• MG MGA
  • Poškozená vozidla: Nezobrazujte



Cena

Datum první registrace
Počet najetých km
43 nabídky odpovídají vašemu filtru




Pečeť kvality

Klimatizace

Výbava

Prodejce

Hodnocení dealera

43 nabídky odpovídají vašemu filtru

43 MG MGA

  • MG MGA
  • Poškozená vozidla: Nezobrazujte
43 Nabídky

MG MGAA 1.5 Roadster org. Speichenräder TÜV NEU

22 250 €

542 878 Kč²

Žádné hodnocení
Nebourané • Veterán • PR 08/1956 • 70 708 km • 50 kW (68 k) • Benzín
seller logo
Auto Wiemer GmbHDE-64409 Messel
4.7 hvězdičky
(85)

MG MGAA - TWINCAM, Wertgutachten 1,3 Sammlerzustand

29 800 €
Dohodou

727 090 Kč²

Žádné hodnocení
PR 09/1959 • 80 000 km • 81 kW (110 k) • Benzín
Soukromý prodejceDE-85059 Ingolstadt

MG MGAA 1600 MK II 1 von 521 Coupes

29 500 €

719 770 Kč²

Žádné hodnocení
Nebourané • Veterán • PR 09/1961 • 55 000 km • 66 kW (90 k) • Benzín
seller logo
OldtimerhalleDE-04347 Leipzig
4.1 hvězdičky
(11)

SponzorovánoMG MGAA 1500 MK1

39 500 €

963 760 Kč²

Žádné hodnocení
Nebourané • PR 02/1959 • 5 000 km • 54 kW (73 k) • Benzín
Soukromý prodejceDE-25421 Pinneberg

SponzorovánoMG MGAA

32 100 €
Dohodou

783 208 Kč²

Žádné hodnocení
PR 07/1960 • 16 516 km • 74 kW (101 k) • Benzín
Soukromý prodejceDE-91710 Gunzenhausen

SponzorovánoMG MGAA

22 900 €
Dohodou

558 737 Kč²

Žádné hodnocení
Nebourané • Veterán • PR 07/1957 • 25 287 km • 50 kW (68 k) • Benzín
Soukromý prodejceDE-49733 Haren

MG MGAA

32 500 €
Dohodou

792 968 Kč²

Žádné hodnocení
Nebourané • PR 07/1959 • 97 300 km • 50 kW (68 k) • Benzín
Soukromý prodejceDE-87700 Memmingen

MG MGAA Roadster MK 1

19 900 €
Dohodou

485 540 Kč²

Žádné hodnocení
Nebourané • PR 10/1960 • 31 790 km • 59 kW (80 k) • Benzín
Soukromý prodejceDE-40625 Düsseldorf

MG MGAA

22 900 €
Dohodou

558 737 Kč²

Žádné hodnocení
Nebourané • Veterán • PR 07/1957 • 25 287 km • 50 kW (68 k) • Benzín
Soukromý prodejceDE-49733 Haren

MG MGAA MK2 DE Luxe from 1962

25 000 €
Dohodou

609 975 Kč²

Žádné hodnocení
Nebourané • Veterán • PR 07/1962 • 25 000 km • 74 kW (101 k) • Benzín
Soukromý prodejceDK-6580 Vamdrup

MG MGAA Coupe MK 2

19 900 €

485 540 Kč²

Žádné hodnocení
Nebourané • Veterán • PR 01/1962 • 146 000 km • 66 kW (90 k) • Benzín
C.C. Cars ApSDK-8643 Ans By
4.9 hvězdičky
(51)

MG MGAA 1500 - Technisch einwandfrei, TÜV Neu

18 750 €
Dohodou

457 481 Kč²

Žádné hodnocení
PR 03/1959 • 44 000 km • 53 kW (72 k) • Benzín
Soukromý prodejceDE-41564 Kaarst

MG MGAA 1500 - sehr gepflegt - sofort einsatzbereit

37 900 €

924 722 Kč²

Žádné hodnocení
PR 06/1958 • 99 999 km • 50 kW (68 k) • Benzín
Morgan FlavingDE-40591 Düsseldorf
5 hvězdičky
(151)

MG MGAA in einem tollen Zustand mit H-Kennzeichen

23 900 €
Dohodou

583 136 Kč²

Žádné hodnocení
Nebourané • PR 07/1960 • 36 000 km • 65 kW (88 k) • Benzín
Soukromý prodejceDE-27777 Ganderkesee Falkenburg

MG MGAA 1500 Roadster · EZ 1959 · Ersatzmotor & Z

32 900 €
Dohodou

802 727 Kč²

Žádné hodnocení
Opravené poškození po nehodě • PR 07/1959 • 51 892 km • 50 kW (68 k) • Benzín
Soukromý prodejceDE-37154 Northeim

NovýMG MGAA Cabrio | 1958

36 950 €

901 543 Kč²

Žádné hodnocení
Veterán • PR 01/1958 • 158 213 km • 51 kW (69 k) • Benzín
seller logo
E&R Classics - Victory Classic Cars BVNL-5145 NA Waalwijk
5 hvězdičky
(132)

MG MGAA 1500 Roadster Oldtimer EZ 1959 Kalifornien

32 500 €

792 968 Kč²

Žádné hodnocení
Nebourané • Veterán • PR 07/1959 • 20 287 km • 50 kW (68 k) • Benzín
Soukromý prodejceDE-60437 Frankfurt

MG MGAA 1500 Coupe' Restauriert!!

33 650 €

821 026 Kč²

Žádné hodnocení
Nebourané • PR 03/1958 • 46 188 km • Benzín
Auto-Center-SüdDE-90475 Nürnberg
4.9 hvězdičky
(217)

MG MGAA

32 100 €
Dohodou

783 208 Kč²

Žádné hodnocení
PR 07/1960 • 16 516 km • 74 kW (101 k) • Benzín
Soukromý prodejceDE-91710 Gunzenhausen

MG MGAA Coupé 1500 MK1

29 850 €

728 310 Kč²

Žádné hodnocení
Veterán • PR 06/1958 • 31 952 km • 53 kW (72 k) • Benzín
Klassiek AktiefNL-3925 CG Scherpenzeel
4.7 hvězdičky
(11)

MG MGAA Roadster A 1600 Mk I

35 990 €

878 120 Kč²

Žádné hodnocení
PR 11/1963 • 141 622 km • 58 kW (79 k) • Benzín
Autohaus Platzer & Wimmer GmbHDE-94116 Hutthurm
4.7 hvězdičky
(35)

MG MGAA 1600

34 000 €
Dohodou

829 566 Kč²

Žádné hodnocení
Nebourané • Veterán • PR 02/1960 • 34 021 km • 57 kW (77 k) • Benzín
Soukromý prodejceDE-22339 Hamburg

MG MGAA 1600 MK II - EINMALIG GUT RESTAURIERT!

35 900 €

875 924 Kč²

Žádné hodnocení
Nebourané • PR 07/1962 • 220 km • 63 kW (86 k) • Benzín
seller logo
NIC SPORTWAGEN HAMBURG Nic BrechtDE-25462 Hamburg-Rellingen
5 hvězdičky
(99)

Uložit hledání

Uložte toto vyhledávání a buďte informováni, když budou zveřejněny nové nabídky.

Časté dotazy k MG MGA

¹DPH lze žádat zpět
²Poznámka: Přepočet měn vychází z denních referenčních směnných kurzů zveřejňovaných Evropskou centrální bankou (ECB). Přepočtené ceny mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečných částek transakcí.