- Audi Q5
- Poškozená vozidla: Nezobrazujte
10 617 Audi Q5
- Audi Q5
- Poškozená vozidla: Nezobrazujte
10 617 Nabídky
Top
SponzorovánoNovýAudi Q5Sportback e-hybrid quattro 270 kW S tronic
84 890 €¹
2 067 326 Kč²
Férová cena
Nové auto • 270 kW (367 k) • Hybridní (benzínový/elektrický)
16,5 kWh/100km + 3,0 l/100km (wtd. comb.), 7,9 l/100km (bez zatížení, kombin.) • 68 g CO₂/km (wtd. comb.) • CO₂ třída B (wtd. comb.), G (bez zatížení, kombin.)
Auto Koch GmbH Vertriebsstelle ÖhringenDE-74613 Öhringen
4.3 hvězdičky
(11)Audi Q53.0 TFSI quat S-Line ab 116 EUR o. Anzahlung
Možnost dodání
19 970 €
včetně bezplatného dodání
486 329 Kč²
Férová cena
PR 07/2015 • 146 000 km • 200 kW (272 k) • Benzín
Auto Zentrum Niedersachsen GmbHDE-38350 Helmstedt
4.5 hvězdičky
(487)Audi Q52,0 TFSI S-Tronic sport quattro Navi
23 449 €
571 053 Kč²
Dobrá cena
PR 10/2017 • 86 500 km • 185 kW (252 k) • Benzín
Autowelt Schuler GmbHDE-78166 Donaueschingen
4.9 hvězdičky
(75)Audi Q52.0TDI quattro S-Tronic 140 kW (190 PS), A...
16 990 €
413 757 Kč²
Velmi dobrá cena
PR 02/2016 • 115 460 km • 140 kW (190 k) • Diesel
Querengässer-Edis e.K.DE-07980 Berga-Wünschendorf
4.8 hvězdičky
(305)SponzorovánoAudi Q5Sportback TDI qu.Str. edition one sw TECH PRO
66 980 €¹
1 631 164 Kč²
Férová cena
Předváděcí vůz • PR 03/2026 • 14 500 km • 150 kW (204 k) • Diesel
6,4 l/100km (comb.) • 167 g CO₂/km (comb.) • CO₂ třída F (comb.)
Audi Zentrum Göttingen GmbHDE-37081 Göttingen OT Grone
5 hvězdičky
(53)SponzorovánoAudi Q52.0 TFSI S tronic quattro S line edition one
59 730 €¹
1 454 605 Kč²
Férová cena
Nebourané • PR 10/2025 • 16 112 km • 150 kW (204 k) • Benzín
STARKE Vechta GmbH & Co. KGDE-49377 Vechta
4.8 hvězdičky
(141)SponzorovánoAudi Q5Sportback 40 TDI quattro Matrix Navi Leder AV
34 450 €¹
838 961 Kč²
Férová cena
Nebourané • PR 07/2022 • 61 500 km • 150 kW (204 k) • Diesel
Autohaus Elitzsch GmbHDE-01139 Dresden
4.6 hvězdičky
(151)Audi Q52.0 TFSI quattro S-Line Pano*Navi*Kamera*B&O
18 900 €
460 272 Kč²
Dobrá cena
PR 07/2014 • 85 000 km • 165 kW (224 k) • Benzín
AutoForum BiebesheimDE-64584 Biebesheim
4.4 hvězdičky
(126)Audi Q52.0 TFSI quattro Aut.*PDC*SHZ*BLUETOOTH*
16 490 €
401 581 Kč²
Velmi dobrá cena
Nebourané • PR 08/2015 • 110 980 km • 165 kW (224 k) • Benzín
Autohero GmbH - Abholfiliale KölnDE-50739 Köln
4.6 hvězdičky
(372)NovýAudi Q52.0 TFSI S-tronic quattro XENON PANO NAVI RFK
21 990 €
535 522 Kč²
Férová cena
PR 08/2016 • 73 023 km • 132 kW (179 k) • Benzín
ASP Autosalon Berlin GmbHDE-13581 Berlin
4.9 hvězdičky
(133)Audi Q5Quattro | ab 4,99 %
23 590 €
574 487 Kč²
Férová cena
Nebourané • PR 09/2018 • 122 000 km • 140 kW (190 k) • Diesel
Autohaus GeppoDE-73072 Donzdorf
5 hvězdičky
(60)Audi Q52.0 TFSI Quattro 2x S-Line Pano*Navi*Temp*PDC
16 999 €
413 977 Kč²
Žádné hodnocení
Nebourané • PR 11/2010 • 86 000 km • 155 kW (211 k) • Benzín
AutoArena Empelde GmbHDE-30952 Ronnenberg
4.3 hvězdičky
(20)Audi Q5quattro design 2.0 TFSI CAM/GRA/BI XENON
