• DFSK Forthing 5
  • Poškozená vozidla: Nezobrazujte



Cena

Datum první registrace
Počet najetých km
105 nabídky odpovídají vašemu filtru




Pečeť kvality

Klimatizace

Výbava

Prodejce

Hodnocení dealera

105 nabídky odpovídají vašemu filtru

105 DFSK Forthing 5

  • DFSK Forthing 5
  • Poškozená vozidla: Nezobrazujte
105 Nabídky
Top

SponzorovánoDFSK Forthing 5REEV+RANGE EXTENDER+ELEKTRO+PRÄMIE+

35 990 €¹
19% DPH

876 177 Kč²

Férová cena
Předběžná registrace • PR 09/2026 • 10 km • 72 kW (98 k) • Hybridní (benzínový/elektrický)
17,9 kWh/100km + 0,2 l/100km (wtd. comb.), 5,6 l/100km (bez zatížení, kombin.) • 5 g CO₂/km (wtd. comb.) • CO₂ třída B (wtd. comb.), D (bez zatížení, kombin.)
seller logo
Fahrzeuge Bögelsack Service & Verkauf GmbHDE-38820 Halberstadt
5 hvězdičky
(110)

DFSK Forthing 5*Leder/Panoramadach/Sitzheizung*

16 850 €

410 213 Kč²

Velmi dobrá cena
PR 08/2023 • 91 546 km • 130 kW (177 k) • Benzín
Kfz LichtingerDE-84088 Neufahrn
4.5 hvězdičky
(355)

DFSK Forthing 5FORTHING 5 EXCLUSIVE 1.5T 7DCT GARANTIE PANO+LED

20 999 €

511 221 Kč²

Velmi dobrá cena
Nebourané • PR 06/2023 • 28 000 km • 130 kW (177 k) • Benzín
seller logo
Autohaus Brosch GmbHDE-87471 Durach
4.6 hvězdičky
(34)

DFSK Forthing 5Evo 1,5Turbo Allwetter Pano 360 Grad

23 900 €

581 846 Kč²

Dobrá cena
Nebourané • PR 10/2024 • 58 000 km • 130 kW (177 k) • Benzín
Autohaus Meyer GmbHDE-17192 Waren (Müritz)
4.8 hvězdičky
(79)

SponzorovánoDFSK Forthing 5*1.5 TGDI*Aut.*SHZ*LED*Kam*Pano

29 795 €¹
19% DPH

725 360 Kč²

Dobrá cena
Nové auto • 130 kW (177 k) • Benzín
7,4 l/100km (comb.) • 174 g CO₂/km (comb.) • CO₂ třída F (comb.)
EMG AutomobileDE-08289 Schneeberg
4.4 hvězdičky
(199)

SponzorovánoDFSK Forthing 5el. Heckklappe Glasdach Rundumsichtk.

27 990 €¹
19% DPH

681 417 Kč²

Dobrá cena
Nebourané • Předváděcí vůz • PR 05/2025 • 19 990 km • 130 kW (177 k) • Benzín
seller logo
RSE Automotive GmbHDE-58553 Halver
4.8 hvězdičky
(406)

SponzorovánoDFSK Forthing 5REEV 1.5 Range Extender*All-Inclusive

37 595 €¹
19% DPH

915 250 Kč²

Férová cena
Nové auto • 120 kW (163 k) • Hybridní (benzínový/elektrický)
16,7 kWh/100km + 0,6 l/100km (wtd. comb.), 5,6 l/100km (bez zatížení, kombin.) • 14 g CO₂/km (wtd. comb.) • CO₂ třída B (wtd. comb.), D (bez zatížení, kombin.)
seller logo
Auto-Zentrum Grathwohl & Friebel GmbHDE-78532 Tuttlingen
4 hvězdičky
(50)

DFSK Forthing 5Exclusive 1.5 T-GDI 130 kW 7-DCT E6 L

23 940 €

582 819 Kč²

Dobrá cena
Nebourané • PR 04/2024 • 12 429 km • 130 kW (177 k) • Benzín
seller logo
TRI AG Automobile Kippenheim IIDE-77971 Kippenheim
4.9 hvězdičky
(83)

DFSK Forthing 5el. Heckklappe Glasdach Rundumsichtk.

22 990 €

559 692 Kč²

Velmi dobrá cena
Nebourané • Předváděcí vůz • PR 05/2025 • 32 000 km • 130 kW (177 k) • Benzín
seller logo
RSE Automotive GmbHDE-58553 Halver
4.8 hvězdičky
(406)

DFSK Forthing 5EVO 1.5 Turbo Automatik Panorama 360°

23 990 €¹
19% DPH

584 037 Kč²

Dobrá cena
Nebourané • Předváděcí vůz • PR 05/2024 • 24 000 km • 130 kW (177 k) • Benzín
seller logo
Auto-Zierk GmbH & Co. KGDE-31226 Peine

NovýDFSK Forthing 51.5T Schiebedach, Leder, GJ Reifen

18 990 €

462 312 Kč²

Velmi dobrá cena
PR 09/2023 • 35 850 km • 130 kW (177 k) • Benzín
Autohaus Kiefer GmbHDE-48268 Greven
4.8 hvězdičky
(32)

