• Lucid Air
  • Automatická
  • Poškozená vozidla: Nezobrazujte



Cena

Datum první registrace
Počet najetých km
30 nabídky odpovídají vašemu filtru




Pečeť kvality

Klimatizace

Výbava

Prodejce

Hodnocení dealera

30 nabídky odpovídají vašemu filtru

30 Lucid Air Automatická

  • Lucid Air
  • Automatická
  • Poškozená vozidla: Nezobrazujte
30 Nabídky
Top

SponzorovánoLucid AirDual-Motor 611 kW AWD Grand Touring

98 238 €

2 391 604 Kč²

Žádné hodnocení
PR 09/2024 • 42 821 km • 611 kW (831 k) • Elektrický
seller logo
Lucid Germany GmbHDE-60388 Frankfurt

Lucid AirPure AWD

71 745 €¹
19% DPH

1 746 632 Kč²

Žádné hodnocení
Nebourané • PR 09/2024 • 43 990 km • 358 kW (487 k) • Elektrický
seller logo
Lucid Germany GmbHDE-60388 Frankfurt

Lucid AirDual-Motor 358 kW AWD Pure

70 836 €¹
19% DPH

1 724 502 Kč²

Žádné hodnocení
PR 09/2024 • 40 590 km • 358 kW (487 k) • Elektrický
seller logo
Lucid Germany GmbHDE-60388 Frankfurt

Lucid AirDual-Motor 462 kW AWD Touring

80 838 €

1 968 001 Kč²

Žádné hodnocení
PR 09/2024 • 38 671 km • 462 kW (628 k) • Elektrický
seller logo
Lucid Germany GmbHDE-60388 Frankfurt

SponzorovánoLucid AirDual-Motor 611 kW AWD Grand Touring

98 238 €

2 391 604 Kč²

Žádné hodnocení
PR 09/2024 • 42 821 km • 611 kW (831 k) • Elektrický
seller logo
Lucid Germany GmbHDE-60388 Frankfurt

SponzorovánoLucid AirDream Edition Performance

105 900 €¹
19% DPH

2 578 136 Kč²

Žádné hodnocení
Nebourané • PR 06/2023 • 49 900 km • 828 kW (1 126 k) • Elektrický
Autohaus Adam Wolfert GmbHDE-63868 Großwallstadt
4.4 hvězdičky
(57)

SponzorovánoLucid AirDual-Motor 358 kW AWD Pure

70 836 €¹
19% DPH

1 724 502 Kč²

Žádné hodnocení
PR 09/2024 • 40 590 km • 358 kW (487 k) • Elektrický
seller logo
Lucid Germany GmbHDE-60388 Frankfurt

Lucid AirDual-Motor 611 kW AWD Grand Touring

98 238 €

2 391 604 Kč²

Žádné hodnocení
PR 09/2024 • 42 821 km • 611 kW (831 k) • Elektrický
seller logo
Lucid Germany GmbHDE-60388 Frankfurt

Lucid AirPure AWD

78 262 €¹
19% DPH

1 905 288 Kč²

Žádné hodnocení
Nebourané • Předváděcí vůz • PR 11/2023 • 17 410 km • 358 kW (487 k) • Elektrický
seller logo
Lucid Germany GmbHDE-60388 Frankfurt

Lucid AirPure AWD

77 087 €¹
19% DPH

1 876 683 Kč²

Žádné hodnocení
Nebourané • Předváděcí vůz • PR 07/2024 • 21 261 km • 358 kW (487 k) • Elektrický
seller logo
Lucid Germany GmbHDE-60388 Frankfurt

Lucid AirPure AWD

78 422 €¹
19% DPH

1 909 184 Kč²

Žádné hodnocení
Nebourané • PR 08/2024 • 22 066 km • 358 kW (487 k) • Elektrický
seller logo
Lucid Germany GmbHDE-60388 Frankfurt

Lucid AirTouring AWD

92 464 €¹
19% DPH

2 251 036 Kč²

Žádné hodnocení
Nebourané • Předváděcí vůz • PR 11/2023 • 14 585 km • 462 kW (628 k) • Elektrický
seller logo
Lucid Germany GmbHDE-60388 Frankfurt