21 490 €
523 346 Kč²
Velmi dobrá cena
PR 03/2017 • 73 435 km • 185 kW (252 k) • Benzín
Autoforum BS GMBHDE-38110 Braunschweig Wenden
4.8 hvězdičky
(306)Audi Q52.0 TFSI quattro Sport Aut.*NAVI*MATRIX*ACC*
26 110 €
635 857 Kč²
Férová cena
PR 04/2018 • 97 362 km • 185 kW (252 k) • Benzín
Autohero GmbH - Abholfiliale HannoverDE-30880 Laatzen
4.7 hvězdičky
(151)Audi Q52.0 TDI quattro AHK°ACC°BI-XENON°SHZ°PDC°SPUR
20 290 €
494 122 Kč²
Dobrá cena
Nebourané • PR 09/2015 • 93 200 km • 140 kW (190 k) • Diesel
Autoforum StockstadtDE-64589 Stockstadt am Rhein
4.8 hvězdičky
(314)Audi Q52.0TFSi QUATTRO S LINE Bi-XENON/KEYLESS/NAVI
15 030 €¹
366 026 Kč²
Velmi dobrá cena
PR 10/2014 • 119 402 km • 165 kW (224 k) • Benzín
Reinhardt Automobile GmbHDE-58091 Hagen
4.7 hvězdičky
(1494)Audi Q5quattro sport S line |B&O|AHK|NAVI|SHZ|
29 290 €
713 299 Kč²
Vyšší cena
Nebourané • PR 07/2017 • 87 632 km • 185 kW (252 k) • Benzín
CHG Autohaus Balingen GmbHDE-72336 Balingen
4.4 hvězdičky
(482)NovýAudi Q5TDI 2.0 qu/Tip. *S-line*Xenon+*AHK*PDC*Navi*
21 280 €
518 232 Kč²
Férová cena
Nebourané • PR 06/2016 • 94 900 km • 140 kW (190 k) • Diesel
Autohaus Eggers GmbHDE-27283 Verden
4.5 hvězdičky
(330)Audi Q53.0 TDI 190 kW*Quattro*S-Line*AHK*Xenon*2.Hd*
19 999 €
487 036 Kč²
Velmi dobrá cena
Nebourané • PR 05/2016 • 89 417 km • 190 kW (258 k) • Diesel
Autowelt LangerweheDE-52379 Langerwehe
4.6 hvězdičky
(92)Audi Q52.0 TDI clean diesel ultra 110 kW quattro S-l
18 490 €
450 287 Kč²
Férová cena
Nebourané • PR 10/2015 • 106 405 km • 110 kW (150 k) • Diesel
Toto vozidlo nabízí:
Used car warranty • Vehicle Inspection • Roadside Assistance • Trade-in offer • Return PolicyAutohaus Heinen GmbHDE-41540 Dormagen
4.7 hvězdičky
(7)Audi Q5quattro 20"ALU°NAVI°BI-XENON°LEDER°SHZ°SOUND
23 490 €
572 052 Kč²
Férová cena
Nebourané • PR 12/2016 • 88 900 km • 140 kW (190 k) • Diesel
Autoforum StockstadtDE-64589 Stockstadt am Rhein
4.8 hvězdičky
(314)Audi Q52.0TFSI tiptronic quattro NAVI KEYLESS LEDER
18 990 €
462 463 Kč²
Vyšší cena
Nebourané • PR 05/2013 • 99 990 km • 165 kW (224 k) • Benzín
Autoteile KochDE-49124 Georgsmarienhütte
4.9 hvězdičky
(758)Audi Q53.0 TFSI S tronic quattro Leder Panor. Xenon
20 990 €¹
511 169 Kč²
Férová cena
Nebourané • PR 08/2013 • 81 335 km • 200 kW (272 k) • Benzín
Auto Welt Rhein Ruhr - Trend Star GmbHDE-58454 Witten
4.9 hvězdičky
(26)Audi Q53.0 TDI 190 kW quattro ALLRAD|AHK|XENON|SHZ|K
15 990 €
389 404 Kč²
Velmi dobrá cena
Nebourané • PR 06/2014 • 98 202 km • 190 kW (258 k) • Diesel
CHG Autohaus Balingen GmbHDE-72336 Balingen
4.4 hvězdičky
(482)Uložit hledání
Uložte toto vyhledávání a buďte informováni, když budou zveřejněny nové nabídky.
Časté dotazy k Audi Q5
¹DPH lze žádat zpět
²Poznámka: Přepočet měn vychází z denních referenčních směnných kurzů zveřejňovaných Evropskou centrální bankou (ECB). Přepočtené ceny mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečných částek transakcí.