• BMW X5 M50
  • Hasarlı Araçlar: Gösterme



Fiyat

İlk kayıt
Kilometre
389 teklifleri filtrenizle eşleşiyor




Onaylanan Kullanılmış Program

Klima

Özellik Setleri

Satıcı

Bayi değerlendirmesi

389 teklifleri filtrenizle eşleşiyor

389 BMW X5 M50

  • BMW X5 M50
  • Hasarlı Araçlar: Gösterme
389 sonuçlar
Top

SponsorluBMW X5 M50i LC.PRO LASER PANO 360°ACC H&K HUD 22ZOLL

€45.980

₺2.559.776²

Çok iyi fiyat
İlk tescil 10/2019 • 88.200 km • 390 kW (530 BG) • Benzinli
Logo Auto Georg GmbH
Auto Georg GmbHDE-65205 Wiesbaden
4.9 yıldız
(433)

BMW X5 M50d/Pano/HUD/HK/360°/Softcl./

€23.499
€24.999

-€1.500

₺1.308.225²

Çok iyi fiyat
İlk tescil 09/2013 • 115.000 km • 280 kW (381 BG) • Dizel
Logo B19 Automobile eGbR mit Awid Rastani & Alexej Yuz
B19 Automobile eGbR mit Awid Rastani & Alexej YuzDE-97922 Lauda-Königshofen
4.8 yıldız
(177)

YENİBMW X5 M50d Kamera H/K NaviPro Xenon AHK Alarm

€22.999

₺1.280.389²

Piyasa fiyatı/makul fiyat
İlk tescil 12/2015 • 180.500 km • 280 kW (381 BG) • Dizel
Logo Autoland Celle GmbH & Co. KG
Autoland Celle GmbH & Co. KGDE-29225 Celle
4.6 yıldız
(408)

BMW X5 M50

€27.100

₺1.508.698²

İyi fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 04/2015 • 129.950 km • 280 kW (381 BG) • Dizel
Autohaus am InnDE-84140 Gangkofen
5 yıldız
(8)

SponsorluBMW X5 M50d **2.Hand** Top Fahrzeug

€33.900
Pazarlık payı

₺1.887.264²

Artırılmış fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 06/2018 • 165.000 km • 280 kW (381 BG) • Dizel
Özel SatıcıDE-65197 Wiesbaden

SponsorluBMW X5 M50M50d -

€39.999
Pazarlık payı

₺2.226.804²

Artırılmış fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 12/2019 • 110.000 km • 294 kW (400 BG) • Dizel
Özel SatıcıDE-31303 Burgdorf

SponsorluBMW X5 M50M50i - 8fach Bereifung

€47.999

₺2.672.176²

İyi fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 06/2021 • 74.831 km • 390 kW (530 BG) • Benzinli
Özel SatıcıDE-41238 Mönchengladbach

BMW X5 M50d Pano STHZG 360 B&O Soft C. Head ++++

€27.950

₺1.556.018²

Değerlendirme yok
Kazasızlık • İlk tescil 12/2013 • 134.000 km • 280 kW (381 BG) • Dizel
Özel SatıcıDE-24536 Neumünster

BMW X5 M50d Pano 360° 4 Zonen ACC Adaptives Fahrwerk

€30.950

₺1.723.033²

Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 07/2017 • 120.000 km • 280 kW (381 BG) • Dizel
Logo Automobilzentrum Teltow
Automobilzentrum TeltowDE-14513 Teltow
4.9 yıldız
(30)

BMW X5 M50d - 7 Sitze, Night Vision, B&O, Softclose

€27.900
Pazarlık payı

₺1.553.235²

Çok iyi fiyat
İlk tescil 03/2018 • 133.000 km • 280 kW (381 BG) • Dizel
Özel SatıcıDE-25436 Tornesch

BMW X5 M50d M Sportpaket Head-Up+Led+Navi+ACC

€30.000

₺1.670.145²

Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 07/2014 • 95.000 km • 280 kW (381 BG) • Dizel
Auto-KochDE-96237 Ebersdorf bei Coburg
4.3 yıldız
(74)

BMW X5 M50d*M Sportpaket*HUD*LED*Panorama

€33.900¹

₺1.887.264²

Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 05/2018 • 96.000 km • 280 kW (381 BG) • Dizel
Logo Auto-Center-Bocholt
Auto-Center-BocholtDE-46395 Bocholt
4.4 yıldız
(171)

BMW X5 M50d *PANO*F.PAKET*M.PAKET*NAPPA MOKKA*H&K

€25.500
Pazarlık payı

₺1.419.623²

Piyasa fiyatı/makul fiyat
İlk tescil 05/2015 • 154.000 km • 280 kW (381 BG) • Dizel
Özel SatıcıDE-61184 Karben

BMW X5 M50d |PANO|LASER|360*|H&K|HUD|SOFT|STHZ|AHK..