Lucid AirPure AWD

78 572 €¹
19% DPH

1 912 835 Kč²

Žádné hodnocení
Nebourané • PR 01/2025 • 16 990 km • 358 kW (487 k) • Elektrický
seller logo
Lucid Germany GmbHDE-60388 Frankfurt

Lucid AirPure AWD

81 172 €¹
19% DPH

1 976 132 Kč²

Žádné hodnocení
Nebourané • Předváděcí vůz • PR 04/2024 • 13 020 km • 358 kW (487 k) • Elektrický
seller logo
Lucid Germany GmbHDE-60388 Frankfurt

Lucid AirPure AWD

80 695 €

1 964 520 Kč²

Žádné hodnocení
Nebourané • Předváděcí vůz • PR 08/2024 • 12 460 km • 358 kW (487 k) • Elektrický
seller logo
Lucid Germany GmbHDE-60388 Frankfurt

Lucid AirPure AWD

80 161 €¹
19% DPH

1 951 520 Kč²

Žádné hodnocení
Nebourané • PR 08/2024 • 12 010 km • 358 kW (487 k) • Elektrický
seller logo
Lucid Germany GmbHDE-60388 Frankfurt

Lucid AirPure AWD

80 161 €¹
19% DPH

1 951 520 Kč²

Žádné hodnocení
Nebourané • PR 08/2024 • 12 000 km • 358 kW (487 k) • Elektrický
seller logo
Lucid Germany GmbHDE-60388 Frankfurt

Lucid AirPure AWD

80 319 €¹
19% DPH

1 955 366 Kč²

Žádné hodnocení
Nebourané • PR 08/2024 • 11 500 km • 358 kW (487 k) • Elektrický
seller logo
Lucid Germany GmbHDE-60388 Frankfurt

Lucid AirTouring AWD

90 366 €¹
19% DPH

2 199 960 Kč²

Žádné hodnocení
Nebourané • PR 08/2024 • 15 782 km • 462 kW (628 k) • Elektrický
seller logo
Lucid Germany GmbHDE-60388 Frankfurt

Lucid AirPure AWD

81 927 €¹
19% DPH

1 994 513 Kč²

Žádné hodnocení
Nebourané • PR 08/2024 • 10 866 km • 358 kW (487 k) • Elektrický
seller logo
Lucid Germany GmbHDE-60388 Frankfurt

Lucid AirTouring Dual-Motor AWD

97 338 €¹
19% DPH

2 369 694 Kč²

Žádné hodnocení
Nebourané • Předváděcí vůz • PR 06/2024 • 13 100 km • 462 kW (628 k) • Elektrický
seller logo
Lucid Germany GmbHDE-60388 Frankfurt

Lucid AirTouring

88 897 €¹
19% DPH

2 164 197 Kč²

Žádné hodnocení
Nebourané • PR 12/2024 • 14 350 km • 462 kW (628 k) • Elektrický
seller logo
Lucid Germany GmbHDE-60388 Frankfurt

Lucid AirGrand Touring Dual-Motor AWD

104 544 €

2 545 124 Kč²

Žádné hodnocení
Nebourané • Předváděcí vůz • PR 02/2025 • 17 263 km • 611 kW (831 k) • Elektrický
seller logo
Lucid Germany GmbHDE-60388 Frankfurt

Lucid AirPure AWD

83 813 €¹
19% DPH

2 040 427 Kč²

Žádné hodnocení
Nebourané • Předváděcí vůz • PR 11/2024 • 5 310 km • 358 kW (487 k) • Elektrický
seller logo
Lucid Germany GmbHDE-60388 Frankfurt

Uložit hledání

Uložte toto vyhledávání a buďte informováni, když budou zveřejněny nové nabídky.
¹DPH lze žádat zpět
²Poznámka: Přepočet měn vychází z denních referenčních směnných kurzů zveřejňovaných Evropskou centrální bankou (ECB). Přepočtené ceny mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečných částek transakcí.

Další vlastnosti Lucid Air Automatická