- Ferrari 250
- Hasarlı Araçlar: Gösterme
23 Ferrari 250
- Ferrari 250
- Hasarlı Araçlar: Gösterme
23 sonuçlar
Top
SponsorluFerrari 250GT Berlinetta Lusso "Avorio over Red" "Avori
€1.395.000
₺78.217.790²
Değerlendirme yok
Klasik Araç • İlk tescil 01/1964 • 75.364 km • Benzinli
Gallery AalderingNL-6971AP AP / Brummen
4.8 yıldız
(140)Ferrari 250GT Pininfarina Coupé
€690.000
₺38.688.369²
Değerlendirme yok
İlk tescil 01/1959 • 78.105 km • 176 kW (239 BG) • Benzinli
PAMO GmbHDE-78351 Bodman-Ludwigshafen
4.7 yıldız
(50)Ferrari 250GT WIR SPRECHEN DEUTSCH
€450.000
₺25.231.545²
Değerlendirme yok
İlk tescil 01/1962 • 63.000 km • Benzinli
BIAUTO GROUP SPAIT-10154 TURIN
Ferrari 250GTE * FERRARI DENMARK*
€450.000
₺25.231.545²
Değerlendirme yok
Kazasızlık • İlk tescil 04/1963 • 40.800 km • Benzinli
Formula Automobile A/SDK-2800 Lyngby
4.7 yıldız
(37)Ferrari 250GTE 2+2
€399.900
₺22.422.433²
Değerlendirme yok
İlk tescil 03/1963 • 85.050 km • Benzinli
C.C. Cars ApSDK-8643 Ans By
4.9 yıldız
(51)Ferrari 250GT Berlinetta Lusso "Avorio over Red" "Avori
€1.395.000
₺78.217.790²
Değerlendirme yok
Klasik Araç • İlk tescil 01/1964 • 75.364 km • Benzinli
Gallery AalderingNL-6971AP AP / Brummen
4.8 yıldız
(140)Ferrari 250GT/E 2+2 Series III
€285.000
₺15.979.978²
Değerlendirme yok
Kazasızlık • İlk tescil 03/1964 • 59.932 km • 240 kW (326 BG) • Benzinli
British & SportscarsBE-3090 Overijse
5 yıldız
(43)Ferrari 250GTE Series 1 by Pininfarina "Recently invest
€449.500
₺25.203.510²
Değerlendirme yok
Klasik Araç • İlk tescil 01/1962 • 54.992 km • Benzinli
Gallery AalderingNL-6971AP AP / Brummen
4.8 yıldız
(140)Ferrari 250GTE *FERRARI DENMARK*
€595.000
₺33.361.710²
Değerlendirme yok
Kazasızlık • İlk tescil 07/1961 • 4.700 km • 175 kW (238 BG) • Benzinli
Formula Automobile A/SDK-2800 Lyngby
4.7 yıldız
(37)Ferrari 250GTE 2+2
€350.000
₺19.624.535²
Değerlendirme yok
İlk tescil 01/1959 • 1.100 km • Benzinli
ARNAGE MOTORS - Carjager.FR-13510 Eguilles
Ferrari 250GT Coupé Series 2 by Pinin Farina
€690.000
₺38.688.369²
Değerlendirme yok
Kazasızlık • Klasik Araç • İlk tescil 09/1959 • 26.686 km • 177 kW (241 BG) • Benzinli
British & SportscarsBE-3090 Overijse
5 yıldız
(43)Ferrari 250GT California Spider | Restored
€1.950.000
₺109.336.695²
Değerlendirme yok
Kazasızlık • İlk tescil 01/1963 • 3.084 km • Benzinli
Daytona AutomobilSE-72597 Västerås
5 yıldız
(18)Ferrari 250GT/E 2+2 - Grigio Fumo - #2675 GT - Complete
€699.950
₺39.246.266²
Değerlendirme yok
Klasik Araç • İlk tescil 01/1962 • 307 km • 177 kW (241 BG) • Benzinli
Bernards Exclusives B.V.NL-3447 GK Woerden
4.8 yıldız
(35)Ferrari 250GTE Series 3 Matching numbers engine, Extens
€395.000
₺22.147.690²
Değerlendirme yok
Klasik Araç • İlk tescil 06/1964 • 16.839 km • Benzinli
Gallery AalderingNL-6971AP AP / Brummen
4.8 yıldız
(140)Ferrari 250GT Cabrio Pininfarina Series 1 "by Carrozzer
€1.100.000
₺61.677.110²
Değerlendirme yok
Klasik Araç • İlk tescil 01/1959 • 6.821 km • Benzinli
Gallery AalderingNL-6971AP AP / Brummen
4.8 yıldız
(140)Ferrari 250GT Coupé Pininfarina
€525.000
₺29.436.802²
Değerlendirme yok
Klasik Araç • İlk tescil 01/1959 • 4.888 km • Benzinli
Motikon ABSE-75454 Uppsala
5 yıldız
(4)Ferrari 250GTE Series I - Restored
€380.000
₺21.306.638²
Değerlendirme yok
Kazasızlık • İlk tescil 05/1962 • 71.282 km • Benzinli
Classic Car House A/SDK-2800 Kongens Lyngby
5 yıldız
(3)Ferrari 250GT Boano
€1.900.000
₺106.533.190²
Değerlendirme yok
İlk tescil 06/1957 • 56.609 km • 177 kW (241 BG) • Benzinli
TARGA FLORIO CLASSIC AUTOMOBILE HANDELS GmbHDE-14169 Berlin
Ferrari 250
€380.900
₺21.357.101²
Değerlendirme yok
Kazasızlık • İlk tescil 12/1962 • 56.000 km • Benzinli
TE23FR-67640 FEGERSHEIM
5 yıldız
(3)Ferrari 250GT/E Serie II 2+2 Coupé
€385.000
₺21.586.988²
Değerlendirme yok
Klasik Araç • İlk tescil 01/1961 • 10.752 km • Benzinli
Thiesen Hamburg GmbHDE-22763 Hamburg-Othmarschen
4.5 yıldız
(25)Ferrari 250GT/E
€509.900
₺28.590.144²
Değerlendirme yok
İlk tescil 01/1963 • 3.360 km • Benzinli
Classic Car House A/SDK-2800 Kongens Lyngby
5 yıldız
(3)Aramayı kaydet
Bu aramayı kaydedin ve yeni teklifler yayınlandığında bildirim alın
Ferrari 250hakkında sık sorulan sorular
¹KDV iadesi alınabilir
²Not: Para birimi dönüşümü, Avrupa Merkez Bankası (ECB) tarafından yayınlanan günlük referans döviz kurlarına dayanmaktadır. Dönüştürülmüş fiyatlar yalnızca bilgi amaçlıdır ve gerçek işlem tutarlarından farklı olabilir.