€28.799

₺1.603.284²

Piyasa fiyatı/makul fiyat
İlk tescil 10/2014 • 119.000 km • 280 kW (381 BG) • Dizel
Özel SatıcıDE-73326 deggingen

BMW X5 M50M50d -

€28.900
Pazarlık payı

₺1.608.906²

Artırılmış fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 06/2015 • 150.000 km • 280 kW (381 BG) • Dizel
Özel SatıcıDE-56075 Koblenz

BMW X5 M50d Shadow ACC TotW HeadUp Navi Kamera Leder

€30.900

₺1.720.249²

Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 10/2015 • 99.660 km • 280 kW (381 BG) • Dizel
Autohaus Wehbe & Co. GmbHDE-30457 Hannover
5 yıldız
(138)

BMW X5 M50M50d - HK, Panoramic, HUD, full

€28.500
Pazarlık payı

₺1.586.638²

İyi fiyat
İlk tescil 04/2017 • 147.650 km • 280 kW (381 BG) • Dizel
Özel SatıcıRO-061075 Bucuresti

BMW X5 M50X5 xDrive M50i.

€47.990¹

₺2.671.675²

Piyasa fiyatı/makul fiyat
İlk tescil 03/2020 • 120.600 km • 390 kW (530 BG) • Benzinli
Logo Hugo Pfohe GmbH
Hugo Pfohe GmbHDE-19057 Schwerin
4.8 yıldız
(67)

BMW X5 M50d M Sport//HUD//PANO//KEYLESS//

€27.980¹

₺1.557.689²

Çok iyi fiyat
İlk tescil 03/2018 • 145.348 km • 280 kW (381 BG) • Dizel
Logo Autogalerie Wartenberg
Autogalerie WartenbergDE-36367 Wartenberg-Angersbach
4.2 yıldız
(170)

BMW X5 M50d 1.Hand Pano AHK LED HUD 360° Soft Close

€32.990

₺1.836.603²

Artırılmış fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 03/2015 • 111.000 km • 280 kW (381 BG) • Dizel
Auto14 GmbHDE-41462 Neuss
5 yıldız
(325)

BMW X5 M50d *Pano*HuD*AHK*Softclose*22Zoll*

€39.900

₺2.221.293²

Çok iyi fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 03/2019 • 119.000 km • 294 kW (400 BG) • Dizel
Autohaus Bilz GmbHDE-97903 Collenberg
4.7 yıldız
(22)

BMW X5 M50d PANO SOFT HUD VIRTUAL 22 AC SCHNITZER

€38.790¹

₺2.159.497²

Yüksek fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 12/2017 • 106.883 km • 280 kW (381 BG) • Dizel
Logo Autohaus F&P Becker
Autohaus F&P BeckerDE-42275 Wuppertal
4.9 yıldız
(186)

BMW X5 M50d Panoramadach/AHK/ LED/8-fach ber.(20")

€29.900

₺1.664.578²

İyi fiyat
İlk tescil 06/2018 • 114.211 km • 280 kW (381 BG) • Dizel
Automobile Georg ScheriebleDE-86866 Mickhausen
4.9 yıldız
(128)

BMW X5 M50d*Bang & Olufsen*Matrix Laser*360°-Cam*TOP

€33.490

₺1.864.439²

Piyasa fiyatı/makul fiyat
Kazasızlık • İlk tescil 12/2017 • 143.203 km • 280 kW (381 BG) • Dizel
Logo Automobile A.D.
Automobile A.D.DE-48249 Dülmen
4.9 yıldız
(78)

Aramayı kaydet

Bu aramayı kaydedin ve yeni teklifler yayınlandığında bildirim alın

BMW X5 M50hakkında sık sorulan sorular

¹KDV iadesi alınabilir
²Not: Para birimi dönüşümü, Avrupa Merkez Bankası (ECB) tarafından yayınlanan günlük referans döviz kurlarına dayanmaktadır. Dönüştürülmüş fiyatlar yalnızca bilgi amaçlıdır ve gerçek işlem tutarlarından farklı olabilir.