• Opel Rekord
  • Poškozená vozidla: Nezobrazujte



Cena

Datum první registrace
Počet najetých km
82 nabídky odpovídají vašemu filtru




Pečeť kvality

Klimatizace

Výbava

Prodejce

Hodnocení dealera

82 nabídky odpovídají vašemu filtru

82 Opel Rekord

  • Opel Rekord
  • Poškozená vozidla: Nezobrazujte
82 Nabídky

Opel Rekord

11 999 €
Dohodou

292 200 Kč²

Žádné hodnocení
NebouranéPR 12/1961125 000 km44 kW (60 k)Benzín
Soukromý prodejceDE-04159 Leipzig

Opel RekordB "1,7 S"OLDTIMER "L"-Version Neuaufbau!!

32 500 €

791 440 Kč²

Žádné hodnocení
NebouranéVeteránPR 06/196650 150 km55 kW (75 k)Benzín
Auto WerthmüllerDE-84034 Landshut
5 hvězdičky
(18)

Opel RekordB 1.5 Wohnmobil Olympia

24 900 €

606 365 Kč²

Žádné hodnocení
VeteránPR 06/196658 145 kmBenzín
A.S.M. AUTOSERVICE MARTENNL-6014CC Ittervoort

SponzorovánoOpel Rekord

11 999 €
Dohodou

292 200 Kč²

Žádné hodnocení
NebouranéPR 12/1961125 000 km44 kW (60 k)Benzín
Soukromý prodejceDE-04159 Leipzig

SponzorovánoOpel RekordOlympia Rekord R3

7 150 €
Dohodou

174 117 Kč²

Žádné hodnocení
NebouranéPR 05/196517 106 km39 kW (53 k)Benzín
Soukromý prodejceDE-35767 Medenbach

SponzorovánoOpel RekordD Lim. Autom. 3-trg, 1.Hd/Tüv/AU neu!H-Kz

12 900 €
Dohodou

314 141 Kč²

Žádné hodnocení
NebouranéPR 04/197531 700 km66 kW (90 k)Benzín
Soukromý prodejceDE-94469 Deggendorf

Opel RekordOlympia-Rekord-P-II Adam

12 990 €

316 332 Kč²

Žádné hodnocení
NebouranéPR 04/196299 000 km40 kW (54 k)Benzín
Autozentrum-BuerDE-45881 Gelsenkirchen
4.7 hvězdičky
(156)

Opel RekordOlympia P1

8 950 €
Dohodou

217 950 Kč²

Žádné hodnocení
NebouranéPR 11/195864 487 km33 kW (45 k)Benzín
Soukromý prodejceDE-71679 Asperg

Opel RekordC AUTOMATIK-H KENNZEICHEN

11 999 €

292 200 Kč²

Žádné hodnocení
NebouranéVeteránPR 03/197171 000 km66 kW (90 k)Benzín
Drima Sports GmbHDE-90431 Nürnberg
4.6 hvězdičky
(27)

Opel RekordD Lim. Autom. 3-trg, 1.Hd/Tüv/AU neu!H-Kz

12 900 €
Dohodou

314 141 Kč²

Žádné hodnocení
NebouranéPR 04/197531 700 km66 kW (90 k)Benzín
Soukromý prodejceDE-94469 Deggendorf

Opel RekordOlimpia-53

8 250 €

200 904 Kč²

Žádné hodnocení
NebouranéPR 01/195696 255 km33 kW (45 k)Benzín
Mein Kfz-BeraterDE-01326 Dresden
4.9 hvězdičky
(164)

Opel RekordP1 Olympia H-Kennzeichen mit TÜV NEU

9 999 €

243 496 Kč²

Žádné hodnocení
NebouranéPR 06/195969 800 km33 kW (45 k)Benzín
Car Agentur BerlinDE-16356 Ahrensfelde bei Berlin
4.5 hvězdičky
(6)

Opel RekordP2 Coupe

6 990 €

170 220 Kč²

Žádné hodnocení
VeteránPR 09/196299 999 km44 kW (60 k)Benzín
Autohaus Wellssow GmbHDE-51147 Köln Porz
4.7 hvězdičky
(120)

Opel Rekord1700L -H-Kennzeichen/TÜV NEU

6 980 €

169 977 Kč²

Žádné hodnocení
PR 07/1967110 000 km44 kW (60 k)Benzín
ASAR Automobilhandels- und Dienstleistungs GmbHDE-90763 Fürth
5 hvězdičky
(304)

Opel RekordC 1700 Kombi

5 890 €

143 433 Kč²

Žádné hodnocení
PR 02/196999 999 km44 kW (60 k)Benzín
Autohaus Wellssow GmbHDE-51147 Köln Porz
4.7 hvězdičky
(120)

Opel RekordA Olympia R3-L|H-Zulassung|

7 950 €

193 598 Kč²

Žádné hodnocení
VeteránPR 05/196555 800 km49 kW (67 k)Benzín
Class-AutocenterDE-84453 Mühldorf am Inn
5 hvězdičky
(67)

Opel RekordOlympia Rekord R3

7 150 €
Dohodou

174 117 Kč²

Žádné hodnocení
NebouranéPR 05/196517 106 km39 kW (53 k)Benzín
Soukromý prodejceDE-35767 Medenbach

Opel Rekord

19 900 €

484 605 Kč²

Žádné hodnocení
NebouranéPR 08/19621 000 km37 kW (50 k)Benzín
Autohaus Stern GmbHDE-94469 Deggendorf
5 hvězdičky
(31)

Opel RekordC 1900S Weber DCOE

19 000 €

462 688 Kč²

Žádné hodnocení
PR 07/196788 300 km75 kW (102 k)Benzín
Soukromý prodejceDE-83558 Maitenbeth

Opel RekordP1 (1957) Vollrestauriert & Top-Z

18 500 €
Dohodou

450 512 Kč²

Žádné hodnocení
NebouranéVeteránPR 01/195892 000 km38 kW (52 k)Benzín
Soukromý prodejcePL-98-200 Sieradz

Opel RekordP2 Coupe H Zul. Original Ungeschweißt

14 900 €

362 845 Kč²

Žádné hodnocení
NebouranéPR 10/196178 000 km37 kW (50 k)Benzín
Tom-CarsDE-22419 Hamburg
5 hvězdičky
(18)

Opel RekordOlympia Coupe H-Kennzeichen

13 499 €
Dohodou

328 728 Kč²

Žádné hodnocení
NebouranéVeteránPR 09/195587 500 km45 kW (61 k)Benzín
Soukromý prodejceDE-83342 Emertsham

Opel Rekord

13 490 €
Dohodou

328 508 Kč²

Žádné hodnocení
NebouranéPR 08/1965107 500 km44 kW (60 k)Benzín
Soukromý prodejceDE-24837 Schleswig

Uložit hledání

Uložte toto vyhledávání a buďte informováni, když budou zveřejněny nové nabídky.

Časté dotazy k Opel Rekord

¹DPH lze žádat zpět
²Poznámka: Přepočet měn vychází z denních referenčních směnných kurzů zveřejňovaných Evropskou centrální bankou (ECB). Přepočtené ceny mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečných částek transakcí.