- Fiat 500L Urban
- Hasarlı Araçlar: Gösterme
143 Fiat 500L Urban
- Fiat 500L Urban
- Hasarlı Araçlar: Gösterme
143 sonuçlar
Fiat 500L UrbanLounge
€9.950
₺554.541²
Çok iyi fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 12/2018 • 109.053 km • 88 kW (120 BG) • Dizel
Autohaus MerkDE-86862 Kleinkitzighofen-Lamerdingen
4.5 yıldız
(47)Fiat 500L UrbanFIAT 500L 1.4 Urban 95cv UNIPROPRIETARIO NEOPATE
€8.900
₺496.022²
İyi fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 05/2016 • 106.821 km • 70 kW (95 BG) • Benzinli
PILA MOTORS SOCIETA' A RESPONSABILITA' LIMITATA SEMPLIFICATAIT-25014 Castenedolo
Fiat 500L Urban500x
€13.500
₺752.393²
Yüksek fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 06/2019 • 93.000 km • 88 kW (120 BG) • Benzinli
EUROCAR S.R.L.IT-85100 POTENZA
Fiat 500L Urban500X 1.0 T3 120 CV Urban
€12.499
₺696.604²
Artırılmış fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 03/2019 • 100.000 km • 88 kW (120 BG) • Benzinli
A.G. AUTO S.R.LIT-95014 GIARRE
Fiat 500L Urban500X 1.0 120cv 11/2018 FINANZIAB
€12.900
₺718.953²
Artırılmış fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 11/2018 • 77.000 km • 88 kW (120 BG) • Benzinli
Gl Car SrlIT-98028 Santa Teresa di Riva
Fiat 500L Urban500X 1.0 T3 120 CV Urban UNICO PROPRIETARIO
€11.000
₺613.061²
Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 10/2018 • 104.544 km • 88 kW (120 BG) • Benzinli
MM Auto srlIT-21040 Lozza
Fiat 500L Urban500X 1.0 T3 120 CV bii color 99000km
€13.800¹
₺769.113²
Yüksek fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 02/2020 • 99.000 km • 88 kW (120 BG) • Benzinli
Auto & CamionIT-93015 NISCEMI
YENİFiat 500L Urban500L 1.4 95 CV Urban
€11.800
₺657.647²
Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 04/2019 • 89.000 km • 70 kW (95 BG) • Benzinli
NANNINI AUTO SPAIT-55100 Lucca
Fiat 500L UrbanFIAT 500X 1.6 E-Torq 110 CV Urban
€11.299
₺629.725²
Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 02/2019 • 91.308 km • 81 kW (110 BG) • Benzinli
AUTOHERO SASSARIIT-07100 Sassari
Fiat 500L UrbanFIAT 500X 1.6 E-Torq 110 CV Urban
€11.299
₺629.725²
Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 02/2019 • 91.308 km • 81 kW (110 BG) • Benzinli
AUTOHERO ITALIA MILANOIT-20155 Milano
Fiat 500L Urban500X 1.0 115 CV
€12.600
₺702.233²
Artırılmış fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 11/2019 • 90.476 km • 81 kW (110 BG) • Benzinli
F.L. LUXURY RENTAL CAR SOCIETA' A RESPONSABILITA' LIMITATAIT-70022 ALTAMURA
Fiat 500L UrbanFIAT 500X 1.3 mjt Urban 4x2 95cv my20
€15.990
₺891.167²
Yüksek fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 07/2019 • 88.680 km • 70 kW (95 BG) • Dizel
AZZURRA HOLDING SRLIT-12100 Cuneo
Fiat 500L Urban500X 1.0 T3 120 CV Urban
€10.700
₺596.341²
İyi fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 06/2019 • 93.000 km • 88 kW (120 BG) • Benzinli
SGM AUTOMOBILI SOCIETA' A RESPONSABILITA' LIMITATA SEMPLIFICATAIT-21019 Somma Lombardo
Fiat 500L Urban500X 1.0 T3 120 CV Urban *unicoproprietario
€12.000
₺668.794²
Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 06/2019 • 74.000 km • 81 kW (110 BG) • Benzinli
MONDO AUTOIT-24030 Mapello
Fiat 500L UrbanFIAT 500X 1.6 M.Jet 120 CV Urban
€14.500
₺808.126²
Yüksek fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 01/2019 • 115.000 km • 88 kW (120 BG) • Dizel
COSMARI AUTO SRLIT-72018 San Michele Salentino
Fiat 500L Urban500X 1.0t 120 CV Urban VETTURA IN ARR. - 20
€12.400
₺691.087²
Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 05/2020 • 89.200 km • 88 kW (120 BG) • Benzinli
F.LLI PUGLISI AUTOIT-98023 Furci siculo
Fiat 500L Urban500X 1.6 MultiJet 120 CV Urban
€15.500
₺863.858²
Artırılmış fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 06/2019 • 77.800 km • 88 kW (120 BG) • Dizel
NPMOTORS S.R.L.IT-95123 CATANIA
Fiat 500L UrbanFIAT 500X 1.3 mjt Urban 4x2 95cv
€12.490
₺696.103²
Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 09/2018 • 89.430 km • 70 kW (95 BG) • Dizel
AZZURRA HOLDING SRLIT-12100 Cuneo
Fiat 500L Urban500L 1.4 95 CV Urban
€11.900
₺663.220²
Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 07/2019 • 73.000 km • 70 kW (95 BG) • Benzinli
NUOVA CENTRO AUTO S.A.S.IT-20128 Milano
Fiat 500L UrbanFIAT 500X 1.0 T3 120 CV Urban
€10.899
₺607.432²
İyi fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 07/2019 • 80.539 km • 88 kW (120 BG) • Benzinli
AUTOHERO ITALIA COSENZAIT-87100 Cosenza
Aramayı kaydet
Bu aramayı kaydedin ve yeni teklifler yayınlandığında bildirim alın
Fiat 500L Urbanhakkında sık sorulan sorular
¹KDV iadesi alınabilir
²Not: Para birimi dönüşümü, Avrupa Merkez Bankası (ECB) tarafından yayınlanan günlük referans döviz kurlarına dayanmaktadır. Dönüştürülmüş fiyatlar yalnızca bilgi amaçlıdır ve gerçek işlem tutarlarından farklı olabilir.