DFSK Forthing 5*LEDER PANO TOTWI 360KAM el.HK SH vCP

25 590 €

622 989 Kč²

Vyšší cena
Nebourané • PR 08/2023 • 33 000 km • 130 kW (177 k) • Benzín
Auto Wagner GmbHDE-01917 Kamenz

DFSK Forthing 5Evo, Leder, Panoramadach, Automatik

23 950 €¹
19% DPH

583 063 Kč²

Férová cena
Opravené poškození po nehodě • PR 06/2023 • 24 500 km • 130 kW (177 k) • Benzín
Ford Bunse GmbHDE-34431 Marsberg
5 hvězdičky
(20)

DFSK Forthing 51.5 T-GDI-EVO-ACC-360°-ACC-Pano-

20 999 €

511 221 Kč²

Velmi dobrá cena
Nebourané • PR 11/2025 • 22 000 km • 130 kW (177 k) • Benzín
seller logo
Royal Automobile MannheimDE-68169 Mannheim
4.2 hvězdičky
(10)

DFSK Forthing 5el. Heckklappe Glasdach Rundumsichtk.

27 990 €¹
19% DPH

681 417 Kč²

Dobrá cena
Nebourané • Předváděcí vůz • PR 05/2025 • 19 990 km • 130 kW (177 k) • Benzín
seller logo
RSE Automotive GmbHDE-58553 Halver
4.8 hvězdičky
(406)

DFSK Forthing 5FORTHING 5 SX5G

19 500 €¹
19% DPH

474 728 Kč²

Velmi dobrá cena
Nebourané • PR 03/2024 • 24 000 km • 130 kW (177 k) • Benzín
PePi-Mobil WohnmobileDE-44575 Castrop-Rauxel
5 hvězdičky
(7)

DFSK Forthing 5EVO Exclusive Facelift *CarPlay*inkl.

24 490 €

596 209 Kč²

Velmi dobrá cena
Nebourané • PR 12/2025 • 9 986 km • 130 kW (177 k) • Benzín
seller logo
Baasdam AutomobileDE-49828 Neuenhaus
4.3 hvězdičky
(25)

DFSK Forthing 5EVO Exclusive Facelift *CarPlay*inkl.

24 490 €

596 209 Kč²

Velmi dobrá cena
Nebourané • PR 12/2025 • 9 986 km • 130 kW (177 k) • Benzín
seller logo
Baasdam AutomobileDE-49828 Neuenhaus
4.3 hvězdičky
(25)

DFSK Forthing 5*1.5 TGDI*Aut.*SHZ*LED*Kam*Pano

22 990 €

559 692 Kč²

Velmi dobrá cena
PR 02/2025 • 22 200 km • 130 kW (177 k) • Benzín
EMG AutomobileDE-08289 Schneeberg
4.4 hvězdičky
(199)

DFSK Forthing 51.5 Turbo AT FACELIFT

25 900 €¹
19% DPH

630 536 Kč²

Velmi dobrá cena
Předváděcí vůz • PR 06/2025 • 9 000 km • 130 kW (177 k) • Benzín
Feyl Automobile GmbHDE-91560 Heilsbronn
5 hvězdičky
(27)

DFSK Forthing 5Exclusive 1.5 T Automatik nur 976 KM

29 490 €

717 934 Kč²

Dobrá cena
Nebourané • PR 08/2026 • 976 km • 130 kW (177 k) • Benzín
7,4 l/100km (comb.) • 174 g CO₂/km (comb.) • CO₂ třída F (comb.)
seller logo
Auto-Zierk GmbH & Co. KGDE-31275 Lehrte
5 hvězdičky
(64)

DFSK Forthing 51,5 L Turbo *PANO*360°*

24 490 €¹
19% DPH

596 209 Kč²

Velmi dobrá cena
Nebourané • PR 07/2025 • 6 812 km • 130 kW (177 k) • Benzín
Autohaus Bernd Förster GmbH & Co.KGDE-01796 Pirna
4.8 hvězdičky
(267)

DFSK Forthing 5Evo 1,5Turbo Allwetter Pano 360 Grad

27 490 €

669 244 Kč²

Férová cena
Nebourané • PR 06/2025 • 7 800 km • 130 kW (177 k) • Benzín
Autohaus Meyer GmbHDE-17192 Waren (Müritz)
4.8 hvězdičky
(79)

DFSK Forthing 5Exclusive neues Modell

27 990 €¹
19% DPH

681 417 Kč²

Dobrá cena
Nebourané • Předváděcí vůz • PR 01/2025 • 5 000 km • 130 kW (177 k) • Benzín
Autohaus Stietz GbRDE-99752 Bleicherode OT Obergebra

Uložit hledání

Uložte toto vyhledávání a buďte informováni, když budou zveřejněny nové nabídky.

Časté dotazy k DFSK Forthing 5

¹DPH lze žádat zpět
²Poznámka: Přepočet měn vychází z denních referenčních směnných kurzů zveřejňovaných Evropskou centrální bankou (ECB). Přepočtené ceny mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečných částek transakcí.