) • Benzinli
Savex GmbH AutomobileDE-76689 Karlsdorf
4.9 yıldız
(120)GMC Sierra5.3 SLT Texas Edition Unfallfrei
€60.960¹
₺3.393.735²
Değerlendirme yok
Kazasızlık • İlk tescil 01/2025 • 46.218 km • 265 kW (360 BG) • Benzinli
Autohaus KilicDE-35630 Ehringshausen
5 yıldız
(333)Aramayı kaydet
Bu aramayı kaydedin ve yeni teklifler yayınlandığında bildirim alın
GMC Sierrahakkında sık sorulan sorular
¹KDV iadesi alınabilir
²Not: Para birimi dönüşümü, Avrupa Merkez Bankası (ECB) tarafından yayınlanan günlük referans döviz kurlarına dayanmaktadır. Dönüştürülmüş fiyatlar yalnızca bilgi amaçlıdır ve gerçek işlem tutarlarından farklı olabilir.